Як підібрати розмір спідньої білизни правильно жінці

Як підібрати розмір спідньої білизни правильно жінці

Підібрати ідеальну білизну – справжній квест, з яким справиться лише професіонал. Враховуючи, що не всю білизну можна поміряти, квест серйозно ускладнюється. Більш того, не завжди бюстгальтер, підібраний консультантом у магазині, виявляється зручним у повсякденному носінні.

Давай розберемося у всіх тонкощах і з'ясуємо, як правильно підібрати спідню білизну за розміром.

ТОП-10 порад, як підібрати розмір нижньої білизни правильно жінці

Як підібрати розмір спідньої білизни правильно жінці

Фото Uliana Kopanytsia on Unsplash

Аспектів правильного підбору чимало, хоч спочатку і може здатися, що це не так складно.

Як дізнатися розмір трусиків

Почнемо із найпростішого – нижньої частини комплекту. Тут ніяких складнощів, адже трусики підбираються за розміром одягу, який зазвичай носиш. Якщо ти зібралася замовляти білизну онлайн, а представлені виробником розміри викликають сумніви, скористайся старим перевіреним способом – виміряй свої обсяги та порівняй із розмірною сіткою, наведеною на сайті.

Тобі знадобиться лише сантиметрова стрічка і лише один параметр – обхват стегон. У розмірних табличках він позначається як ПРО. Виміряй тіло в найширшому місці, запам'ятай отриману цифру і подивися, який розмір відповідає твоїм параметрам.

Усі, з простим закінчили, переходимо до найскладнішого.

Як дізнатися розмір бюстгальтера

Будь готова знову повторити вимірювання, але цього разу в ділянці грудей. Пам'ятай про особливості жіночого організму. Перед менструацією груди можуть набрякати і збільшуватися в розмірі, тому в цей період не рекомендується вибирати новий бюстгальтер. Відклади вимірювання до початку чи середини наступного циклу.

Щоб отримати максимально точні дані, доведеться заручитися підтримкою людини, якій ти повністю довіряєш.

Справа в тому, що під час вимірювань ти маєш стояти спокійно з опущеними руками. Трохи піднімеш руки, намагаючись сама себе виміряти – груди підстрибне, а результат уже не буде достовірним. Втім, розбіжність невелика, тому можна спробувати зробити все самотужки.

Розмір бюстгальтера складається з двох цифр – розмір пояса та розмір чашки. Ось їх ми і розраховуватимемо, але спочатку потрібно правильно провести вимірювання.

Як правильно поміряти обхват грудей

  • Спочатку визначимо обхват під грудьми. Встань прямо, руки вільно опусти вздовж тіла, випрямися і не горбися. Зроби глибокий вдих і визнач сантиметрову стрічку під грудьми. Обов'язково міряй на вдиху, це важливо. Отриману цифру запиши, щоби не забути.

Як підібрати розмір спідньої білизни правильно жінці

Як підібрати бюстгальтер з урахуванням форми та розміру грудей?

  • Тепер визначаємо обхват грудей. Все так само, як у попередньому пункті, але міряєш груди в найширшому місці. Важливий нюанс: не перетискай груди стрічкою. Цього разу вимір проводиться на видиху, тому спочатку випусти повітря. Цифру запиши.
  • Контрольний вимір – обхват грудей у нахилі. Це дуже важливий параметр, адже в бюстгальтері ти маєш вільно рухатися та нахилятися. Встань прямо, тіло нахили під прямим кутом, і в такій позі виміряй молочні залози. Стеж, щоб груди не перетискалися стрічкою.

Як визначити обсяг бюстгальтера

Об'єм бюстгальтера або розмір пояса – це перша цифра, яка в тебе вийшла, тобто обсяг під грудьми. Його доведеться округляти, тому що на бюстгальтері є запас кілька сантиметрів, який ти регулюєш гачками самостійно.

У середньому цей запас становить 4 см. Обсяги бюстгальтерів йдуть з кроком в 5 см: 60, 65, 70, 75 см і т.д. Округлюватимемо за правилами математики, тобто у найближчий бік.

Наприклад, якщо у тебе вийшов об'єм 67 см, твій розмір бюстгальтера – 65 см. А ось якщо об'єм 68 см, бери бюстгальтер 70 см.

Як розрахувати розмір чашки

Щоб визначити розмір чашки бюстгальтера, запасися калькулятором. Будемо рахувати.

Все просто: з об'єму грудей (друга цифра, яку ми отримали) відніми об'єм під грудьми (перша цифра). По отриманому числу таблиці знайдеш необхідні розмір чашки.

Напевно, ти зараз задумалася, а навіщо ж ми вимірювали груди в нахилі? Чудове питання! Подивися на цифри. Якщо різниця між ними менша за 5 см – нічого міняти не доведеться.

А от якщо в нахилі груди стають більшими на 5 см, доведеться додати трохи розрахунків. В цьому випадку для точного визначення розміру чашки потрібно обчислити середньоарифметичну між об'ємом грудей стоячи та об'ємом грудей у нахилі.

Для цього додай ці числа і поділи на два. Підсумкову цифру та приймай за обсяг грудей для подальших розрахунків.

Як підібрати розмір спідньої білизни правильно жінці

Giphy

У таблиці знайди отримане число та визнач, якій літері воно відповідає. У результаті маєш два значення: обсяг бюстгальтера і розмір чашки. Із цими даними вже можна працювати.

Як вибрати ідеальний бюстгальтер

Цифри – це добре, але бюстгальтер все ж таки краще приміряти. Справа в тому, що тактильні відчуття жодними цифрами не виміряти, тому рекомендуємо або купувати білизну онлайн тільки перевірених брендів, або все ж таки зробити вибір на користь старої доброї примірки в магазині.

На що звернути увагу:

  • Чашка повинна залишатися рівною.

Якщо вона змінюється або стовбурчиться, приміряй модель на розмір менше. Якщо ж чашка вбирається у груди – на розмір більше.

  • Бретельки не повинні впиватися у плечі.

Зверніть увагу на їх ширину і щільність. Якщо ти правильно підібрала модель бюстгальтера, бретелі не викликатимуть неприємних відчуттів. Вони не впиваються в плечі, навіть якщо у тебе великі груди. Так само і з невеликими грудьми: якщо це твій розмір, бретельки сидять, як влиті, а не їздять по плечах праворуч.

  • Увага на спину.

Пояс має бути притиснутий до спини. Якщо ти правильно підібрала розмір, він буде чітко перпендикулярний до підлоги. Якщо пояс на спині сильно відстовбурчений, значить, об'єм бюстгальтера великий, потрібно взяти менший розмір. Якщо ж пояс впивається в шкіру або піднімається праворуч або ліворуч – візьми розмір побільше.

  • Підведи руки і подивися, як поведеться бюстгальтер.

Він має залишатися на місці. Якщо ж він підстрибнув, оголивши груди знизу – потрібен менший розмір. Якщо ж стало боляче, а пояс вп'явся в шкіру – приміряй бюстик на розмір більше.

  • Приміряй різні моделі одного бренду.

Якщо бюстгальтер підібраний за розміром, але все одно ти почуваєшся некомфортно, спробуй іншу модель. Можливо, модель з іншою формою чашок, але точнісінько такого ж розміру, виявиться набагато зручніше.

Як бачиш, визначити розмір білизни легко, але сухих цифр замало, щоб підібрати ідеальний комплект. Так що краще все ж таки відправитися в магазин і приміряти модель, що зацікавила тебе.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua