Женев'єва: значення імені, походження, переклад

Це ім'я практично не використовується в Україні. Проте багатьом батькам дівчат цікаво дізнатися значення імені Женев'єва і як скорочено звучать його різні варіанти. Адже з кожним роком все більше і більше іноземних та рідкісних імен стають популярними та входять до нашого побуту.

Ім'я Женев'єва: походження та значення

Має французьке походження, що сягає своїм корінням ще до стародавніх кельтських племен. Варіантів перекладу кілька – “біла хвиля”, “білий дух”, “чесна”.

Є аналогом англійського імені Джиневра та його сучаснішої версії Дженніфер. Завдяки мовному кревності європейських країн походження імені Женев'єва тісно пов'язане з іншими схожими іменами. Варіантів вимови дуже багато: Гвіневра, Гвенівера, Женева, Вірджинія, Еудженія, Жанна, Дженні, Джоанна.

Ім'я Женев'єва у скороченій формі: Женева, Жені, Жанна, Дженн.

Женев'єва: значення імені, походження, переклад

Астрологічне поєднання

Астрологічна та езотерична характеристика імені:

  • Знак зодіаку – Стрілець.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • Стихія – Повітря.
  • Відповідний колір – синій.
  • Метал – олово.
  • Камінь-талісман – сапфір.
  • Рослина – базилік.
  • Вдалий день – четвер.
  • Щаслива кількість – 4.

Найкраще ім'я підходить дівчаткам, народженим під знаком зодіаку Стрілець або Водолій.

Пам'ять святої Женев'єви в католицькій церкві вшановують 3 січня. Свята Геновефа — місцевошанова свята православної церкви у Франції.

9 березня 2017 року визначенням Священного синоду Російської православної церкви преподобну Женев'єву внесено до місяцяслів Російської православної церкви.

Характеристика імені

Женев'єва: значення імені, походження, переклад

З самого дитинства Женев'єва починає виявляти такі якості, як незалежність, волелюбність та самодостатність. Часто буває схожа на батька і росте наполегливою та егоїстичною дівчинкою.

З великим задоволенням бере участь у дворових іграх та хлоп'ячих витівках. Є активною суперечкою, претендує на лідерство та завжди наполягає на своїй думці. Часто конфліктує з однолітками, батьками та педагогами. Все це робить спілкування з нею нестерпним та небажаним.

Подорослішавши, Женев'єва стає більш розсудливою та дипломатичною. Вона починає розуміти, що треба прислухатися до чужої думки і бути більш терпимою до людей.

Женев'єва: значення імені, походження, переклад

Жінка прагне постійного руху вперед і подолання перешкод. Значення імені Женев'єва наділило свою володарку загостреним почуттям справедливості. Вона має власні цінності, своє почуття сприйняття світу та сміливо виступає на їхній захист.

Друзі бачать у ній чесну, надійну та сміливу людину. Женев'єва не схильна до закулісних інтриг і відкрито висловлює те, у чому переконана. У такої жінки часто виникають проблеми через зайву прямолінійність і категоричність у судженнях.

Женев'єва вміє розважатися, любить робити приємні сюрпризи близьким та друзям, дарувати подарунки. Вона відпочиває в компанії друзів та рідних, надає великого значення сімейним цінностям та ніколи не забуває сімейні дати та свята.

Позитивні якості носіїв імені Женев'єва, значення якого представлено у статті, незалежність, товариськість, справедливість, чесність. Вона не боїться труднощів, а, навпаки, йде їм назустріч, вважаючи, що вони загартують характер. Ніколи не залишить у біді, схильна до творення і не дозволяє нікому маніпулювати.

Негативні якості Женев'єва самолюбство, різкість у спілкуванні, бажання доводити свою значимість. Може бути зайво уразлива, що призводить її до внутрішньої напруги.

Захоплення та хобі

Прагнення до першості ставить перед Женев'євою дедалі нові завдання. Її захоплення також продиктовано жагою до перемоги та тріумфу. Дівчину цікавлять складні види спорту. Гірські лижі, мотоцикли, єдиноборства, стрілянина — вона не мислить свого життя без адреналіну та сильних вражень.

Женев'єва: значення імені, походження, переклад

Професія та бізнес

Значення імені Женев'єва поєднує у собі підвищену емоційність, творчі здібності та наполегливість у досягненні цілей. Носійка цього імені віддає перевагу колективній праці та успішна на керівних посадах.

Женев'єва вибирає собі професії, у яких може бути корисна іншим людям. Найчастіше вона працює у соціальній сфері чи медицині. Також може віддати перевагу складним чоловічим спеціальностям. Знаходить задоволення у роботі детектива, криміналіста, дресирувальника, водія.

Кохання та секс

Женев'єва – жінка з підвищеним темпераментом. Вона прагне домінувати та керувати партнером як у спілкуванні, так і в сексі. Щоправда, вона вміє це робити, не обмежуючи гідності чоловіка. Будучи веденим, її обранець завжди переконаний, що є ведучим.

Хоч Женев'єва і здатна подарувати чоловікові в сексі почуття неземного блаженства, насамперед її завжди хвилюють лише власні відчуття та отримання задоволення. Вона надає великого значення інтимній близькості, вважаючи гарний секс запорукою здоров'я та душевного комфорту.

Із чоловіками їй зазвичай щастить. Розум та інтуїція Женев'єві дозволяють їй вибирати найбільш гідних чоловіків. Жінка ніколи не буде в парі з людиною, здатною зрадити або зробити непристойний вчинок.

У коханні вона безрозсудна, імпульсивна та чуттєва. Часто висуває до чоловіка завищені вимоги, що ускладнює стосунки з партнером. Головне для неї в коханні – це щирість, довіра та вірність.

Найкраща сумісність у Женев'єви з чоловіками на ім'я: Юрій, Лев, Леонід, Максим, Юліан, Петро, Георгій, Олег.

Женев'єва: значення імені, походження, переклад

Сім'я та шлюб

Женев'єва не прагне раннього шлюбу. Вона зосереджена на своїх цілях і їй не до романтики. Дівчина ніколи не вийде заміж за малознайомого чоловіка. Найчастіше її обранцем стає друг дитинства чи колишній однокласник.

Ставши заміжньою жінкою, вона бере кермо правління сім'єю у свої руки, але це не викликає невдоволення у її чоловіка. Женев'єва настільки енергійна, розумна та практична, що користується його повною довірою.

Носійка цього імені виходить заміж зовсім не для того, щоб стояти біля плити, мити посуд та поринати у побутові будні. Їй необхідна свобода і можливість займатися улюбленою справою, а чоловік потрібен їй як однодумець і сексуальний партнер.

Женев'єва обожнює своїх дітей. Вона ніколи не карає своїх синів, завжди виправдовуючи їх витівки. У цій сім'ї панує дружба та рівноправність, а домашні обов'язки розподіляються на кожного за справедливістю.

Женев'єва: значення імені, походження, переклад

Психіка та здоров'я

Женев'єва з дитинства схильна до різних захворювань, які передаються їй від батьків у спадок. У ранньому віці вона страждає від дерматиту чи діатезу. У зріліші роки жінці слід звернути увагу на свою нервову систему.

Заняття спортом дозволяють їй приборкати свою «адреналінову вдачу», виплескувати негативну енергію та підвищувати емоційне тло.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua