4 спеції, які кожен день їдять самі довгоживучі люди в світі

Їжте і ви їх, щоб прожити довге життя.

П'ять регіонів Блакитних зон відомі тим, що тут проживають довгожителі. Але дивує не тільки те, що вони живуть до 100 років. Навіть в цьому віці вони здорові, а їх мозок нормально функціонує.

4 спеції, які кожен день їдять самі довгоживучі люди в світі

Які спеції корисні для здоров'я, Фото: unsplash.com

У чому їх секрет? Почасти справа в їх харчуванні. Вони намагаються їсти натуральні продукти, відмовляючись від штучних і оброблених. Zmorshki.in.ua хоче розповісти про 4 спеціях, які люблять довгожителі. Їх простіше простого додати в свій раціон!

У цій статті ви дізнаєтеся:

Куркума

Куркума є основним продуктом харчування на Окінаві. Спеція була предметом багатьох недавніх досліджень через її протизапальних властивостей. Це потужний антиоксидант, який може нейтралізувати вільні радикали. Він знижує ризик захворювань мозку, таких як хвороба Альцгеймера і недоумство, а також серцевих захворювань.

Чорний перець

Цю спецію зазвичай вживають разом з куркумою, так як вона допомагає організму легше засвоювати корисні куркуміноїди. Але і сам по собі перець корисний. Було доведено, що активне з'єднання в перці покращує пізнавальні здібності і загальну функцію мозку.

імбир

Ця спеція сприяє здоровому старінню, тому що вона містить сполуки, відомі як гінгерол і шогаол, які створюють антиоксидантний ефект, зменшує пошкодження організму вільними радикалами.

часник

Його часто використовують, щоб додати аромату страв. Але перевага не тільки в цьому. Часник має природним протизапальним та антимікробну дію. Згідно з дослідженнями, він покращує загальну імунну функцію.

Раніше ми також розповідали про те, в яких продуктах міститься вітамін K – який захистить ваше серце.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua