Як вибрати велосипедний замок?

Якщо ви користуєтесь велосипедом постійно, вам майже щодня доводиться лишати двоколісного товариша без нагляду на вулиці. Коштує якісний велобайк недешево, тому варто попіклуватись про його збереження. А все, що вам потрібно – якісний, зручний та надійний велосипедний замок, який вбереже вашу власність від зазіхань злодіїв. Таких замків існує декілька різновидів, кожний з яких має свої переваги та недоліки. Детальніше читайте в статті підготовлена працівником магазину velosklad.com.ua.

Як вибрати велосипедний замок?

Тросовий замок

Тросовий замок – досить дешевий та найбільш поширений, завдяки простоті у використанні та універсальності. Він складається з тросу та замка з кодом або ключем, дозволяє швидко зафіксувати двоколісний транспортний засіб поруч зі спеціальною стойкою, парканом або деревом. На жаль, тросові замки не надто надійні, тож не варто на них розраховувати, якщо часто та надовго лишаєте велосипед без нагляду.

Найбільш «просунуті» моделі обладнують звуковою сигналізацією, призначення якої – привернути увагу власника велосипеда і повідомити про спробу крадіжки. На жаль, часто сигнал сповіщає про абсолютно випадкові торкання до велосипеду, що знижує пильність господаря.

Ланцюговий замок

Принцип конструкції той же, що і у тросового, але замість тросу, захищеного м’якою оболонкою, використано ланцюг з досить міцних ланок, параметри яких визначають надійність та якість замку. Загальний недолік ланцюгових замків – велика вага, тож варто подбати про найбільш зручний спосіб його  транспортування.

Пластинчатий замок

Такі моделі складаються з металевих пласких ланок-пластин, поєднаних шарнірним з’єднанням. Пластинчаті замки мають всі переваги ланцюгових та тросових моделей, досить легкі, міцні, надійні та компактні у складеному вигляді.

U – скоба

Це досить масивний та міцний елемент металевий U-подібної  форми з прямою поперечною перетинкою. Замки розрізняються за розмірами та матеріалом, та, як наслідок – ціною. Відносний недолік таких замків – необхідність щоразу обирати зручний об’єкт для паркування такого транспорту: зафіксувати ваш транспортній засіб біля дерева ви не зможете.

Блокування коліс та GPS-маячок

Такий метод знавці вважають не надто надійним: стрибнути на байк та якомога швидше крутити педалі злодій і справді не зможе. На жаль, його можна транспортувати в інший спосіб. Проте ви можете доповнити блокування коліс GPS маяком, сигнал від якого буде надходити на ваш смартфон. Тож, якщо не знайдете велосипеда там, де залишили, будете знати, де саме його шукати.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент велозамків та інших корисних аксесуарів для ваших комфортних та безпечних поїздок. Киян та гостей столиці ми запрошуємо у наш офлайн магазин за адресою Вацлава Гавела 18, ТК «Відрадний».

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua