Про родимки на обличчі і їх значенні

Люди завжди шукають таємний сенс оточуючих їх знаків. Не залишилися без уваги і родимки, що знаходяться на нашому тілі. Протягом багатьох століть захоплені люди порівнювали розташування невусів і відзначали, як вони діють і впливають на долю свого носія. Завдяки цим знанням, сьогодні ми можемо визначити значення родимок на обличчі, а також дізнатися за місцем їх появи про те, якою є наша доля, або якими схильностями має ваш співрозмовник.

Значення родимок на обличчі у жінок і чоловіків

Невуси як ознака

Невуси своїм розташуванням можуть сказати про наших здібностях, схильностях і чекає на нас долі. Оскільки родимки на обличчі можуть виростати, змінюватися і навіть безслідно зникати, вважається, що людина таким чином змінює визначене. Ці мітки можуть обіцяти нам як гарне і позитивне, так і негативне. У будь-якому випадку, ми можемо змінити те, що означають родимки.

«Хороші» ознаки можливо зміцнити і посилити, а «поганих» можна уникнути, обравши інші шляхи.

Ті родимі плями, які існують на нашій шкірі з народження, вважаються постійними, і ми не здатні змінити те, що означають родимки, дані нам долею.

Розмір невуса на обличчі вказує на ступінь його впливу. Якщо мітка розташована в місці, яке обіцяє проблеми і складності, але при цьому вона ледь помітна, то вам не потрібно сильно переживати – обіцяні долею складності будуть також незначні. Великий розмір невусів підсилює те, що означають родимки на обличчі, а також робить позитивні і негативні ознаки неминучими.

Форма міток також впливає на значення родимок на обличчі: округлі і правильні несуть позитивний сенс, а неправильні і з різкими, незграбними межами – негативний. Труднощі і перешкоди обіцяють невуси темного кольору і ті, на яких видно волосся.

Буває, що скупчення невусів утворює впізнавані фігури, при цьому квадрати і зірки вважаються несприятливими символами, а кола, трикутники і овали – несуть гармонію, спокій і щастя.

Значення родимок на обличчі у чоловіків практично не відрізняється від того, що обіцяє розташування знаків в певних місцях жінкам.

Значимість міток на обличчі

Значення родимок на обличчі вважається найсильнішим і правдивим. Невуси, розташовані на спині, грудях або ногах не володіють подібною силою, хоча значенням родимок на тілі також варто приділити увагу. Физиогномика суворо розподіляє «зони впливу», при цьому головними з них стають ділянки у осі симетрії.

Лоб

Тлумачення міток, розташованих на лобі буває різним. Як правило, ви можете з’ясувати, що означають родимки, співвідносячи їх з віссю симетрії і близькістю до волосся або брів.

 • Родимка на лобі, яка виросла у верхній його частині, каже, що її володар буде переносити певні труднощі в юності.
 • У середній частині мітка на лобі означає, що у її володаря є певні проблеми у відносинах. Такі люди часто не знаходять спільної мови з близькими, товаришами по службі і навіть з нечисленними друзями.
 • Розташована на осі симетрії і практично у лінії брів родимка на лобі підсилює значення мітки і вказує, що її власникові дуже складно спілкуватися з людьми.
 • Родимка на лобі над бровами є у проникливих і дуже розумних людей. Такими знаками мають політики і дипломати.
 • Родимка на лобі в правій верхній частині говорить про схильність до лідерства і наявності організаторського таланту. Такі люди можуть повести натовп за собою, справляються з управлінням великими колективами. Мітка на лобі, розташована так само, також говорить про те, що їх носій не любить йти на компроміси і вельми упертий.
 • Невус на лобі з лівого боку з’являється у піддатливих людей. Володар мітки в цій області голови буде м’якотілим і безвольним. Якщо ви помітили у співрозмовника невус на лобі зліва, можете сміливо починати його переконувати в чому завгодно.
 • Наявність родимки на чолі зліва також може вказувати на екстравагантність володаря і його прагнення здивувати, вразити і виділятися з натовпу.

Якщо мітка на лобі не одинична, то її зміст буде складатися з іншими знаками. Якщо значення невусів прямо протилежні, то потрібно порівняти їх розміри. Велика мітка «здобуде вгору» над маленькою.

Родимки на обличчі, розташовані на скронях

Віскі

Родимки на обличчі, розташовані на скронях, часто виявляються непомітними оточуючим через те, що їх прикривають волосся, головні убори.

 • Родимка на скроні справа вельми доленосна. Такими знаками відзначаються особливі люди, які мають певну місію. Талановиті та обдаровані особистості часто мають невуси на скроні з цього боку. Володарі подібної мітки своїми діями сильно впливають на оточуючих, змінюють хід їхніх доль.
 • Людина, у якого справа є родимка на скроні, дуже індивідуальний, має свій власний смак і думкою на все, що відбувається. Такі люди надзвичайно мудрі і об’єктивні, тому до них часто звертаються за діловою і мудрою порадою.
 • Якщо ви маєте родима пляма на скроні, то вам дуже пощастило. Люди з такими мітками дуже добре відчувають майбутнє, мають інтуїцію і даром передбачення, а їхні сни найчастіше виявляються віщими.
 • Володарі родимки на скроні крім наделенности перерахованими силами і владою над людьми, бувають схильними негативу ззовні. Фізіогноміки і екстрасенси рекомендують приховувати її від оточуючих. Мітка на скроні повинна бути закрита за допомогою волосся, щоб її ніхто не бачив.
 • Родимка на скроні, розташована зліва і далеко від осі симетрії, належить сентиментальним особистостям, але він умів приховувати емоції. Такі люди пам’ятають неприємні дрібниці і чіпляються за них, абсолютно забуваючи про головне.

Під волоссям

 • Родимка на голові, яка розташувалася під волоссям, належить розумним особистостям, але схильним до відлюдництва і замкнутості.
 • Мітка на потилиці говорить про дуже сховищі людину. Така родимка на голові належить відлюдним людям, що уникає суспільства і не бажають підтримувати відносини.
 • Родимка на голові біля правого вуха говорить про схильність її носія до хвастощів, такі люди часто хочуть здаватися не тими, хто вони є. Якщо правильно розвивати цю схильність і коригувати негативні прояви, така людина зможе стати прекрасним актором або політиком.
 • Невус біля лівого вуха передрікає людині зайву запальність і складності в побудові взаємовідносин з людьми.

Брови

Родимки на обличчі, заховані від очей оточуючих бровами, в основному пророкують долю, пов’язану з любовними відносинами і шлюбом.

 • Мітки близько правої брови гарантують щасливі відносини і вигідний шлюбний союз. У власників таких міток прихильність до обранці не руйнується з роками.
 • Родимки на обличчі у лівій брові, навпаки, пророкують любовні страждання і неможливість побудувати міцні відносини.

Родимки на обличчі на очях

Очі

 • Родимка під правим оком є ​​у людей пристрасних, неврівноважених і ревнивих. Такі особистості дуже дратівливі.
 • На правій стороніобличчя родимка під оком передрікає носію обрати професії, що вимагають особливого інтелекту і творчих здібностей.
 • Невус на правому столітті вказує, що його господар важко переносить стресові ситуації.
 • Той, у кого на правій стороні обличчя є мітка, має яскраво вираженими талантами, але часто втрачає натхнення і впадає від цього в депресію.
 • Родимка в оці говорить про схильність до панікерства і надмірної роздумливого.
 • Володарі невуса в оці справа вміють любити глибоко, довго і віддано, вони дуже чуттєві, добрі і щедрі і здатні на сильні і жертовні вчинки.
 • Родимка під оком у носа передрікає носію, що він часто буде заплутується в життєвих ситуаціях, змінювати свою думку і кидатися від одних людей до інших.
 • Родимка в оці, що виявляється ближче до носа, належить надмірно емоційним людям, які не вміють приховувати свої почуття або діляться ними з сторонніми людьми.
 • Скупчення невусів на голові у очей наділяє свого володаря пристрастю до подорожей і творчими нахилами.
 • Родимка під лівим оком передрікає надмірну пристрасність і схильність до з’ясування відносин, такі люди – ревниві егоцентрики.
 • Ті, хто має мітку на лівій стороні обличчя – дуже чуттєві і постійно переживають з приводу.
 • Родимкою на голові у лівого ока мають особистості, які схильні до самобичування. У них дуже важкий і часом склочний характер, через це в сім’ї і оточенні часто розгораються скандали.
 • На лівій половині обличчя велика родимка під оком або на віку буде говорити про дипломатичності носія, його здатністю вирішувати виниклі конфлікти.
 • Родимками на обличчі у очей мають люди, у яких найчастіше почуття переважають як голосом розуму. Вони непостійні в любові, часто змінюють своє ставлення і думка.

Ніс

Оскільки це одна з найпомітніших частин обличчя, невуси на ній видно всім оточуючим. Доля немов позначає вас і підносить світу як відкриту книгу. Знаючи, що означає родимка на носі, ваш співрозмовник зможе зрозуміти, яким є ваш характер і легко чи з вами буде підтримувати відносини.

Родимка на носі належить життєрадісним особистостям. Люди з подібною міткою дуже оптимістичні і ніколи не сумують.

 • Мітка на носі вказує, що її власникові часто щастить, вони виграють в лотереї і їм випадково дістається все найкраще.
 • Люди, у яких є помітна родимка на кінчику носа, мають дуже легким характером, швидко розташовуються до себе і знаходять спільну мову.
 • Велика мітка на носі виявляє талановитих людей, що володіють чудовим почуттям гумору.
 • Людина, у якого є родимка на носі, досить комфортно почуває себе в будь-якій обстановці і з різним співрозмовником.
 • Отетіна на кінчику носа у представниці слабкої статі передбачає легковажність і схильність до необдуманого зміні партнерів.
 • Чоловіки, які мають невус на носі, мають хорошу інтуїцію, що межує з даром передбачення.
 • Якщо у вашого знайомого є мітка на носі біля основи, можете спокійно довірятися йому і просити у нього мудрих порад.
 • Родимка на носі у щоки передрікає, що її господар буде дуже розумний, обережний і проникливий. Такі люди рідко роблять помилки і розраховують кожен свій крок.

Родимки на обличчі на губах

Губи

Родимки на обличчі, які виросли біля губ, додають зовнішності людини деякої пікантності, – адже не дарма буквально два століття тому жінки і чоловіки спеціально домальовувати собі мушки.

 • Наявність родимок на обличчі у губ говорить про життєрадісності їх носія.
 • Невус на губах означає, що людина дуже витончений і чуттєвий.
 • Велика мітка на нижній губі належить особистостям з приємним характером, але схильним до зайвої сентиментальності.
 • Невус на верхній губі означає, що її носій має тонкий смак і вроджену інтелігентність.
 • Родимки на обличчі, що утворилися у облямівки губ, передрікають слабовілля і нездатність до самостійності, прийняття рішень.

Підборіддя

 • Родимка на підборідді знизу говорить про те, що її носій в життя буде часто відчувати нерозуміння оточуючих, також його будуть супроводжувати невдачі в роботі.
 • Чоловіки з невусів на підборідді, розташованому зліва, часто вступають в неспокійний, але довгий шлюб.
 • Родимка на підборідді зліва також знаменує часті сварки, які швидко будуть закінчуватися примиренням, такі люди дуже ревниві і запальні.
 • Знак на підборідді говорить про жвавості, неординарності і схильності до плотської любові.
 • Жінки, у яких є помітна родимка на підборідді справа, матимуть успіх у суспільстві і завжди будуть оточені увагою чоловіків.
 • Тих, у кого є велика родимка на підборідді по центру, чекає непересічна доля. Вони розбираються в будь-якій справі краще оточуючих, і до них завжди звертаються за допомогою і отримують ділову пораду.
 • Мітка на підборідді по центру вказує, що її носій ганяється за задоволеннями і любить подорожувати.
 • Родимка на підборідді, розташована прямо під губою, належить вірним, щедрим людям, які своїх дітей ставлять вище себе.
 • Невусів на підборідді доля наділяє людей, які не люблять кардинальні зміни.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: