На голці: користь та шкода вітамінних крапельниць

Вітаміни можна отримувати з їжі чи БАДів. Однак є й інший шлях до здоров'я та краси. Одна з найшвидших і найефективніших процедур, здатних покращити самопочуття та підтримати гарний стан — інфузійна терапія, попросту кажучи, крапельниця.

На голці: користь та шкода вітамінних крапельниць

Інакше вона називається «венепункція» або «внутрішньовенна інфузія». Як випливає із назви, лікарський препарат вводиться у вену. Якщо в тебе досі крапельниці викликають асоціації із сумними лікарняними буднями, то хочемо відкрити тобі світ крапельниць, які спрямовані саме на покращення зовнішнього вигляду, очищення шкіри, уповільнення процесу старіння та зміцнення здоров'я.

Склад крапельниць «краси» загалом складається з набору вітамінів (наприклад, вітаміну С та групи В), мінералів, антиоксидантів, амінокислот, макро та мікро елементів.

Ось приклади деяких можливих компонентів: наприклад, магній надзвичайно важливий для правильної роботи організму: він бере участь у 400 імунних процесах! При його нестачі можуть початися збої в регенерації шкіри, може порушуватись метаболічний процес, що позначається у тому числі на вазі (він активно додається).

Ще один важливий компонент – глутатіон. Це найпотужніший антиоксидант, що складається з трьох амінокислот, є одним із головних елементів anti-age терапії та оздоровлення. Вчені довели, що його недолік може спровокувати в організмі прискорення процесів старіння. Глутатіон виробляється в нашому організмі постійно, це абсолютно натуральна речовина, проте з віком її виробіток значно падає. Так, до 35 років рівень антиоксиданту значно знижується, з'являються перші ознаки старіння. Тому крапельниці з глутатіоном можуть стати відмінною профілактикою в anti-age терапії на клітинному рівні, а також підвищують ефективність косметологічних процедур.

Не лише вітаміни

Ще варто розповісти про сучасну плацентарну терапію. Препарат, за допомогою якого вона проводиться, є міксом речовин природного походження для омолодження та оздоровлення організму. Чому? В його основі – очищений гідролізат плаценти, який насичений вітамінами, ферментами, мінералами та клітинними факторами росту. Як і глутатіон, це абсолютно натуральний та безпечний для людини інгредієнт, тому про шкідливі наслідки можна не турбуватися. Потрапляючи в організм, речовина стимулює вироблення ферментів. На здоров'я це позначається як відновлення обмінних процесів, виведення токсинів, поліпшення імунітету і психоемоційного стану. Що стосується краси, то він насичує шкіру зсередини, через що запускаються процеси регенерації, виробляються колаген та еластин; покращується колір обличчя, набуваючи «здорового вигляду», шкіра стає більш пружною, підвищується тонус.

БАДи чи крапельниці?

На голці: користь та шкода вітамінних крапельниць

Звичайно, багато корисних компонентів можна отримувати через комплекс вітамінів та БАДів. Однак, на відміну від таблеток, розчини через крапельниці не потрапляють у травну систему, яка виводить частину інгредієнтів природним шляхом, а значить, вони засвоюються швидше і дають більше користі організму. За науковими дослідженнями, лише 60% корисних речовин із вітамінних комплексів засвоюються організмом на противагу 90% із крапельної терапії.

Крім того, при внутрішньовенній інфузії активні речовини максимально швидко надходять у кровоносну систему, а отже, ефект відчувається практично відразу.

Чи можуть нашкодити

За всіх чудових властивостей крапельниць варто відзначити важливий момент: проведення такої терапії обов'язково має відбуватися під наглядом лікаря. Саме він підбирає препарати індивідуально, виходячи з анамнезу пацієнта, медичних показань препаратів та їхньої сполучуваності — інакше можна не покращити здоров'я, а лише нашкодити йому, передозування тих чи інших речовин може бути небезпечним. Також рекомендуємо проводити ці процедури лише після отримання результатів аналізів крові, щоб максимально правильно підібрати відповідні один одному компоненти та визначити їхнє дозування.

Якщо підготовчу роботу лікаря було виконано правильно, пацієнтові під час процедури залишається лише розслабитися, відпочити, почитати чи послухати музику. Процедура займає приблизно 20-30 хвилин, після чого людина може відразу або за кілька хвилин повернутися до свого звичайного ритму життя.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua