П’ять найпоширеніших симптомів коронавірусу у дорослих та дітей

П'ять найпоширеніших симптомів коронавірусу у дорослих та дітей

Симптоми коронавірусу у дорослих та дітей різняться – про це розповіли фахівці Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS), які також назвали п’ять найпоширеніших ознак коронавірусної інфекції у двох різновікових груп пацієнтів.

Британські медики нагадують, що симптоматика коронавірусу дуже різноманітна, включає як характерні респіраторні симптоми, так і різні порушення, які можна прийняти за інші нездужання.

Але все ж таки певні характеристики нездужання, що відчувається людиною при зараженні ковідом, є найбільш поширеними. Симптоми у дорослих. Фахівці перерахували п’ять найпоширеніших ознак COVID-інфекції у дорослих людей: Головний біль. Втома.

Втрата нюху.
Висока температура.
Постійний кашель.

Вчені констатують, що ці симптоми суттєво не змінилися від початку пандемії. Симптоми в дітей віком. Крім цього, вони вказали на відмінність у симптомах ковіда у дорослих та дітей. П’ять найпоширеніших ознак коронавірусу в молодих пацієнтів, за словами експертів NHS, становлять: Втома. Головний біль. Висока температура. Хворе горло. Втрата апетиту. До того ж частим симптомом зараження коронавірусом у дітей є незвичайний шкірний висип – він спостерігається у кожної шостої дитини з позитивним результатом тесту, розповіли дослідники.

Що робити, якщо спостерігаються симптоми? Насамперед, потрібно якнайшвидше пройдіть тест, щоб перевірити, чи є коронавірус.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua