Родимка на підборідді у чоловіків, жінок: значення

Багатьох людей цікавить питання: чому з’являється родимка на підборідді і небезпечна вона? Невуси — доброякісні утворення і часто не представляють небезпеки, тому вдаватися до їх видалення немає сенсу, якщо вони не завдають естетичний дискомфорт власникові. Коли ж родимка має великий розмір і людина вважає, що вона псує його зовнішній вигляд можна усунути невус, звернувшись до лікаря.

Родинка на подбородке у мужчин, женщин: значение
Родимка на підборідді, як і в будь-якому іншому місці, має властивість травмуватися і перероджуватися в онкологію.

Причини виникнення

Родимка на підборідді з’являється з наступних причин:

 • спадковий фактор;
 • вплив ультрафіолетового опромінення;
 • порушення в гормональному фоні;
 • травмування шкірних покривів.

Є небезпека?

Найчастіше невуси на бороді не несуть небезпеки, якщо не зазнають постійного травмування. Особливо це відноситься до висячим і виступають над шкірою родимками, які часто зачіпаються в повсякденному житті. Приміром, небезпечні освіти на підборідді у чоловіків, які постійно голяться. Бритвене лезо може здерти і роздряпати невус, згодом чого іноді відбувається інфікування, а потім — запальний процес. Іноді це стає причиною трансформації родимки в злоякісне утворення.

Родинка на подбородке у мужчин, женщин: значение
Видаляйте тільки ті родимки на підборідді, які великі за розміром або подають ознаки переродження.

Потрібно видаляти невус?

Якщо з’явилася родимка на підборідді, але вона не заподіює людині дискомфорту, то лікарі не рекомендують вдаватися до її усунення. Видалення проводиться в наступних ситуаціях:

 • освіта опукле і розташоване в тому місці підборіддя, яке піддається постійному зіткненню з побутовими предметами і травмується;
 • невус перероджується у ракове утворення.

Можливість видалення і його метод визначає виключно лікар, який для початку проводить огляд родимки і призначає необхідні дослідження. Після діагностики вибирається прийнятний спосіб позбавлення від освіти на підборідді.

До обов’язковому видаленню вдаються, коли є така симптоматика трансформації в меланому:

 • кровотеча з невуса;
 • нагноєння;
 • запалення близько родимки;
 • збільшення розміру;
 • зміна кольору і форми;
 • поява тріщин і лущення на поверхні;
 • несиметричність кордонів;
 • свербіж і біль при дотику.
Родинка на подбородке у мужчин, женщин: значение
Підберіть найбільш делікатний метод позбавлення від родимки з підборіддя, щоб не залишилося рубців на обличчі.

Методи позбавлення від родимок на підборідді

Щоб видалити родимку на підборідді, використовують такі способи:

Назва Опис
Радіохірургія Усунення утворення здійснюється за допомогою радіохвиль. Часто застосовується для позбавлення від невусів на підборідді, оскільки практично не залишає після використання шрамів і рубців
Лазерна терапія Найбільш поширений спосіб видалення невусів на підборідді. Плюси – безболісність, швидкість і відсутність шрамів після проведення процедури. Мінус – в ході маніпуляції тканини, де знаходилося освіта, випаровуються, з-за чого не представляється можливим провести гістологічне дослідження для встановлення природи родимки
Кріодеструкція Відбувається видалення рідким азотом, яким заморожують невус. При процедурі мінімальні шанси інфікування ранки
Хірургічне втручання Найбільш радикальний спосіб усунення невусів на підборідді. Оскільки в ході процедури хірург робить надріз шкірних покривів скальпелем, після таких маніпуляцій залишаються помітні шрами. Тому для усунення родимок на обличчі, зокрема, на підборідді, використовується нечасто
Родинка на подбородке у мужчин, женщин: значение
Власник невуса на підборідді — сильний духом і цілеспрямований чоловік.

Значення невусів

За статевою ознакою

Невус у чоловіків

Чоловіки з родимкою на підборідді відрізняються сильним і вольовим характером. Володарі невусів цілеспрямовані і готові рухатися до своєї мрії, незважаючи на будь-які проблеми і перешкоди. Їх ніколи не влаштовує мінімальний результат. За своєю природою вони максималісти і задовольняються виключно найкращим. Чоловіки звикли оточувати себе комфортом і привносити в життя тільки позитивні емоції.

Родимка у жінок

Родимка на підборідді у жінки означає оптимістичний характер і життєлюбність. Володарка такого невуса чуттєва і небайдужа до чужих проблем, вона завжди вислухає і дасть пораду. Як і чоловіки, жінки з міткою на підборідді цілеспрямовані і часто досягають успіху в роботі. Їх люблять підлеглі, тому просування по кар’єрних сходах часто досить стрімко.

За місцем локалізації

Невус зліва

Невус праворуч у чоловічої статі означає безкомпромісність і схильність до консервативних поглядів на життя. Такі чоловіки владні і деспотичны, вважають себе королями і воліють, щоб чільна роль у сімейних стосунках приділялася саме їм. Крім того, власникам невуса на підборідді притаманні організаторські якості, вони часто досягають успіхів у професійній діяльності та можуть керувати великою кількістю підлеглих.

Родинка на подбородке у мужчин, женщин: значение
Згідно з повір’ям, жінка з невусом зліва на підборідді — прекрасна хранителька домашнього вогнища.

У жінок родимка на підборідді ліворуч означає схильність до сім’ї. Такі дами терплячі, лагідні, ніжні й чуттєві. Володарки відмітини на бороді прекрасні матері та господині, в їх сімейних гніздах постійний порядок і гармонія. До таким жінкам тягнуться колеги, близькі та просто знайомі люди. Жіночий підлогу з невусом на підборідді тактовний, але при потребі може постояти за себе.

Родимка справа

Значення родимки на підборідді зліва у чоловіків — впертість і впевненість у собі. Рухається до своєї мети, не звертаючи уваги на життєві перипетії і можливі перешкоди. Для досягнення мрії може «піти по головах», причому неважливо, чиї голови це будуть, будь то друзі, родичі або незнайомі люди. Чоловіки з родимкою на бороді люблять гроші і за значну грошову винагороду готові зробити навіть те, що їм не по душі. У дівчини невус з лівої сторони підборіддя свідчить про сильних якостях характеру, впевненості в собі і завзятості.

Освіта по центру

Родимка в центрі підборіддя говорить про диктаторському вдачу власника і про характер тирана. Така людина бажає, щоб завжди все було так, як він сказав, і не терпить заперечень на свою адресу. Невус посередині наділяє людей упевненістю в собі і впертістю, вони завжди відстоюють свою точку зору до переможного кінця. В роботі, і в сімейному житті нетерпимі до того, коли інші сидять склавши руки, тому часто роздають завдання як підлеглих, так і членам сім’ї. Незважаючи на складний характер володарів відмітини в центрі бороди, це цікаві і неординарні люди, які завжди підтримають розмову.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: