Де у Львові можна записати дитину в басейн

Кожна мама хоче, щоб дитина росла здоровою, фізично розвиненою та активною, але не кожна знає, як цього досягти. Адже не всі діти люблять заняття спортом і не кожному спорт до снаги. Та є один виняток – плавання. Воду зазвичай люблять усі діти і плавання спершу можуть сприймати не як спорт, а як гру чи розвагу. Втім, навіть якщо не займатися заняттями у воді професійно, а лише час від часу відвідувати задля підтримання форми, користь для здоров’я буде однаково великою.

Записати дитину на плавання ніколи не пізно, зробити це можна і в рік, і в 10. Тому це чудовий лайфхак для мам кількох малюків – записати їх у басейн на один час і мати для себе вільну годину на каву з подругами. Якщо ви не впевнені, чи є басейн для дітей у Львові, який буде безпечним для малюків різного віку, то можете спокійно йти складати графік і вибирати оптимальний час, адже такий басейн є. Про нього далі розповімо докладніше.

Де у Львові можна записати дитину в басейн

Які критерії вибору басейну для дитини

До вибору дитячого басейну потрібно підходити дуже відповідально, адже ви маєте бути впевненими у безпеці своєї дитини. Тому не соромтеся розпитувати адміністраторів про умови, читайте відгуки в соцмережах і на сайтах, а ще краще – запишіться на пробне заняття, щоб на власні очі переконатися в тому, що басейн відповідає таким критеріям:

  • для кожного віку дитини басейн має бути різної глибини, розміру, а вода має бути відповідної температури;
  • тренери мають відповідну кваліфікацію і вміють працювати із дітьми, не відходять від басейну під час занять, щоб бути поруч у момент, коли дитина перебуває у воді.
  • забезпечення чистоти води завдяки регулярному прибиранню і використанню спеціальних неагресивних засобів для очищення, щоб перебувати в басейні було безпечно для шкіри.

Саме таких вимог дотримуються у басейнах пропонує для малюків і підлітків, які пропонує відвідати оздоровчий центр Три Стихії. Очевидними плюси є наявність кількох басейнів різного розміру для дітей від наймолодшого віку до підлітків:

  • для немовлят – невеликі і неглибокі, з температурою води 31–32 °C;
  • для дітей 3–6 років – із глибиною 90 см і трохи нижчою температурою (30 °C);
  • для дітей від 6 до 14 років глибина становить 1, 2 м, а температура – нижче ніж 30 °C.

У комплексі працюють професіонали, які мають підхід до дітей і можуть розвивати їх таланти та допомогти стати чемпіонами.

Великою перевагою є те, що у Трьох Стихіях використовують сучасні технології очищення води за допомогою спеціальних ламп, а використання хлору зведено до мінімуму.

Які умови запису на заняття

Зателефонувавши за вказаним на сайті номером або відвідавши рецепцію в закладі, ви можете записати дитину на індивідуальні та групові заняття. Для цього треба придбати абонемент та вибрати зручний для вас час відвідування.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua