Масаж проти зморшок: ефективність, техніка і профілактика

Техніка проведення масажу проти зморшок. Кращі види та методики процедури

Масаж проти зморшок є унікальною процедурою, яка дозволяє усунути недоліки шкіри без використання важких апаратних технологій та речовин хімічного змісту. Процес можна легко здійснити в домашніх умовах і за допомогою кваліфікованих косметологів. Великий вибір ефективних методик сприяє підбору найбільш дієвого способу відновлення шкірних покривів.

Ефективність проведення процедури

Користь масажу від зморшок на особі підтверджена великою кількістю жінок, які використовували дану методику. Ефект впливу процедури полягає в активізації процесів сприятливо впливають на загальний стан шкіри.

Основні цінні властивості маніпуляції:

 1. прискорення процесів обміну і кровообігу, що позитивно позначається на шкірних покривах і сприяє природного вироблення колагену і еластину, що відповідають за ніжність та пружність шкіри;
 2. зміцнення м’язової підшкірної тканини за рахунок чого усувається ефект обвислій шкіри;
 3. усунення набряклості в проблемних ділянках шкіри;
 4. забезпечення м’язового тонусу;
 5. нормалізація роботи капілярів і усунення почервоніння і вугрової висипки на шкірі;
 6. отримання чітких контурів обличчя внаслідок регулярного проведення масажу;
 7. зняття зайвої напруги шкіри, що призводить до розслаблення і подальшого розгладженню зморшок;
 8. застосування процедури є ефективним профілактичним заходом по запобіганню розвитку глибоких і мімічних зморшок.

Отримання бажаного ефекту від проведення процедури безпосередньо залежить від правильності здійснення процесу і підбору найбільш придатної методики масажу!

Показання та обмеження до проведення процедури

Масаж проти зморшок має широкі показання до застосування, так як дану методику можна використовувати в будь-якому віці для профілактики запобігання розвитку передчасних зморшок на обличчі.

При цьому процедура має ряд певних протипоказань:

 • гострі процеси на шкірі запального характеру;
 • герпетична інфекція;
 • явище гемофілії;
 • відкриті рани і травми на шкірі;
 • наявність на тілі великих бородавок і великих родимок.

Крім, наявності протипоказань також важливо враховувати технології проведення масажу і методи, які потрібно використати для здійснення процедури. Даний аспект є досить важливим фактором під час проведення процесу, так як від нього залежить подальший вплив маніпуляції на усунення зморшок на обличчі!

Техніка і основні правила здійснення процедури

Для того щоб самостійно проводити масаж проти зморшок слід освоїти спеціальну технологію його здійснення.

В цьому випадку слід враховувати рекомендації наступного характеру:

 • Перед проведенням процедури потрібно зробити спеціальний компрес розслаблюючої дії на травах для розм’якшення шкірних покривів;
 • Прибирання волосся з обличчя за допомогою спеціальної шапочки, так як вони будуть заважати проведенню маніпуляції;
 • Дезинфекцію рук і нігтів (ретельне миття з милом і видалення бруду під нігтями), так як неправильне здійснення процесу може призвести до виникнення якої-небудь інфекції на обличчі;
 • Нанесення крему або спеціального масажного засобу перед безпосереднім проведенням процедури. У цьому випадку також потрібно провести тестування косметики на наявність алергії;
 • Проведення процедури згідно з масажними лініями, так як безладне здійснення масажу може призвести до зворотного ефекту і збільшення кількості зморшок на обличчі.

Уыделяют наступні лінії масажу:

 1. лінії, розташовані в центральній частині підборіддя у напрямку до мочок вух;
 2. центральна точка над нижньою губою у напрямку до мочок вух;
 3. точки в області верхньої губи у напрямку до скронь;
 4. лінії, розташовані біля куточків губ у напрямку до центральної частини вух;
 5. від центральної частини лоба до лінії брів;
 6. від зовнішніх куточків очей у напрямку до нижніх повік;
 7. від внутрішніх куточків очей у напрямку до верхніх повік.
 • Здійснення масажу при проведенні правильного переходу. При цьому слід робити легкі натискання подушечками пальців в області скронь, де розташовані основні обмінні процеси в клітинах шкіри.
 • Руху під час масажу повинні бути акуратними і ніжними. Для отримання бажаного ефекту процедуру слід проводити регулярно. Середня тривалість одного курсу становить 10 днів. Після тижневої перерви можна повторювати маніпуляції.

Основні види масажу проти зморшок

При здійсненні масажу проти зморшок застосовують найрізноманітніші методики в домашніх умовах і в спеціалізованих салонах. Для отримання бажаного ефекту впливу можна використовувати техніки застосування процедури з вмістом різних складових. Нижче представлені кращі види антивікового масажу.

Масаж при використанні ложок

Даний вид масажу має давню історію і був запатентований відомим косметологом Рене Кохом. Регулярне проведення процедури гарантує отримання належного ефекту після місячного застосування техніки.

Для здійснення процесу необхідні такі предмети:

 1. 2 чайні або десертні ложки зі срібла або мельхіору. Допускається використання сталевих предметів, але ефективність методу може бути знижена;
 2. відвар ромашки або заварений зелений чай;
 3. 5-6 кубиків льоду;
 4. мигдальне або кунжутне масло для жирної шкіри;
 5. оливкова і персикове масло при сухій шкірі;
 6. екстракт льону при сильній сухості шкіри;
 7. мед з квіток.

При цьому слід врахувати деякі нюанси процедури:

 • очищення і зволоження обличчя перед проведенням процедури;
 • здійснення процесу у ранкові години;
 • попередня підготовка необхідних компонентів.

Виконання масажу здійснюється за певною схемою:

 1. від перенісся по напрямку до скронь по лінії росту волосся;
 2. проведення масажу по колу від внутрішніх куточків очей;
 3. лінії, розташовані від ніздрів носа у напрямку до скронь уздовж щік;
 4. від нижньої частини шиї у напрямку до центру підборіддя.

Здійснення процедури дозволяє швидко досягти бажаних результатів. При цьому важливо регулярно виконувати масаж і виконувати всі правила техніки!

Масаж із застосуванням меду

Медовий масаж вважається однією з найбільш ефективних процедур для усунення зморшок. Активний компонент процесу має антисептичні, протизапальні і загоюючими властивостями. Методика ефективно використовується для поліпшення кольору обличчя і прискорення процесів обміну на шкірних покривах.

Технологія проведення процедури здійснюється при наступних послідовних діях:

 • підготовка меду (розтоплювання продукту на водяній бані до жидкообразного стану);
 • нанесення меду товстим шаром на шкірні покриви на 10-15 хвилин до повного всмоктування;
 • проведення медового масажу починають із нижньої частини шиї і поступово переходять в область обличчя. При цьому рухи швидкі, легкі постукуючі;
 • при наявності зморшок в області очей можна здійснювати швидкі дотики по периметру проблемної ділянки;
 • здійснення процедури не більше 5 хвилин. Після закінчення часу колір меду набуває сірого відтінку, що означає виведення шлаків з клітин шкіри;
 • збивання меду сигналізує про припинення процедури і змиванні продукту з обличчя. Після очищення на обличчя можна нанести живильний і зволожуючий крем.

Регулярне проведення медового масажу забезпечує красиву і підтягнуту шкіру обличчя в короткі строки без використання складних косметологічних процедур з використанням апаратної методики!

Застосування масажу Зоган

Методика заснована на спеціальній технології, яка здійснюється при особливому натисканні і вплив на активні точки, які розташовані на обличчі. При цьому задіяні мімічні м’язи і розробка лімфатичних ліній.

Техніка проведення процедури має свої особливості, тому цей процес найкраще здійснювати у кваліфікованого масажиста з досвідом роботи. Позитивні результати масажу видно вже після проведення декількох сеансів маніпуляції.

Омолоджуючий масаж основі методики тайської

Тайський масаж від зморшок ґрунтується на особливому методі впливу, який полягає у застосуванні спеціальних активних точок на обличчі, які сприяють процесам регенерації шкіри. Дану процедуру досить складно здійснити в домашніх умовах, так як секрети технології відомі кваліфікованим фахівцям.

Ефективність даної методики підтверджена багатьма жінками, так як після проведення кура зміни на обличчі помітні неозброєним оком! Перед використанням такого масажу бажано отримати консультацію косметолога!

Омолоджуючий масаж японської техніки Шиацу

Технологія східного масажу є досить популярною і ґрунтується на натисканні пальцями на певні точки впливу на обличчі. У цьому випадку процеси обміну в організмі активізуються, і нормалізується вироблення колагену, еластину, що сприяє усуненню глибоких і мімічних зморшок.

Отримання певних навичок для проведення японського масажу може зайняти деякий час для того, щоб освоїти цю методику. При відсутності можливості здійснення процесу можна скористатися послугами кваліфікованого масажиста. Ефективність маніпуляцій помітна після першого курсу процедур.

Використання щипкового масажу

Техніка виконання масажу досить проста і полягає в легкому пощипуванні шкіри обличчя у відповідності з масажними лініями. При цьому щипки не повинні сильно витягати шкіру і бути гранично акуратними. Перевага процедури в абсолютній відсутності больових відчуттів та отримання швидкого ефекту впливу.

Загальна тривалість процедури не більше 10 хвилин. Курс реабілітації 10 сеансів з тижневою перервою і повторним проведенням масажу. Після здійснення процесу на шкіру можна нанести зволожуючі засоби.

Масаж підборіддя, шиї і губ в домашніх умовах

Щоденне виконання масажу для обличчя в домашніх умовах є запорукою гарної й молодої шкіри. Процедуру починають з здійснення легких рухів подушечками пальців в області підборіддя у напрямку до мочок вух у відповідності з масажними лініями.

Далі, підборіддя замикають в зап’ясті і починають легкий масаж щік. При цьому дотику нетривалі, які поступово переходять в погладжування. Послідовні руху переводять в область окологубних складок по напрямку до вушних раковин. Завершення масажу характеризується постукуваннями подушечок пальців по шкірним покривом. Після проведення процедури на обличчі помітний рум’янець, який проходить через 30-40 хвилин.

Профілактика появи зморшок без здійснення процедури

В якості профілактики запобігання зморшок, при дуже чутливій шкірі, що має протипоказання до проведення масажу хорошою альтернативою, є проведення гімнастики при використанні мімічних м’язів.

У цьому випадку ефективний ряд певних дій:

 1. зосередження і розслаблення складок на лобі;
 2. підняття брів верх і максимальне розширення століття з поперемінним закриттям очей і розслабленням чола;
 3. поперемінне розтягування щік за допомогою набраного повітря в роті;
 4. широке розкриття рота подальше різке змикання губ;
 5. почергове втягування і витягування губ;
 6. виконання широкої посмішки і максимальне випинання губ вперед;
 7. рух щелепи в різні сторони;
 8. здійснення мімічних рухів перед дзеркалом.

При виникненні спорів робити чи ні, масаж обличчя від зморшок існує велика кількість різних думок. Однозначною відповіддю кваліфікованих косметологів є повне схвалення проведення процесу при відсутності явних протипоказань, так як дана процедура сприяє прискоренню метаболізму і тримає шкіру в постійному тонусі!

Масаж проти зморшок є необхідною процедурою для природного омолодження шкіри. Дана методика має більше переваг і в більшості випадку безпечна для людини і не загрожує стану здоров’я. Успіх і ефективність від здійснення процесу залежить від правильності виконання техніки обраного способу і кваліфікованості масажистів!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: