Як відбілити родимки: можливо, народна медицина

Родимки є у всіх, але невдале їх розташування на тілі або форма і розміри іноді викликають естетичний дискомфорт, тому виникає питання: як освітлити родимку або видалити її повністю? Освітлення плямочки на шкірі без операційного втручання здається безпечною процедурою, однак спосіб, щоб зробити це, варто підбирати обережно, щоб не пошкодити родимку і не травмувати шкіру.

Как отбелить родинки: возможно ли, народная медицина
Відбілювання невусів носить в собі виключно естетичну причину проведення процедури.

Медична точка зору на освітлення родимок

Багато, що зіткнулися з проблемою некрасивих родимок, вважають, що видаляти їх повністю вкрай небезпечно, оскільки це своєрідна пухлина, тому консультуються з лікарями з питань можливості їх освітлення. Лікарі звертають увагу на те, що в принципі будь-які маніпуляції з родимками без обстеження у онколога можуть бути небезпечні.

Можна відбілити родимку?

Ділянки шкіри з підвищеною пігментацією можуть підлягати деякого освітлення. Знебарвити плямочка на шкірних покривах допоможуть отшелушивающие засоби, які знімають верхній шар дерми, або вибілювальні препарати та косметика. Важливо пам’ятати, що світліші плями на обличчі набагато більше виділяються на шкірі, особливо якщо вона засмагла. Крім того, лікарі попереджають, що використання різних медикаментозних і косметичних засобів допустимо тільки після отримання консультації алерголога. Речовини, що входять до складу препаратів, можуть тільки погіршити стан шкіри, викликавши роздратування, а деякі з них надають токсичну дію.

Как отбелить родинки: возможно ли, народная медицина
Повне позбавлення від «кольорових» родимок можливо лише при проведенні хірургічної процедури.

Можливо освітлення родимок?

Офіційна медицина заявляє, що повністю відбілити родимки неможливо і усунути їх можна тільки хірургічним шляхом. Щоб уникнути утворення нових пігментованих цяток і потемніння вже існуючих, пацієнтам рекомендують менше часу перебувати на сонці, адже саме ультрафіолет впливає на утворення в шкірі пігменту меланіну. Тим же, хто любить засмагати, варто використовувати сонцезахисні креми.

Народна медицина про освітлення

В засобах народної медицини, щоб освітлити родимки в домашніх умовах, використовуються продукти, що містять кислоту, наприклад, лимон. Той же ефект досягається з допомогою яблучного оцту. Але якщо вже відбілюємо таким способом, потрібно бути обережними з концентрацією кислоти, щоб не спалити шкірні покриви. Більш щадний варіант ґрунтується на особливих властивостях деяких фруктів, наприклад, бананів і дині, і овочів, таких як огірки і помідори.

Корисними властивостями володіють і деякі лікарські рослини: сік чистотілу і відвар петрушки відбілюють шкіру, а умивання соком берези перешкоджає утворенню нових невусів. Відбілюючий ефект мають і засоби на основі соку кульбаби. Для людей старше 40 років допустимо використання масок з кореня хрону.

Інше поширене народний засіб — компреси з касторової (або лляної) олії. Більший ефект досягається, якщо додати до них мед. Використання таких компресів кілька разів в день допоможе відбілити родимки. Щоб світле пляма не виділялося на шкірі, можна згладити її тон, використовуючи компрес з морквяного соку. Мед застосовується і в інших рецептах масок: з лимонним соком, з борошном і оцтом і в інших.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: