Касторове масло і родимки: видалення, як використовувати

Родимки присутні на тілі кожної людини. Більшість з них не доставляє дискомфорту їх власникам, однак якщо невус великий і розташований, наприклад, на обличчі, багато людей бажають від нього позбавитися. Така ж ситуація і з родимими плямами. Видалити освіти можна як хірургічним втручанням, так і за допомогою народної медицини, використовуючи касторове масло.

Касторовое масло и родинки: удаление, как использовать
Рицинова олія здавна фігурує в народних засобах терапії невусів.

Застереження

Лікарі рекомендують видаляти невуси і родимі плями виключно в косметичних кабінетах або в медичних установах. Втім, бувають ситуації, коли у людини немає можливості позбутися утворень в лікарні. В такому випадку допускається використання засобів народної медицини. Однак важливо відзначити, що до самостійного видалення невусів і родимих плям дозволено вдаватися лише в тих випадках, коли утворень на тілі трохи, вони мають невеликий розмір і розташовані в безпечній області. Також попередньо важливо проконсультуватися з лікарем, який зможе встановити, чи не має родимка злоякісний характер. В такому випадку використання народних коштів суворо заборонено, а усунення родимки проводиться хірургічним втручанням.

Корисні властивості олії

Рицинова олія використовується в косметології для різних цілей, наприклад, за допомогою нього видаляють маленькі зморшки, які лікують волосся і пом’якшують шкірні покриви. Але не менш часто застосовують його і щоб видалити родимку або родима пляма. До складу входять наступні кислоти:

  • рицинолевая;
  • лінолева;
  • олеїнова.

Кислоти виявляються в міжклітинному просторі верхніх шарів епідермісу і підсилюють захисні функції шкіри. Під впливом цих речовин шкірні покриви з пігментацією починають висвітлюватися і освіти поступово стають непомітними. Втім, застосування касторової олії не дає 100% гарантії позбавлення від родимок. Є ряд пацієнтів, яким олія не допомогло в боротьбі з видаленням утворень.

Іноді рицина може навіть викликати сильні алергічні реакції, тому перед використанням важливо нанести її на невелику ділянку шкіри і почекати кілька годин, щоб переконатися, що шкіра реагує на масло нормально. Випадки, коли рицина виявилася бездейственной видалення родимок і родимих плям обумовлені тим, що шкірний покрив у кожної людини володіє власними індивідуальними особливостями. В одних пацієнтів шкіра швидко реагує на вплив кислот, в інших набагато менш сприйнятлива до них.

Як використовувати касторову олію для видалення родимок?

Найчастіше касторове масло для видалення родимок і родимих плям використовується в чистому вигляді. Касторку наносять на пігментовані ділянки шкіри і втирають. Вдаються до маніпуляцій 2 рази в день — вранці і ввечері. Тривалість такого лікування становить приблизно місяць. Використовує масло і разом з харчовою содою. Для цього компоненти змішуються в рівних пропорціях. Отримана кашка наноситься на родимку або пляму і закріплюється пов’язкою. Рекомендується проводити процедуру перед сном і залишати пов’язку на всю ніч. Вранці вона знімається, а пігментований ділянку шкіри промивається теплою водою. Робити маніпуляції потрібно кожен день до тих пір, поки родимка не зникне. Помітний ефект настане протягом місяця.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: