8 несподіваних причин, чому жінкам корисно спати без одягу

Розповіли, чому корисно спати в оголеному вигляді. Деякі причини тебе здивують.

8 несподіваних причин, чому жінкам корисно спати без одягу

1 Міцно заснути

Під час засипання температура тіла знижується. Ця особливість готує наш організм до фази глибокого сну. Але ми втручаємося в природний процес і надягаємо піжами, нічні сорочки чи спідню білизну. В результаті – отримуємо тяжкий стан після пробудження.

2 Отримати позитивні емоції

Одяг (який би зручний не був) тисне і сковує рухи під час сну — все-таки це неприродна «оболонка» для людського тіла. Одягаючись у піжаму, ми заважаємо організму виробляти один із гормонів щастя — окситоцин. Якщо потрібно терміново отримати порцію гарного настрою після важкого дня, стрибай у ліжко голяка.

3 Позбутися зайвої ваги

Ще одна вагома причина спати оголеною: під час глибокого сну відбувається прискорення обміну речовин. Ти буквально спиш і худнеш. Щоправда, це правило працює, якщо на тіло нічого не тисне. А зниження температури, про яке говорили вище, зменшує кількість кортизолу. Цей гормон – головний винуватець накопичення жиру в ділянці живота.

4 Налагодити хороше кровопостачання

Якісний 8-годинний сон значно знижує ризик виникнення інфаркту міокарда. Коли ти лягаєш спати без одягу, ніщо не заважає правильно циркулювати крові. Вранці прокидаєшся відпочила, тому що клітини отримали достатню кількість кисню та корисних речовин.

5 Поліпшити стан шкіри

Щодня наша шкіра зазнає негативного впливу навколишнього середовища. Прийняти душ недостатньо – дозволь своєму тілу вільно дихати хоча б уві сні. Особливо корисно робити дівчатам, які стикаються з прищами. Мокра тканина може бути джерелом подразнень, особливо на чутливій шкірі. Сон без одягу сприяє правильному теплообміну, як наслідок, ти менше потієш.

6 Збереження жіночого здоров'я

8 несподіваних причин, чому жінкам корисно спати без одягу Unsplash.com

Жінкам краще спати без спідньої білизни, щоб не порушувати циркуляцію крові у малому тазі. Також одяг створює вологі, теплі умови для розмноження грибків та бактерій, особливо у спеку. До речі, чоловікам теж краще спати без білизни, що облягає статеві органи, — погіршується якість сперми. Актуально, якщо ви мрієте про малюка.

7 Поліпшення сімейних відносин

Тілесний контакт благотворно впливає інтимне життя пари. Дотик до шкіри посилює потяг, формує довірчу атмосферу між подружжям та зміцнює взаємини.

8 Заощадити

Не очевидна, але суттєва причина. Купівля мереживної сорочки або шовкової піжами обходиться в кругленьку суму, тому дешевше спати голяка. Навіщо витрачатися, якщо без одягу спати корисніше?

Як ти зазвичай спиш?

  • У піжамі чи нижній білизні
  • Без одягу
  • Залежить від ситуації
  • Захарченко Кристина
    zmorshki.in.ua