Уколи від целюліту: види, фото до і після, відгуки

Для більшості жінок дуже важливо мати гарну підтягнуту фігуру. Але навіть відсутність зайвої ваги не є її показником. Дуже часто зовнішній вигляд живота і стегон буває зіпсований целюлітними відкладеннями, з-за яких шкіра виглядає в’ялою і нерівною, а обриси фігури — розпливчастими. Щоб повернути гарну фігуру з пружними підтягнутими формами, жінки докладають чимало зусиль. Існує безліч методів боротьби з целюлітом. Деякі з них вважаються особливо ефективними. В їх число входять антицелюлітні ін’єкції, які передбачають введення активних речовин, що розщеплюють жирові відкладення, прямо в уражені ділянки тканин.

Як ін’єкції допомагають боротися з целюлітом

На перший погляд, ін’єкційна терапія є досить грубою процедурою, і здається, що можна було б підібрати спосіб легше. Але саме цей метод має безліч прихильниць завдяки своїй дієвості. Він визнаний більш ефективним в порівнянні з іншими і, на відміну від інших антицелюлітних програм, не займає багато часу (що дуже важливо для сучасної жінки).

Наприклад, щоб повернути шкірі гладкість за допомогою масажу, недостатньо буде провести курс сеансів. Отриманий ефект з самого початку доведеться підтримувати в домашніх умовах: робити обгортання, користуватися розігріваючими засобами, а також у міру можливості продовжувати масажні процедури, наприклад, з використанням спеціальних банок. Якщо цього не робити, то целюліт в короткі терміни повернеться.

Потрапляючи прямо в жирові відкладення, введений препарат починає їх руйнувати

Дія ж ін’єкцій більш потужне і дозволяє довше залишатися у формі, не витрачаючи на боротьбу з целюлітом дорогоцінний час.

Неможливо позбутися целюліту раз і назавжди. Антицелюлітними процедурами усуваються зовнішні його прояви, але оскільки на його причини можна вплинути лише частково, і організм, здібний до створення жирових відкладень, все одно в тій чи іншій мірі продовжить це робити. Потрібно морально підготуватися до того, що всі засобу, призначені для лікування целюліту, будуть діяти лише певний час.

Відмінність методу від інших полягає в тому, що речовини, використовувані для ін’єкцій, вводяться прямо в уражені целюлітом тканини. Шкіра являє собою захисний бар’єр організму і всіма способами намагається захистити нас від впливу факторів навколишнього середовища. Тому вона погано засвоює речовини, які на неї наносяться. Активні інгредієнти антицелюлітних кремів засвоюються лише в невеликої частини. Якщо ж речовина вводиться всередину, то воно діє потужно і прицільно.

Відео: навіщо жінкам потрібна целюліт

Види антицелюлітних ін’єкцій

На перший погляд, все ін’єкції виглядають однаково. Але, виявляється, що речовини, які можна ввести під шкіру для боротьби з целюлітом, досить багато. Всі вони, маючи однакову мету, діють трохи по-різному.

Озонотерапія

Озонотерапія — ефективний метод ін’єкційного лікування целюліту. Під час сеансу в глибокі шари шкіри вводиться суміш озону та кисню. Як правило, це робиться за допомогою одиничних ін’єкцій, рідше — за допомогою спеціальної насадки з кількома голками.

Озон руйнує мембрани адипоцитах (жирових клітин), в результаті чого жирові відкладення починають розсмоктуватися і виводяться з організму лімфатичною системою. Крім того, речовина володіє стимулюючим впливом на тканини, тому після його застосування можна спостерігати цілий ряд позитивних наслідків:

 • за рахунок збільшення мікроциркуляції крові і лімфи зменшуються набряки і йде обсяг;
 • підвищується щільність і еластичність шкіри в результаті поліпшення клітинного обміну;
 • відбувається регенерація клітин шкірного покриву, тому зменшуються розтяжки і зникають інші шкірні дефекти.
Озон може вводитися в жирову тканину різними способами, в тому числі, за допомогою спеціальних міні-крапельниць

Озон є агресивною речовиною і його ні в якому разі не можна застосовувати в чистому вигляді. Для ін’єкцій використовується суміш, де озону тільки 5%, а решта — це кисень. Але навіть у такій концентрації сила впливу активної речовини велика, тому проведення процедури вимагає граничної акуратності і професіоналізму. Вводиться озон строго по наміченої фахівцем схемою, так, щоб він контактував лише з жировими відкладеннями. Це один з найважливіших принципів проведення озонотерапії, тому що попадання речовини у великі кровоносні судини провокує утворення тромбів.

Сеанс озонотерапії триває приблизно 20-40 хвилин, у залежності від оброблюваної площі тіла. Ін’єкції озону досить болючі порівняно з іншими видами уколов, тому що голка вводиться глибоко, на 6-12 мм. Для вирішення проблеми потрібно 5-15 сеансів з періодичністю один раз в 7-10 днів.

Показаннями до озонотерапії є:

 • целюліт, в тому числі VI стадії;
 • збільшення обсягів, набряклість, вызнанная порушенням циркуляції крові та лімфи (якщо це не пов’язано з якими-небудь серйозними захворюваннями);
 • нерівна горбиста шкіра;
 • нечіткі контури тіла.

Протипоказання:

 • індивідуальна непереносимість;
 • серцево-судинні захворювання;
 • онкологічні захворювання;
 • розлади нервової системи, в тому числі психологічна неврівноваженість.
 • погана згортання крові;
 • захворювання нирок, печінки і підшлункової залози;
 • вагітність і період лактації.
Препарат для антицелюлітних ін’єкцій потрібно вибирати, виходячи з діагностики стадії целюліту

Мезотерапія

Мезотерапія, як і озонотерапія, передбачає введення в уражену целюлітними відкладеннями тканина активних речовин, але ці речовини менш агресивні, ніж озон. З них складаються спеціальні коктейлі, які комплексно впливають на жирові відкладення:

 • відновлюють мікроциркуляцію шкіри і лімфи;
 • розщеплюють жир;
 • зміцнюють і регенерують клітини шкіри, роблячи її еластичною;
 • виводять токсини.
Для сеансів мезотерапії в основному використовуються препарати вітчизняного виробництва

Склад лікувальних коктейлів буває різним. У них може входити аскорбінова кислота, лідокаїн, кремній, екстракт Гінко Білоба, L-карнитин, кофеїн і т. д. При цьому кожна речовина відповідає за певні процеси. Припустимо, кофеїн, який часто присутній в антицелюлітних коктейлях, має жиросжигающие дію, а також стимулює кровообіг і лимфоток, надаючи дренажний ефект. Тому ін’єкції на основі кофеїну — це один з найпоширеніших варіантів мезотерапії.

Всі речовини, які вводяться під час антицелюлітної мезотерапії, відносяться до декількох груп:

 • ліполітікі (жиросжигающие препарати);
 • судинорозширювальні;
 • сосудоукрепляющим;
 • протинабрякові.

Самі мезококтейли поділяються на:

 • алопатичні. Якщо мова йде не про профілактичної мезотерапії, а про повноцінне курсі, який необхідний для усунення вже наявних целюлітних відкладень, то в обов’язковому порядку повинні бути використані алопатичні коктейлі. Вони являють собою суміш вітамінних комплексів і ліполітіков;
 • гомеопатичні. Якщо проводиться профілактика целюліту, то достатньо буде гомеопатичних коктейлів, що складаються виключно з рослинних екстрактів, що дозволяють підтримувати здоровий тонус тканин, а також насичуючи їх корисними речовинами.

Курс мезотерапії зазвичай складається з введення декількох видів коктейлів. Для початку упор робиться на виведення рідини, а потім на жиросжигание. Для підтримки ефекту фахівець може порадити гомеопатичний коктейль.

Курс мезотерапії складається з 10-15 сеансів, які робляться з періодичністю раз на тиждень. Точну кількість необхідних сеансів і складу коктейлів визначить лікар, який проводить процедури. Самі ін’єкції менш болючі, ніж уколи з озоном, бо голка використовується дуже тонка, а препарат вводиться мікроскопічними дозами на глибину всього 5-6 мм.

Показання до мезотерапії:

 • жирові відкладення;
 • целюліт I і II стадії;
 • набряки;
 • дистонус шкіри, втрата еластичності.

Протипоказання:

 • алергічні реакції на компоненти мезококтейль;
 • погана згортання крові;
 • варикозна хвороба;
 • серцево-судинні захворювання;
 • вагітність;
 • онкологія;
 • епілепсія;
 • жовчнокам’яна хвороба.

Відео: хід процедури мезотерапії

Мезодиссолюция

Мезодиссолюция — це різновид мезотерапії, але за рахунок деяких принципових відмінностей її виділяють в особливий вид антицелюлітних ін’єкцій. До складу препарату входять тільки ліполітікі, розбавлені водою для ін’єкцій. Будь-яких інших складових, на відміну від коктейлів для мезотерапії, засіб не містить. Особливість розчинів для мезодиссолюции в тому, що за рахунок відсутності інших компонентів липолитик надає більш виражений ефект, завдяки чому справляється з запущеним целюлітом, в той час як мезотерапія підходить для початкових стадій целюліту.

Відрізняється і спосіб введення антицелюлітного розчину. Ін’єкція робиться не підшкірно, як при мезотерапії, а безпосередньо в жирову тканину, на глибину 12-14 мм. За рахунок цього відбувається цілеспрямоване розщеплення адипоцитів.

Для отримання результату необхідно провести 7-12 процедур мезодиссолюции з інтервалом 10 днів.

Показання до мезодиссолюции:

 • необхідність зменшення обсягів тіла в проблемних зонах;
 • целюліт III та IV стадії.

Протипоказання:

 1. вагітність та годування груддю;
 2. розлади нервової системи;
 3. серцево-судинні захворювання;
 4. ниркова недостатність.

Відео: практика запровадження ліполітіков

Відгуки

Я трохи хвора доглядом за собою. Мезотерапію дуже побоювалася, так як уколи ненавиджу. Однак зважилася. У центрі Вербена я пройшла курс мезотерапії. Процедура являє собою введення активних речовин у тканини. Її роблять на обличчі і шкірі голови і тілі. У мене проходить нескінченна боротьба за красиву фігуру. Особливо мене дратував целюліт і відкладення жирку в деяких місцях. Мезотерапію спочатку проводила біля колін і під попою. Перші дві процедури мені кололи лімфодренажний препарат, він повинен був вивести зайву воду з зон скупчення недоліків. Уколи — штука неприємна, особливо, якщо лікар потрапляла голочкою в нерв. Подекуди залишалися синячки. Потім мені почали вводити антицелюлітний препарат (L-Карнитин, кофеїн, рутин, органічний кремній). Процедури проходили раз в тиждень. Все займало менше 10 хвилин. Після 2х процедур по антицеллюлиту косметолог змінила препарат на так званий Мікеланджело. Це «коктейль», що виводить зайву рідину, розгладжують шкіру, робить жирові клітини менш об’ємними. Препарат вводився раз в 2 тижні. Всього я пройшла 6 процедур. Коліна перестали чіпати і проколювали внутрішню поверхню стегна і валик під попою. Мікеланджело вкалывался вже конкретно в жирову тканину, а не під шкіру. Уколов стало менше, синячков вже практично не залишалося. До кінця процедур я звернула увагу, що жирову складку важко підчепити від м’язів. Шкіра стала більш гладка і щільна.Ноги стали рівніше і акуратніше, покращилася якість шкіри, менше висипань. Розтяжки трохи згладилися.

Після мезотерапії зменшилися обсяги тіла

boneville

http://irecommend.ru/content/protsedura-dlya-otvazhnykh-fotosravnenie-podrobnyi-otzyv

Озонотерапію перший раз спробувала 7 років тому, тоді ще було набагато менше способів зменшення обсягів і позбавлення від целюліту. Я прийшла на консультацію в клініку, де лікар порадив почати з озону, щоб він краще працював потрібно робити лімфодренажні процедури, їх ролі вибрали миостимуляцию. Коли я прийшла на першу процедуру, ще не знала, наскільки це для мене буде боезненно. Лікар обкалывала мені боки, живіт, стегна, набравши озон у великий шприц. Де то на кожну зону доводилося по 20 уколів і вони реально хворі, особливо якщо концентрація озону велика! Після виходиш як надутий м’яч!!!! На наступний день з’являються перші синці, після 10 сеансу у мене просто живого місця не було, але воно того варте! Чоловік мені вечорами робив масаж і це було вже приємно, йому подобається як озон хрумтить під шкірою, наче сніг. Після курсу озону і міостимуляції я схудла на 5 кг, а розмір одягу з М став S. Целюліту майже не видно сталло, а шкіра на дотик стала набагато м’якше і приємніше! Процедури роблять 2-3 рази в тиждень. Скажу відразу, що з кожним разом все болючіше, тому що озон накопичується під шкірою і до 10 процедурі я на кушетці не просто звивалася, а уже скавучала! Ефекту вистачає десь на 9 місяців. І ось з тих пір я йому не зраджую!

lilika84

http://irecommend.ru/content/ozonoterapiya-luchshaya-v-borbe-s-tsellyulitom

Ін’єкції — це надійний спосіб боротьби з целюлітом, притому що дає результат в досить короткі терміни. Вони покращують структуру шкіри і роблять контури фігури більш чіткими. Крім того, ефект від застосування препаратів триває довше, ніж якщо б використовувалися інші засоби від целюліту. Але не варто забувати, що чим більше є провокують целюліт факторів, тим швидше він повернеться, і навіть самий карколомний результат ін’єкційної терапії може бути безнадійно зіпсований, якщо харчуватися продуктами, що провокують появу апельсинової кірки, і мало рухатися. В боротьбі з жировими відкладеннями можливий тільки комплексний підхід, в іншому випадку всі маніпуляції виявляться марними.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: