Вигідні акції та пропозиції на піцу в Чернівцях

Шанувальники італійської кухні в Чернівцях радять робити замовлення на сайті Monopizza. У закладі готують кращу в місті піцу і пропонують клієнтам вигідні акції.

Pizza Recipe; Perfect Post Ski Recovery Food. Influenced by the Italians

Акційні пропозиції в «Монопіці»

Насолодитися смаком піци, що приготована з урахуванням особливостей оригінальної рецептури, пропонує мережа ресторанів Monopizza. Акції, які регулярно проходять в закладах бренду, дозволяють отримати відчутну економію при оформленні замовлення:

 • Знижки на 2-3 різновиди піци. Щотижня під акції потрапляють різні варіанти страв. В результаті клієнти можуть придбати будь-яку страву з меню з вигодою 50% від первісної вартості.
 • Окремі бонуси передбачені для іменинників. 20-відсотковий дисконт діє протягом тижня: в дату народження, а також 3 дні до і після знаменної події.
 • Без подарунків не залишається жоден клієнт закладу. Додатковий соус із сиру безкоштовно отримують при замовленні будь-якої піци з меню.

Перелік акцій представлений в спеціальному розділі на сайті піцерії. Щоб не пропустити вигідні пропозиції від Monopizza, оформіть розсилку новин на порталі.

Фото Быстрое питание, более 67 000 качественных бесплатных стоковых фото

10 причин зробити замовлення в мережі «Монопіца»

Жителі Чернівців швидко оцінили переваги мережі ресторанів Monopizza.

Відмінні риси бренду:

 1. У закладі дотримуються прийнятих на батьківщині піци кулінарних вимог щодо приготування.
 2. Використання тістомісильників, конвеєрів та іншого обладнання полегшує приготування піци. Розумні машини стежать, щоб тісто пропеклося і не підгоріло. Помилки виключені.
 3. Автоматизація скорочує і час випічки. Готову піцу клієнт отримує за 7-15 хвилин після замовлення.
 4. Враховують в ресторанах і тренд на здорове харчування. Тісто готують з крафтового борошна, на заквасці.
 5. Кожен відвідувач знайде страву на свій смак. В меню представлені близько 20 різновидів піци з начинками з м’яса, риби, овочів і фруктів.
 6. У закладі не економлять на якості. Для приготування страв використовують тільки свіжі продукти.
 7. При відкритті ресторанів мережі за основу беруть формат «біля будинку». Тому заклади зазвичай розташовані в кроковій доступності для відвідувачів.
 8. Час очікування кур’єра складає від 20 до 30 хвилин. Протягом години піцу отримують тільки мешканці віддалених районів міста.
 9. Доставка безкоштовна. У Monopizza не встановлено обмежень щодо відстані, а мінімальна сума замовлення є символічною, оскільки 150 грн – сума, що менше вартості піци в меню.
 10. Для перевезення блюд за вказаними клієнтами адресами використовують герметичні контейнери, що зберігають температуру страви.
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ:Шопинг на eBay

Оформити заявку на піцу легко на сайті. Для цього достатньо заповнити форму на порталі. Передбачена доставка до певного часу. Це дає можливість запланувати заходи і не чекати гарячу вечерю після напруженого трудового дня або залишати гостей голодними на вечірці. Кур’єр доставить страви до призначеного часу.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua