Родимка на долоні: значення у жінок і чоловіків

Будь-яке новоутворення, будь то родимка на долоні, на обличчі або в інших місцях — явище цілком нормальне, і в більшості випадків воно не несе ніякої небезпеки для здоров’я. У момент народження шкіра дитини зазвичай чиста або новоутворення настільки малі, що неозброєним оком побачити їх неможливо. Згодом тіло людини починає покриватися родимками, а часом навіть їх колоніями. На внутрішній стороні руки вони з’являються нечасто, в хіромантії цятками надають певне значення.

Родинка на ладони: значение у женщин и мужчин
Родимки на долоні більш схильні до травмування, а деякі схильні бачити в них «магічне значення.

Чому з’являються родимки на долоні?

Причина того, чому на тілі з’являються родимі плями, в кожному випадку індивідуальна. Передбачити місце і момент їх утворення практично неможливо, але уникнути збільшення кількості — цілком реально, якщо знати основні фактори, що призводять до їх виникнення. Причинами можуть бути:

 1. Гормональний сплеск. У жінок в період вагітності та після пологів, абортів, в менопаузу невуси мігрують під впливом гормонів. Подібна міграція спостерігається і під час статевого дозрівання у підлітків. У чоловіків реакція організму на зміну гормонального фону відбувається при дисбалансі гіпоталамо-гіпофізарної системи, оперативних втручань на статевих органах та з-за їх травмування.
 2. Спадковість. У батьків і дітей можна побачити однакові плями на одних і тих же місцях. Успадковуватись може також їх кількість.
 3. Стрес і хвороба. При сильному стресі, постійної нервозності або в період затяжних хвороб захисні здібності організму слабшають, що також може стати причиною виникнення новоутворень.
 4. Вплив ультрафіолетового та рентгенівського випромінювань. Ймовірність активізації меланоцитів під дією цих факторів при проходження флюорографії досить висока. Поява невусів з цієї причини вважається одним з найнебезпечніших з-за ризику переродження в злоякісну пухлину.
Родинка на ладони: значение у женщин и мужчин
Зростання невусів може бути викликаний гормональним збоєм, дією зовнішніх факторів, генетикою.

Якщо є які-небудь підстави сумніватися в доброякісності новоутворення—родимка змінюється в кольорі або збільшилася, кровоточить і свербить, утворилися нарости на ній, — негайно звертайтеся за консультацією до лікаря.

Види невусів

Виявити дві абсолютно однакові родимки тілі людини практично неможливо. Вони завжди чимось відрізняються — маленька й велика, коричнева, червона та синя, плоска і опукла, горбиста і гладка. В залежності від тканин, беруть участь у формуванні плям, медичний класифікатор підрозділяє їх на епідермальні меланоцитарные та дермальні меланоцитарные. У таблиці нижче представлені види і перелік належних до них невусів.

Вид Типи невусів
Епідермальні меланоцитарные
 • Шпіца;
 • Сетона;
 • з балонних клітин;
 • внутридермальный;
 • прикордонний, складний.
Дермальні меланоцитарные
 • Ота;
 • Іто;
 • блакитний;
 • монгольське пляма.
Змішаного походження
 • Вроджений;
 • комбінований.
Родинка на ладони: значение у женщин и мужчин
Родимки можуть з’явитися в будь-якій частині тіла людини.

Локалізація

Локалізація родимих плям досить різноманітна і непередбачувана. На думку лікарів, наявність у пацієнта родимок у верхній частині тулуба означає, що є захворювання підшлункової залози, органів шлунково-кишкового тракту, печінки. На зовнішній і внутрішній частинах стегна зустрічаються звичайні безпечні плоскі невуси, а сідниці — одне з улюблених місць локалізації блакитних родимок. Плями на колінах, гомілках і ступнях властиві швидше жінкам унаслідок тертя цих зон колготками і босоніжками.

Значення у чоловіків і жінок

Крім медичних висновків щодо місць локалізації родимих плям, існують версії, згідно з таких течій як езотерика, хіромантія і морфоскопия. Для них родима пляма означає відбиток долі, визначає характер її володаря. Зникнення і поява невуса позначає втрату або придбання чогось цінного. Позначки долі у таких випадках попереджають господаря про важливу подію. А позитивне або від’ємне значення — покаже локалізація.

Місце знаходження мітки може вказувати на характер людини. Наприклад, людину з терплячим характером видасть плямочка на пагорбі Марса на долоні, а комунікабельного звабника — на ребрі. Значення родимок на долоні, що з’явилися у вагітної жінки, зводять до прогнозу характеру її майбутнього чада і його схильностей. Невуси на руках у дівчини — знак успішного заміжжя. Родимка на правій руці чоловіка вкаже на його позитивну енергетику, а також надійність у бізнесі і відносинах з протилежною статтю.

Родинка на ладони: значение у женщин и мужчин
Згідно з повір’ями, родимки на зап’ясті — ознака успішної людини.

Родима пляма на зап’ясті

Родимки на зап’ясті, а особливо їх розсип в цій області, обіцяють їх власникові життєвий успіх, завидне здоров’я та успіх на любовному фронті. Така людина талановита, швидко навчається всьому новому, отримує радість від своєї роботи. Кажуть, що «щасливі» для чоловіка родимі плями знаходяться на лівому зап’ясті, а для жінки — на правому.

Родимі плями на руках з удачливою боку не варто нічим прикривати, а на «невдачливі» можна нанести татуювання або прикрити позначку прикрасою, наприклад, годинами.

В центрі долоні

Невуси в самому центрі долоні — нечасте явище. Родимки в центрі долоні, означають, що людину чекають довга і вдала сімейне життя, міцні стосунки з рідними та численними друзями, матеріальний достаток. Значення посилюється в позитивну сторону зміщенням праворуч. Удача супроводжує вже з раннього дитинства хлопчикові, у якого родимка на долоні правої руки. Жінка з такою родимкою на долоньці може чекати успіх тільки після укладення шлюбу.

Родинка на ладони: значение у женщин и мужчин
Володар родимок на лівій долоні може виявитися наполегливим і успішною людиною.

Ліва долоня

Родимка на долоні лівої руки означає, що це — людина з вольовим характером, розвиненою інтуїцією, цілеспрямований. Він завжди знайде внутрішні сили і можливості подолати життєві перешкоди і досягти поставлених цілей. Часто така людина нагадує відлюдника, уникає товариства людей, веде самітницький спосіб життя. Однак при бажанні можна знайти правильний підхід і стати їй другом навіки. Родимка на лівій долоні пророкує її власникові пізню любов. Якщо розділити долоню на 4 частини, то родимки на долоні в нижньому лівому кутку позначають наявність ангела-хранителя. Коли з’явилася родимка на долоні вгорі зліва, це означає здатність маніпулювати і гіпнотизувати; внизу справа — наявність таланту до поліглотство. Практичний і жадібна людина видасть себе родимкою у верхній правій стороні лівої долоні.

На правій долоні

Родимка на правій долоні вказує на хорошу енергетику її володаря. Це людина зі щасливою долею. Якщо умовно розділити долоню на лівій руці на 4 області, то оптиміста визначають по знаходженню плями в лівій нижній частині правої долоні, володаря дар до музики і літератури — у верхній лівій. Інтелектуала зі здібностями аналізувати видасть плямочка у верхній правій області, а лідера-організатора — у правій нижній.

Значення на тильній стороні

Ознаменуванням успіху і щастя прийнято вважати родимку, розташований з тильного боку долоні. Це талісман фортуни та щасливої життя. Якщо родимка на тильній стороні долоні, то будь-яка обрана мета буде досягнута. Цікаво, що родимка на долоньці в цьому місці часто зустрічається у фокусників-ілюзіоністів і кишенькових злодюжок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: