Онлайн-покупки на Чорну пʼятницю – безпечний шопінг

Сезон грандіозних розпродажів стартує у 2022 році 25 листопада. У цей час люди шукають подарунки до різдвяних свят та, користуючись значними знижками, роблять великі покупки. Щорічний тотальний розпродаж вигадали в Америці, де він і отримав назву – Чорна п’ятниця. Наразі такі акції проводяться у різних країнах, зокрема в Україні. Війна не скасовує традиції. Багато магазинів оголосили про участь в Black Friday, попри фінансові та логістичні проблеми. З метою уникнення масових скупчень людей широко використовуються продажі на онлайн-майданчиках. Розглянемо особливості таких покупок.

Онлайн-покупки на Чорну пʼятницю

Популярні товари на Чорну п’ятницю у 2022 році

Покупки в інтернет-магазинах у сезон різдвяних розпродажів збільшились ще з періоду карантину. У цьому році серед українців також очікується величезний інтерес під час Black Friday 2022 до товарів, які представлені на сайтах відомих рітейлерів. Магазин Алло пропонує позиції, на які, ймовірно, будуть знижки у період з 18 по 28 листопада:

  1. Електронна техніка: ноутбуки, смартфони та аксесуари до них. З урахуванням наявних обставин в країні є сенс купити вироби з місткими акумуляторами та високою продуктивністю.
  2. Побутова техніка: бойлери, електричні обігрівачі, холодильники та пральні машини. Потрібно вибирати моделі з високим показником енергоефективності.
  3. Альтернативні джерела енергії: дизель-генератори, мобільні батареї, сонячні панелі.
  4. Дитячі товари: настільні ігри, конструктори, прилади для занять спортом. Впливають на фізичний розвиток та підвищують інтелект.

Війна зменшила купівельну спроможність, тому очікується, що продавці будуть надавати можливість оплати частинами та у кредит.

Поради щодо придбання товарів онлайн до Чорної п’ятниці

Використовувати переваги унікального розпродажу допомагає правильна організація пошуку вигідних пропозицій та підготовка до покупок. Маркетологи радять виконувати такі правила:

  • підписуйтесь на розсилку магазину через електронну пошту, щоб не пропустити вигідні пропозиції;
  • слідкуйте за наданням та використанням промокодів та можливістю отримати кешбек;
  • враховуйте, що найбільші знижки іноді ставлять на неходові товари;
  • шукайте пропозиції з безкоштовним доставленням, що збільшить економію;
  • складіть перелік покупок заздалегідь для виключення зайвого;
  • до початку акцій вивчайте на сайтах пропозиції та товари з потрібними характеристиками, щоб за наявності знижок відразу зробити замовлення.

Шопінг у Чорну п’ятницю в інтернет-магазинах також вигідний, як і у звичайних. Онлайн-замовлення позбавляють від відвідування великих торгових центрів, які під час війни стали небезпечними. Для зручності можна замовити доставлення кур’єром або до відділень поштових перевізників. Покупки в інтернет-магазинах дають змогу скористатися максимальними знижками на акційні позиції.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua