Родимка під оком у жінок і чоловіків: значення

Родимки здатні зникати також, як з’являються. Існує думка, що родимка під оком ― не просто доброякісне пігментну освіту, а ключ до розуміння характеру і долі людини. У фізіогноміці невуси сприймаються як значущі частини людського обличчя, незважаючи на те, що вони можуть зникати. Вірити прикметам чи ні ― особиста справа кожної людини.

Родинка под глазом у женщин и мужчин: значение
Родимка під оком, як правило, несе лише естетичний дискомфорт, але іноді потрібно її видалення в обов’язковому порядку.

Причини появи родимок під очима

Родимки під очима формуються у людей з сильним, вольовим характером.

Мітки в області очей можуть з’являтися і зникати протягом усього життя. У новонароджених дітей невусів немає. Вони з’являються на 2-3 місяці життя. Родимки на оці бувають різного розміру і кольору. Причинами формування міток на обличчі вважають:

  • Спадковість. Інформація про невуса закладена в ДНК.
  • Сонячне світло. Під впливом ультрафіолету організм виробляє меланін ― природний пігмент, що становить основу невуса.
  • Травми і віруси. Родимка біля ока з’являється в результаті активізації в організмі вірусу або через радіації, і рентгенівських променів.
  • Гормони. Невус в оці формується через гормонального сплеску.
  • Енергія. Як стверджує нетрадиційна медицина, мітки виникають на правому, лівому столітті або під ним, із-за викиду внутрішньої енергії.

Значення невусів

Значення родимок сприймається неоднозначно. Деякі люди вважають, що кожна позначка на тілі має значення, деякі вважають, що невус не більше ніж доброякісна пухлина. Тим не менше, існують численні тлумачення міток на шкірі. Чи означає родимка щось, і вірити нетрадиційної медицини ― кожен вирішує для себе самостійно.

Розташування мітки

Незалежно від того, розташувалася мітка праворуч або ліворуч, вона ― символ успіху. Людей, які володіють невусом під століттям, везе на протязі всього життя. Це чуттєві натури, що мають популярність у протилежної статі. Їх цінують як друзів і співробітників. Такі люди на все дивляться позитивно, і тому є бажаними гостями в будинках своїх друзів. Точніше визначити характер людини можна з того, з якого боку розташувався невус.

Родинка под глазом у женщин и мужчин: значение
Немає жодної науково обґрунтованої версії про «особливості» невусів, які розташовуються під будь-яким оком.

Під правим оком

Розташування мітки Значення
Під правим століттям Родимка під правим оком свідчить про рідкісної цілеспрямованості її володаря, здатності відчувати глибокі почуття
В кутку ока Неврівноваженість, ревнивість
На правому столітті Володар цієї мітки ― творча особистість, погано справляється зі стресами, панікує при найменшому приводі
Під правим оком у носа Емоційність, мінливість, схильність до нетривалим романів

Під лівим оком

Розташування мітки Значення
На столітті лівого ока Мінливий характер, влюбливість, мінливість, хороша пам’ять, дипломатичність
У кутку Склочний характер, самобичування, що є причиною частих скандалів
Зліва біля носа Химерний характер, пристрасть до з’ясування стосунків, ревнивість
Родимка під лівим оком Символ чуттєвості і яскравою сімейного життя
Родинка под глазом у женщин и мужчин: значение
Цятку між очей — частина культури індіанок, а невус в цьому місці додає особливий шарм його власникові.

Між очей

Родимка між очей говорить про добре розвинутій інтуїції. Володарі такого невуса бачать віщі сни, передбачають подальші події. Їх цікавить філософія, езотерика, різні релігійні течії, магія, ворожіння. Вони спрямовані вперед, мета в житті — пошук і розгадка нових таємниць. В результаті захоплення магією люди страждають психічними розладами.

Залежність від підлоги власника

Заживає родимка близько 2 місяців після видалення в спеціалізованій клініці. Самостійне ж видалення суворо заборонено, т. к. доброякісне утворення схильне до переродження в злоякісну.

Крім точного розташування мітки для визначення характеру її власника, слід особливу увагу приділяти його підлозі. Невус, розташований на одному і тому ж місці у чоловіка і жінки, говорить про різні речі, життєвих цінностях і пріоритетах. Використовувати усереднений варіант буде помилкою, адже чоловічі і жіночі характери часом повністю протилежні один одному.

Невуси у чоловіків

Подібне розташування невусів у чоловіків вважається ознакою стабільного, урівноваженого характеру, що особливо цінується жінками, які шукають в супутнику надійну опору. Володарі таких міток на обличчі віддані, вміють зберігати вірність. Вони відрізняються добротою і щедрістю. При цьому їм супроводжує успіх у фінансових підприємствах, вони хороші партнери для бізнесу.

Родинка под глазом у женщин и мужчин: значение
Прекрасна половина людства більше переживає за невусів біля очей і частіше усуває це новоутворення.

Мітки на обличчі у жінок

Родимка під оком у жінки говорить про те, що її власниця «справжня жінка», що відрізняється особливим шармом, шармом, магнетизмом. Представниці прекрасної статі, які мають на обличчі таку мітку, користуються популярністю у чоловіків, вони легко затьмарюють собою всіх жінок в окрузі. При цьому з них виходять хороші дружини, і турботливі матері.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: