Що можуть означати родимі плями на тілі?

Практично на 100% вірне твердження, згідно з яким абсолютно все мають родимі плями різних розмірів. Родимки на тілі можуть розповісти про характер, уподобання, карму людини. Справа залишилася за невеликим – «прочитати» ці знаки.

Що можуть означати родимі плями на тілі?

Значимість родимок

З давніх-давен людство хвилювало значення родимок на тілі. Для кожного вони мають різний зміст, так для темношкірих людей більш значимі і інформативні чорні пласкі плямки, а для людей зі світлою шкірою – з опуклістю. Люди постійно задаються питанням, що означають родимки. Їх збільшення в кількості або в розмірах свідчить про відбулися в житті подій, вчинках, так само, наприклад, як вікові зморшки.

Якби ми мали можливість вивчити всі «знаки долі», які ми придбали протягом життя, тоді безліч подій мали б інші значення і сенс. Физиогномика, метод визначення типу особистості за зовнішніми рисами обличчя, позиціонує невуси як позначення невдач. Однак, велика частина фахівців, що займаються їх дослідженням по всьому світу, дотримуються протилежної точки зору. Вони вважають, що родимки на тілі можуть мати і позитивний вплив на свого володаря. Отже, давайте розберемося, що означають родимки на тілі.

На грудях

Родимка на грудях більш значима і інформативна для представниць прекрасної статі, ніж для чоловіків. Саме у жінок «такі знаки долі» здатні визначити карму.

Розташування і колір

Родимка на лівих грудях свідчить про те, що володарка стане об’єктом бистроугасаемой пристрасті. У давні часи такі відмітини вважалися найбільш несприятливими.

Родимка на правій груді розглядалася як позитивний знак. Її власниця стане зразковою дружиною і мамою. Також це віщує незмінні почуття, правильні наміри, прагнення і мала кількість романів.

Взагалі, родима пляма на грудях є ознакою позитивного ставлення, симпатії до всіх оточуючих, прощення і очищення. Для сильного воно є позначенням вірності, чистої любові і як би намагається сказати, що його володар віддасться повністю почуттю кохання, ні за що не зрадить його і не змінить. Даний знак часто можна спостерігати у вдівців і вдів, які повторно не створили сім’ї.

Родимка на грудях у чоловіків говорить що її володар дотепний, розважливий, харизматичний, незалежний від думки суспільства, креативний. При розташуванні праворуч родимка на грудях означає заможного, легкого в спілкуванні оптиміста, з лівого ж боку – велелюбного ловеласа, який часто має сімейні проблеми. Невус, що знаходиться по центру, має утворений, хоча й трохи замкнутий чоловік, можливо філософ.

Значення має також і колір родимих ​​плям. Коричневі, рожеві невуси з волосками є хорошим знаком. Вони обіцяють здоров’я, процвітання, багатство. Яскраво-червона родимка на грудях обіцяє боротьбу, в результаті якої ви зможете володіти багатством і всім бажаним. Якщо ж великих невусів на грудях більше восьми, вони мають медовий або золотистий відтінок, це говорить про товариську, оптимістичному, люблячому дітей людині.На соску

Якщо жінка має родимку на соску, то це говорить про дуже сильно розвинене почуття материнства. Вона буде прекрасною матір’ю своїм дітям. До того ж такі жінки прагнуть оточити своєю турботою і любов’ю не тільки членів сім’ї, але навіть колег по роботі. Вкрай рідко буває так, що володарка родимки на соску не має дітей.

Іноді родимка на соску є досить негативний знак карми. Вона як би попереджають про можливе захворювання. Власникові таких невусів, необхідно приділяти особливу увагу своєму здоров’ю. Родимка на соску зліва попереджає про підвищений ризик захворювань серцево-судинної системи. Якщо мітка розташована праворуч, то такій людині потрібно побоюватися того, що в результаті нещасного випадку, він може стати інвалідом.

На ногах

Стопа

Людина, на тілі якого вже при народженні була родимка на ступні, повинен звернути на неї особливу увагу, тому що там розташовується незліченну безліч енергетичних точок, відповідальних за стан організму.

Також на стопах локалізується безліч енергетичних каналів, що живлять нас енергією землі. Більш детально це питання вивчається педомантіей – ворожінням по ступнях. Практично всі прийоми і методи педомантіі схожі з хіромантією. Лінії на лівій нозі оповідають про минулі, прожитих події. Лінії на правій нозі можуть розповісти про сьогодення і плани на майбутнє.

Крім цього, родимка на ступні найнебезпечніша, так як саме тут невуси частіше, ніж на інших частинах тіла, модифікуються в злоякісні меланоми.

Необхідно з усією уважністю і обережністю звертатися з з’являються родимками на стопі.

Мітка на правій ступні характеризує розумного, розважливого, далекоглядного володаря. Родимка на стопі правої ноги у чоловіків є показником високого інтелектуального розвитку. Невус на стопі лівої ноги демонструє тактовного, рішучого, з сильним характером людини. Одна або кілька родимок на ступні лівої ноги – це позитивний знак для володаря. Він віщує щастя і благополуччя.

Дуже великий за розмірами «кармічний знак» на будь-який нозі у жінки дає надію на хорошого, надійного чоловіка і відданого бізнес-партнера.

П’ятка

Родимка на п’яті може розповісти про свого володаря то, що він дуже егоїстичний, самолюбний і хвалькуватий. Вона видає людей, які готові пожертвувати навіть друзями заради хорошого життя. З цієї причини людей з цим знаком, як правило, недолюблюють, а в частих випадках ненавидять і будують підступи. Родимка на п’яті може показати, що у людини практично немає справжніх друзів, але дуже багато злостивців.

Крім усього перерахованого, родимка на п’яті часто може розташовуватися у енергетичних вампірів, завжди знаходяться в прекрасному стані здоров’я і настрої. Люди з такими знаками, як правило, фінансово не обмежені, часто їх супроводжує удача в справах. Проте, вони цілком можуть бути щасливі в особистому житті, побудувавши родину з відповідною людиною.

На животі

Рідні плями на животі характеризує свого власника як натуру вкрай емоційну, запальну і неспокійну. Такі люди також можуть мати проблеми з серцево-судинною системою.

Якщо у чоловіка родимка на животі розташовується з правого боку, це говорить про його працьовитість і ретельність. Якщо ж вона знаходиться зліва, то значення її прямо протилежне.

Жінка, у якої родимка на животі розташована праворуч, може похвалитися неабияким розумом і свою незалежну думку з будь-якого питання. Такі жінки часто домагаються успіхів у бізнесі. Вони зазвичай щасливі в шлюбі і заміж виходять по любові.

Що знаходиться з лівого боку родимка на животі у жінки говорить про її безвідповідальності і легковажності. Чоловіка вона собі вибирає швидше виходячи з корисливих мотивів. Власна зовнішність для жінки з такою ознакою дуже важлива, і часто саме на турботу про свою красу вона витрачає багато часу і коштів.

Невус в нижній частині живота у жінки означає, що вона народжена, щоб багато чого досягти. Така обличчя завжди в центрі уваги, вона красива, розумна, дуже подобається протилежній статі. У чоловіка родимка на животі внизу говорить про те, що він доб’ється поваги серед свого оточення, то все ж досить часто схильний не виконувати своїх обіцянок.

Впливає на свого власника також колір і розмір родимки на животі.

Якщо невус має дуже темне забарвлення, це несприятливий знак. Людину з такою ознакою по життю буде стикатися з труднощами, егоїзмом інших. Велике родима пляма видає самозакоханий натуру, якої не чужа лінь, жадібність і потурання своїм бажанням.

Родимки в пупку є чудовим знаком. Вони уособлюють високу ймовірність здійснення бажань і прагнень. Родимка в пупку у жінки є ознакою вдалого шлюбу за коханням і великої родини. У чоловіків же вона символізує удачу і добробут. Як для чоловіків, так і для жінок родимка в пупку є знаком того, що її володар себялюбив і егоїстичний.

На попі

Якщо невус у чоловіка знаходиться зверху на правій сідниці, він не дуже хороша людина, що володіє багатьма негативними якостями. Він ухиляється від серйозної роботи, постійно шукає легких шляхів.

Родимки на попі

Якщо ж така родимка на попі є у жінки, то у неї багато друзів. Але така обличчя не дуже то цінує близьких і рідних. Їм вона вважає за краще тих, кого можна використовувати в особистих цілях.

У разі якщо родимка на попі розташовується внизу праворуч у представника сильної статі, то він буде щедрий і привабливий. Такий чоловік буде вірним другом, відданим, люблячим чоловіком. Він викликає прихильність до себе добротою, часто вельми забезпечений фінансово. Він будує сім’ю і знаходить в ній щастя. Жінка ж з цим знаком лінива, егоцентрична, хитра.

Родимка на попі, яка розташовується вгорі лівої сідниці, робить чоловіка зразком для наслідування. Він і вірний чоловік, і успішний кар’єрист, не любить азартні ігри, товариський. А жінці з ознакою в даному місці потрібно бути більш пильними. Знак робить її довірливої ​​і відкритою, що як магніт привертає нечесних людей. Вона скромна і самодостатня, може сама впоратися з будь-яким завданням. Але, на жаль, у неї можуть виникнути проблеми з сімейним життям. Для багатьох чоловіків буде нестерпно перебувати поруч із сильною жінкою.

При розташуванні невуса на лівій сідниці внизу чоловік знаходить удачу і чарівність, талант і відсутність ліні. Це дозволяє йому заробити хороший стан. Дане розташування родимки на попі у жінки дарує їй розум, чесність, працьовитість. Вона амбітна, володіє великими запитами, що відлякує чоловіків.

У вигляді трикутника

Дуже цікаво також тлумачення родимок у вигляді трикутника. У разі, коли трикутник є рівнобедреним, людина з такою ознакою занадто прямолінійний, через що у нього можуть ускладнюватися взаємини з іншими людьми.

Якщо на тілі є невуси у вигляді трикутника, то володаря цих знаків можна охарактеризувати, як особистість інтелектуально розвинену, яка вміє добиватися своєї мети. Таку людину можна назвати високо духовним і морально стійким. Він не розпорошується по дрібницях, зберігає свої принципи все життя. Є прикмета, згідно з якою родимки у вигляді трикутника приносять процвітання і сприяють у життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: