ТОП-7 кроків як освітлити волосся фарбою суперблондом

ТОП-7 кроків як освітлити волосся фарбою суперблондом

Скільки не жартуй з приводу вітряності блондинок, менше їх не стає. У цьому нічого дивного. По-перше, чоловіки ніколи не змінять свого сприятливого ставлення до чарівних лялечок зі світлими локонами. По-друге, ми, дівчата, розуміючи це, ніколи не перестанемо користуватися цим. І по-третє, світлі тони, справді роблять образ легшим, миловиднішим.

Хай вибачать мені зараз брюнетки, шатенки, чарівні рижики. Про принади вашої колірної гами ми поговоримо наступного разу. А сьогодні про них – ніжні блондинки.

Чи можна освітлитись у домашніх умовах

ТОП-7 кроків як освітлити волосся фарбою суперблондом

Фото David Hurley on Unsplash

Для отримання відтінків світлого кольору волосся дівчата частіше звертаються до фахівців. Перукар, стиліст оцінить ситуацію, підбере потрібні компоненти, визначить їхнє співвідношення, правильно вирахує часові рамки.

Тобто зробить так, щоб волосся постраждало якнайменше. Тобі ж не треба пояснювати, що складові фарб, що знебарвлюють, досить агресивні?

А тепер приємна новина – професіонали створили фарби суперблонд, без позначки “професійна”.

Тобто ти можеш самостійно, в домашніх умовах, знебарвити пасма і знайти бажаний світлий колір волосся.

Багато популярних брендів сьогодні представлений цей варіант фарбування. Шкідливий вплив на волосся знижений до мінімуму. Загалом, ти сама або за допомогою подруги можеш надати пасмам світлий відтінок.

Як приготуватися до фарбування

Для проведення процедури освітлення волосся тобі знадобляться:

 • фарба;
 • окисник (9-12%);
 • перукарський пеньюар або стара сорочка, халат, які не шкода використовувати при випадковому попаданні фарби;
 • посуд для змішування складових (скляний, керамічний, в жодному разі не металевий);
 • кисть для фарбування;
 • затискачі (неметалічні) для поділу та фіксації волосся;
 • рукавички одноразові;
 • годинник, щоб точно контролювати тимчасові етапи.

Вибір окислювача

Оскільки фарба суперблонд розрахована на кардинальне освітлення, окислювач знадобиться високого відсотка – від 9 до 12%.

 • 9% – беруть для зміни кольору у світлу сторону на 2 тони за довжиною і 3 біля коріння.
 • 12% – 3 тони за довжиною і 4 біля коріння.

Чому не можна використовувати нижчий відсоток окислювача?

ТОП-7 кроків як освітлити волосся фарбою суперблондом

Освітлення коріння фарбою Суперблонд

Ти не повіриш, але це той випадок, коли низький рівень окислювача може зашкодити більшому, ніж високий. Справа в тому, що окислювач гасить вміст аміаку в фарбнику. При виборі 3-6% порушуватиметься кислотно-лужний баланс фарбуючої суміші, і вона виділить багато аміачної пари, яка може призвести до опіку шкіри голови.

Якщо ви вибрали продукт високої якості, не варто боятися 9% і 12% оксиданту. Популярні бренди знижують вміст аміаку у фарбі. Вводячи буферні і складові, що доглядають, намагаються знизити агресивність перекису водню.

Сучасні окислювачі надають волоссю кондиціонуючий та антистатичний ефект і мають низький рівень рН, впливають дбайливо, надаючи нейтральний рН шкірі голови.

Для пом'якшення дії високопроцентного окислювача можна нанести на волосся заспокійливий флюїд. Робиться це до фарбування, по проділах, на сухе волосся, не втираючи у шкіру голови.

Суперблонд та натуральне волосся

Так, дуже шкода, але для фарбованого волосся ця фарба не підійде. Якщо не врахувати цього, отримаєш ефект «горіння, що горить». Що це таке? Пояснюю. Ти наносиш підготовлений засіб на волосся і помічаєш, що коріння починає швидко світлішати, при цьому основна довжина залишається колишньою.

Якщо ти вважаєш, що півроку чи рік – достатній період для того, щоб вважати твоє волосся натуральним, є привід засумніватися в цьому. Перш ніж наносити суперблонд на все волосся, проведи так зване тестове фарбування на окремо взятому тоненькому пасмо.

Чи варто освітлюватися чорнявим або рудим

Рідко чорняві красуні вирішуються на кардинальні зміни кольору волосся до білого. Але, погодься, буває всяке.

Як правило, темне волосся більш жорстке і товсте, колірний пігмент і його дуже стійкий. «Витруєти» його з волосся складно. Прийде вдаватися до найагресивніших фарб, і не виключено, що природа виявиться сильнішою, і в результаті отримаєш нерівномірні жовті або навіть з рудою пасмою.

ТОП-7 кроків як освітлити волосся фарбою суперблондом

Giphy

Важко досягти білого кольору навіть найвищим окислювачем та дівчатам-«вогням». При порожній кутикулі рижинка все одно залишається. Як варіант, додати попелястого кольору тонуючими засобами, але через кілька водних процедур ефект зникне.

Можна вдатися до повторного фарбування, але я навіть уявити боюся, що доведеться пережити локон. У результаті це буде спалене, зневоднене, порожнисте волосся.

ТОП-7 кроків як освітлити волосся фарбою суперблондом

Підготовляючись до фарбування, виріши, якому бренду ти довіряєш. І пам'ятай, що склади мають бути однієї лінійки. Ти ж розумієш, що в кожному засобі все прораховано так, щоб завдати тобі якнайменше шкоди. Обов'язково прочитай інструкцію та не відступай від неї.

Серед основних дій будуть такі:

 • Візьми барвник, видав його в чашку.
 • Підбери окисник: 9% або 12% залежно від того, наскільки ти хочеш освітлити волосся.
 • Перед нанесенням змішай барвник та окислювач у співвідношенні 1:2. Пропорція має бути точною для ідеального формування пігментів та збереження якості волосся.
 • Нанеси на волосся, по прядках, допомагаючи собі шпильками і затискачами.
 • Час витримування уточнюй в інструкції, зазвичай це 40-50 хвилин, у жодному разі не тримай розчин на волоссі зайві хвилини.
 • Загортати голову не треба.
 • Через вказаний час змий з волосся проточною водою, нанеси зволожуючу маску і знову ополосни локони.

Постуход після фарбування

Сучасні засоби для знебарвлення волосся максимально пом'якшені, додані рослинні олії, кератин, колаген, протеїн, ферментовані макроелементи, залізо, цинк, магній, кремній.

Але інтенсивно доглядати волосся, пом'якшувати його, живити, зволожувати обов'язково потрібно. Раджу вибирати засоби однієї лінії, що доповнюють одне одного. Краще, якщо вони будуть із позначкою «для освітленого волосся»: м'які, очищаючі, пігментовані шампуні, маски, бальзами, кондиціонери, здатні відновити та зміцнити локони.

Якщо біле волосся – твоя мрія, скористайся фарбою суперблонд. Вибери відтінок – натуральний, перловий, попелястий, бежевий, платиновий – вибір величезний. Користуйся інструкцією і не забудь про постухід. Тоді твоє волосся буде не тільки красивим, але сильним і здоровим.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua