Ім'я Дастан: значення та основні риси характеру

Чоловіки з ім'ям Дастан не відрізняються особливою комунікабельністю, навіть у дитинстві вони затиснуті і сором'язливі. В основному вони набувають будь-яких знань для того, щоб поповнити свій внутрішній світ, а не для того, щоб задовольнити інших людей. Носії імені Дастан найчастіше спеціалізуються в одній області та складно навчаються кільком професіям. Відповідно, ці люди не вітають отримання знань про все та потроху. Їхня майстерність є завершенням внутрішнього пошуку.

Значення імені Дастан

Ім'я Дастан: значення та основні риси характеру

Якщо ім'я перекласти з перської мови, воно означатиме “оповідання”. Найчастіше з дитинства хлопці виявляють себе мужніми і сильними особистостями. Це ім'я зустрічається в Арабських Еміратах, саме там його можна вважати найпопулярнішим. Який національності ім'я Дастан? В основному воно вважається перським.

Каменем, який може бути захисним амулетом, є сердолік. Значення імені Дастан у казахів таке саме, воно означає героїчне оповідь, казку, легенду.

Зовнішність

Ім'я Дастан: значення та основні риси характеру

За своєю зовнішністю Дастан стежить досить добре, вважає це дуже важливим у житті. Одяг вибирає сучасний і трохи нестандартний. Але це не означає, що він іде в ногу із модою. Все ж таки носій цього імені не вибирає занадто провокаційний стиль, перш за все, він пам'ятає, що люди зустрічають по одязі. Людина з ім'ям Дастан не прислухатиметься до порад у цьому питанні, вона вибиратиме для себе все сама.

Любов

Любовні стосунки для Дастана є більшою необхідністю, ніж життєвою радістю та задоволенням. Тому він у стосунках трохи ніжний, але часом це для нього видається тяжким тягарем. А турботу він порівнює з дуже нав'язливою догідливістю. При цьому він вважає, що робить правильно, нічиї аргументи його не цікавлять.

Ім'я Дастан: значення та основні риси характеру

Проте ця особа є дуже вразливою та образливою, може сам образитися, не повідомляючи причини нікому. Якщо в нього довго немає партнера, він може вважати себе покинутою людиною, також з'явиться певна невпевненість у цьому, що може бути щасливий. Єдине, що потрібне людині з ім'ям Дастан, – це та особистість, якій сподобається особлива прихильність і деяка відданість. Саме тоді шлюб може тривати довго та дуже щасливо. Дуже любить дітей, доводиться чудовим батьком, дуже балує своїх дітей.

Здатний на ревнощі, але зовні цього не покаже. З протилежною статтю легко заводить розмову і при цьому майже завжди викликає симпатію, відрізняється балакучістю та відкритістю.

Основні риси характеру

Людина з іменем Дастан може відрізнятися надто сильною прихильністю, і при цьому в нього будуть дуже глибокі та сильні почуття, але риси характеру не дозволять йому цього показати. Якщо він має хороших друзів, то заради них він здатний на сміливі вчинки. Знайомих, які мають певний талант у чомусь, Дастан по-справжньому оцінить і пишатиметься досягнутими ними успіхами, часом навіть більше, ніж своїми. Щоб стати йому другом, треба бути з ним відвертим. Але не кожному це вдається, друзів він вибирає з особливою настороженістю. Найчастіше дивиться на внутрішній світ людей, при цьому абсолютно не звертаючи уваги на зовнішні якості.

Чоловіка на ім'я Дастан можна назвати практичним. Щоб ухвалити рішення, він досить довго його обмірковує, спонтанно нічого не робить. Йому подобається, коли його нахвалюють, але щодо нього цього ніколи не скажеш. Речі, які він не зможе пробачити навіть найближчій людині, він цілком може зробити сам, при цьому не вважатиме, що вчинив неправильно. Серед друзів має багато жінок.

Ім'я Дастан: значення та основні риси характеру

Характеристика особистості з ім'ям Дастан може сказати, що він дуже цінує свою свободу, яку не потрібно обмежувати, адже він все одно зможе знайти їй альтернативу. Якщо в нього попросити фінансової допомоги, він без питань її надасть. Дастан відрізняється сильним внутрішнім світом, тож ніколи не піде на необдуманий крок. Щоб він відчував себе у більшій безпеці, йому потрібна постійна увага оточуючих людей.

Здоров'я

Чоловіки з ім'ям Дастан хворіють рідко. Але щоб уникнути хвороб ШКТ, фахівці рекомендують вживати в їжу більше овочів і фруктів, а також кількість вживаного м'яса краще скоротити. Таким чином, ризик захворіти на інші захворювання теж знизиться до мінімуму (за рахунок вживаних вітамінів).

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua