Родимки через паразитів: теорія виникнення

Припущення, що родимки з’являються на тілі внаслідок зараження паразитами, питання до кінця не вивчений. Джерела в інтернеті видають різне і суперечливу інформацію на цей рахунок. Подальше дослідження характерних відмітин, можливо відкриє очі на уявлення про здоров’я людини. На теперішньому етапі розвитку медики пропонують деякі гіпотези, останні з яких висунуті в 2017 році.

Родинки из-за паразитов: теория возникновения
Існує думка, що невуси на тілі можуть виникати з причини зараження паразитами.

Що таке родимки?

Клітини шкіри можуть рясно наповнюватися пігментом, перетворюючись в меланоцити. Скупчення таких клітин перетворюється в родимку (невус). Такі мітки можуть бути вже з народження або з’являтися протягом життя. Розрізняють різні освіти:

  • за формою;
  • за кольором;
  • виступаючі або стирчать;
  • нерівні або мають чіткий контур.

І в залежності від кольору, форми і структури поділяють родимки на безпечні (доброякісні) і небезпечні (злоякісні) освіти. Поява нових родимок на тілі ― привід замислитися над своїм здоров’ям і звернутися до лікаря-дерматолога. Адже нова родимка може бути симптомом якогось захворювання або сама по собі переродитися і перетворитися в рак шкіри — меланому.

Звичайний безпечний невус має чіткі межі, рівний колір від бежевого до темно-коричневого, відрізняється симетрією. Якщо ж ознака має нечіткі, розмиті кордони, і за кольором нерівномірно забарвлена, від більш світлих частин плямочки до більш темним, варто негайно звернутися за консультацією фахівця.

Чому ж виникає пересичення меланіном певних груп клітин, і що провокує виникнення пігментних плям? Просто збій пігментації або за цим криється щось більш серйозне? Існує одна з теорій виникнення невусів, яка набирає популярності в інтернеті, але так і не визнана в медичних колах.

Паразитарна теорія виникнення родимок

Головним прихильником паразитарної природи розвитку невусів є вчений-медик Єлісєєва.

Одна з найцікавіших теорій виникнення родимок була висунута кандидатом медичних наук ― Марія Ольгою Іванівною. Пройшовши через усі можливі процедури і лікарні, у зв’язку з різким і інтенсивним погіршенням здоров’я, Ольга Іванівна звернулася до нетрадиційних способів лікування. І, на свій подив, досить швидко «стала на ноги». Присвятивши надалі себе дослідженню різних грибків і паразитів, які можуть заселяти організм людини. Вона вивчила та їх вплив на здоров’я свого господаря.

У своїй книзі «Черв’яки-паразити — причини нерозпізнаних діагнозів», Єлісєєва наводить результати дослідження родимок за допомогою вегетативно-резонансного тестування. Результати виявилися вражаючими, адже в основі родимки виявилися личинки паразитів, прикриті шаром грибка і, подібно шапочці, їх маскували меланоцити-клітини утворюють родимку. Таким чином, було висунуто припущення, що під час вагітності, плацента частково пропускає грибки і паразити. А організм, намагаючись розмістити їх подалі від життєво важливих органів, складує під шкірою, позначаючи це місце родимкою.

На думку вченого, мітки на тілі ― ознака закладки яєць паразитів, які при травмуванні, можуть «прокидатися» і розмножуватися, поширюючись далі по тілу, викликаючи різні захворювання і послаблюючи імунну систему. І хоч цей метод дослідження та його результати поки не визнані науковим співтовариством, тим не менш є привід задуматися. Можливо, якщо гіпотеза Ольги Марія буде підтверджена іншими науковими дослідженнями, можна буде очікувати нових рішень в лікуванні та поліпшення якості життя людини з небезпечними родимими плямами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: