Нішева парфумерія. Топ 5 ексклюзивних жіночих парфумів

Як часто Ви помічали на поличках своїх подруг ті самі парфуми, які нещодавно придбали, або навіть якими користувалася декілька років ? Чому ми обираємо «розкручений» парфум, а потім відчуваємо знайомий аромат у натовпі?

Все дуже просто: комерційна косметика  відповідає сезону, моді або трендам. Всі розкручені логотипи добре відомі та їх обирають на рівні підсвідомості більшість покупців і не здогадуються про існування чогось більш індивідуального та неповторного. У світі парфумерів синонім до таких слів як «витонченість» та «незвичність» є нішеві аромати.

Нішева парфумерія. Топ 5 ексклюзивних жіночих парфумів

Що це ? Трохи цікавої теорії

Нішева парфумерія (від французького слова la niche, яке перекладається як ніша або комірка) – це особливий продукт, з яким мають  справу провідні парфумери. Її також називають “селективна парфумерія”. Подібна косметика має у складі лише натуральні компоненти та випускаються у мінімальній кількості. У світі селективної або нішевої парфумерії не існує реклами, адже ціль таких ароматів – охопити вузьке коло поцінувачів.

І якщо саме Ви мрієте стати володаркою «добірного» серед «монотонного», але не знаєш з чого почати, то це стаття саме для тебе. Ми розкажемо про топ 5 найексклюзивніших жіночих парфумів

5. Montale

Pure Gold

Почнемо з більш відомого бренду серед інших селективних парфумів, а саме з парфумів від П‘єра Монталя pure Gold

Аромат належать до фруктової класифікації,але насправді він набагато глибший.

Його стартові ноти починають розкриватися з цитрусових мандаринів та стиглих абрикосів, які дуже плавно переходять у серце композиції – чуттєвий неролі, жіночний жасмін та квіти апельсина. Базовими нотами “Pure Gold” стали Солодкувата ваніль з мускусом та пачулі.

“Чисте золото” чудово підійде жінкам, які здатні поєднувати в собі стійкість та невловиму ніжність

4. Robert Piguet V

Справжнє західне диво, яке завоює увагу людей різного складу характеру і темпераменту від парфумера Орел’єна Гішара

Стартова частина складається з  кислувато-солодкої сливи, а центральне місце автори поставили благородний арабський шафран з традиційними пелюстками троянди. І, нарешті, на шкірі залишається теплий шлейф із м’яких акордів ладану та оксамитового сандалу.

Цей чорний флакон підійде як і для розкішного чорного плаття, так і для ділового офісного варіанту.

3.Mancera Indian Dream

Ці жіночі парфуми повністю відповідають своїй назві, яка перекладається як «сон Індії». Композиція нагадує сон про прекрасну країну, в якій безперервно квітнуть розкішні сади

Центром композиції є чуттєвий і п’янкий аромат того самого індійського жасмину, посилений акордами троянди та амбри.

Завершується цей дивний сон шлейфом з бархатисто-теплих, солодкуватих нот сандалу та деревно-вологих акцентів ветиверу, оточених мускусом та ніжною ваніллю.

Найкращий квітковий варіант на літо для Вас

2. Reminiscence

Dragee

На другому місці незвичний парфум з колекції гурманських ароматів Les Notes Gourmandes, натхненний солодким мигдалем

Композиція Dragée відкривається фруктовими нотами сливи та мандарину у супроводі свіжого петітгрейну. утворюють серце аромату мигдалю, які трохи відтіняють кардамоном. Нарешті, тепла база представлена комбінацією терпкого кедра, мускусом та ванілі

Ця солодко-квіткова насолода справжня гурманська знахідка для цінувачів

1. Etat Libre d’Orange Putain Des Palaces

Топ очолює Putain des Palaces – один із головних бестселерів у колекції модного дому Etat Libre d’Orange.

Ці парфуми універсальні, чуттєві і звабливі, вони приваблюють неможливою гамою відтінків, звабливою глибиною і неповторною чуттєвістю. В перших нотах представлені троянди і теплі фіалки. Серце належить раній конвалії та освіжаючому мандарину. Незабутні ноти шкіри, які дають парфумі звучав максимально природно. Пряний з гіркуватістю імбир, легка пудра і тонкі відтінки амбри розкриваються в шлейфі , даруючи йому стійкість і повноту звучання

Всупереч назві, в Putain des Palaces немає жодної нав’язливої чи розпусної ноти, він досить м’який, але водночас зачаровує своїм шлейфом.

Мі сподіваємося,що твоє знайомство з нішевою парфумерією закінчиться довгою закоханістю і цей рейтинг допоможе підкреслити тобі свою унікальність.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua