Які кольори підходять для кольоротипу

Які кольори підходять для кольоротипу

Цветотип Осінь – це яскрава, тепла зовнішність. Правильно підібрана колірна гама в одязі та макіяжі допоможе підкреслити переваги. Давай розберемося, у чому особливості цього кольоротипу та які кольори підходять Осені.

Як визначити, що твій колір – Осінь

Які кольори підходять для кольоротипу

Фото автора sobhan joodi: Pexels

Осінь – це теплий цвітотип. У зовнішності від народження переважають м'які, але теплі відтінки – у волоссі, кольорі очей та підтоні шкіри.

Осінь часто називають східним кольоротипом, така зовнішність завжди колоритна, хоч і без вираженого розмаїття та яскравості, як Зима.

Особливості Осені:

 • волосся завжди має теплий підтон, колір від каштана до світло-русявого;
 • шкіра завжди з теплим підтоном, але може бути як світлою, так і смаглявою;
 • очі можуть бути будь-якого кольору, але з характерними теплими іскорками навколо райдужної оболонки.

Структура волосся цього кольоротипу характерна і впізнавана. Осінь, як правило, має щільне волосся, часто кучеряве або хвилясте.

У Осені немає вираженого рум'янцю. Ластовиння – частий супутник цветотипу, через що Осінь іноді помилково приймають за Весну. Колір губ Осені зазвичай яскравий, але також йде в теплоту.

У волоссі у Осені часто переважають золотисті та руді відтінки. У дівчат з темним волоссям на сонці чітко видно теплий каштановий відлив, у світловолосих присутні мідні та золотисті відтінки.

З очима так само: навіть якщо у Осені від природи райдужка холодного кольору, наприклад, сірого, у ній обов'язково присутні жовті або коричневі вкраплення. Найчастіше в осені карі або зелені очі, блакитних практично не буває. У цілому нині, Осінь – низькоконтрастний цветотип.

Щоб визначити, що Осінь – це про тебе, приклади до обличчя тканину оранжевого, оливкового або світло-коричневого кольору. Подивися у дзеркало та оцінь зміни. Якщо колір обличчя став рівнішим, ластовиння виглядає органічно, а очі ніби стали яскравішими, ти – Осінь.

Щоб переконатися в цьому, приклади до обличчя чорну тканину. Як правило, чорний колір “вбиває” фарби Осені. Шкіра виглядає тьмяною, втомленою, яскравість очей гасне, обличчя набуває виснаженого вигляду.

Які кольори підходять для кольоротипу осінь в одязі

Після тесту з тканини ти напевно здогадалася, що Осені йдуть теплі та м'які відтінки. При складанні гардероба віддай перевагу наступним кольорам:

 • коричневий;
 • помаранчевий;
 • червоний;

Які кольори підходять для кольоротипу

Кращі комбінації кольорів для кольоротипу Осінь

 • хакі;
 • оливковий;
 • фісташковий;
 • лососевий;
 • кораловий;
 • цегляно-червоний;
 • ванільний;
 • кремовий.

Білий та чорний колір Осені не підходять. Вони надто контрастні для цього кольоротипу. Як альтернативу чорному вибирай темно-коричневий або насичений бордовий, замість білого – кремові та ванільні кольори.

Восени важливо підібрати кольори правильної насиченості. Занадто бліді, припилені відтінки, їй не підходять, втім, як і яскраві та неонові.

Стилісти рекомендують уникати світлих, пастельних відтінків одягу. Непоказні кольори приглушають природні фарби Осені, зовнішність на такому фоні може просто загубитися.

Якщо шкіра має бронзовий відтінок, краще уникати рожевих кольорів одягу. Якщо хочеш носити рожевий, зверніть увагу на теплі відтінки.

Кольори у макіяжі для кольоротипу

Ідеальний макіяж для дівчат цього кольоротипу – поєднання природних відтінків із золотом і міддю.

 • Тональний крем: вибирай засіб відповідно до температури твоєї шкіри. Це має бути жовтий підтон, або тональний крем з нейтральним підтоном. Віддай перевагу легким текстурам, наприклад флюїдам. Хорошим вибором стане тональний засіб з ефектом підсвіченої шкіри, але тільки за умови, що ти правильно обрала насиченість і підтон.

Які кольори підходять для кольоротипу

Giphy

 • Макіяж очей: віддай перевагу коричневій палітрі тіней для очей. Як акцент використовуй такі кольори, як мідь, золото, антична бронза, оливка, хакі, бордо і колір марсалу.
 • Рум'яна: так як у Осені практично відсутня природна рум'янець, без рум'ян не обійтися. Найкращим вибором стануть теплі цегляні відтінки.
 • Губи: при виборі помади віддай перевагу коричнево-червоній гамі. Також підійдуть нейтральні нюдові теплі відтінки, трохи яскравіші за твій природний колір губ. Уникай помади з холодним підтоном.

Відмінним рішенням на кожен день стане коричнева підводка та туш. Теплі відтінки підкреслять колір очей і виглядатимуть дуже природно.

При виборі хайлайтера віддай перевагу засобам із теплим шиммером. Саме золотисті відтінки здатні змінити твою шкіру.

Колір волосся для кольоротипу

Осені категорично не підходять холодні та попелясті відтінки. Якщо зважишся на кардинальну зміну кольору волосся, зверни увагу саме на теплі кольори різної насиченості.

Ідеальний вибір – мідно-русявий, карамель, яскраво-рудий, вогненно-червоний, коньячний. Якщо хочеш блонд – будь ласка, але не платиновий. Золотистий блондин – чудовий вибір для кольоротипу Осінь.

Так само і з чорним. Синя-чорний – не твій варіант. Якщо мрієш стати пекучою брюнеткою, зверніть увагу на чорний з коричневим або червоним підтоном. Зверніть увагу на відтінки «чорна кава», «чорний шоколад», «чорна карамель» та «чорна вишня».

Стилісти рекомендують осені підкреслювати природну структуру волосся, а не приховувати її. Так, якщо в тебе від природи хвилясте волосся, додай їм ще більше хвиль, а не випрямляй.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua