А з ними краще: 4 домашні гаджети, які потрібні для ідеального здоров'я

Ні для кого не секрет, що сучасна техніка дійшла до високого рівня та допомагає нам у забезпеченні комфортного життя. Розберемо кілька електронних помічників, які стоять на варті збереження здоров'я – твого та твоїх близьких.

А з ними краще: 4 домашні гаджети, які потрібні для ідеального здоров'я

1 Кондиціонер

Список приладів-помічників відкриває кондиціонер. Висока температура впливає на здоров'я, надаючи додатковий негативний вплив на весь організм.

Зараз кондиціонери мають функцію осушення, адже висока вологість теж шкідлива, саме через неї в квартирі може утворитися пліснява, а комбінація вологого повітря зі спекою збільшується ризик серцево-судинних захворювань, таких як інфаркти та інсульти.

2 Зволожувач повітря

Наступна необхідна річ у твоєму будинку – зволожувач. Повітря стає сухим не лише від увімкнених батарей взимку, а й улітку під час спекотної погоди. Це, по-перше, погано позначається стані шкіри, а, по-друге, викликає синдром «сухого ока», знижує працездатність імунної системи, викликає носові кровотечі, і навіть може спровокувати напад астми.

3 Іонізатор

Третій у нашому списку іонізатор повітря. У великих мегаполісах через велику кількість автомобілів і присутності випромінюючих електромагнітних полів приладів негативні частинки практично зникають, їх мало і в закритих приміщеннях. Поповнити недолік зможе іонізатор, він впливає на кисень та азот у повітрі, через що з'являються негативно заряджені іони. До них і притягуються пилові частинки, алергени та мікроорганізми, які випадають осадом на стінах та меблях. Але з іонізатором потрібно бути акуратнішим, він не буде корисним всім. Його не рекомендується використовувати в приміщеннях з дітьми до року та людьми, які страждають на астму.

4 Очищувач повітря

І закриває цей список прилад, що дуже часто зустрічається, під назвою мийка або очищувач повітря. Він буде потрібний людям, схильним до алергії. Миття пропускає повітря через водяні фільтри, позбавляючи його від пилу, бактерій, алергенів, тютюнового диму, а також додатково його зволожуючи. Деякі очищувачі додають функцію іонізації.

Коли ти купуєш ці прилади собі в будинок, поступово ти починаєш цінувати перевагу їх використання на постійній основі. Твоє здоров'я покращає, і зміни зовнішніх факторів середовища будуть вже не страшні.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua