Значення родимок на руках

Люди здавна прагнули надати особливе значення розташуванню невусів. Родимка на пальці в залежності від близькості до долоні може передбачати як успіх, так і проблеми. Хіроманти вважають, що розташування утворень на шкірі здатне багато чого сказати про характер людини і його долю. Так, виросла на долоні родимка, позначати собою лінії, обіцяє проблеми в тій сфері, за яку відповідає ця складка.

Значення родимок на руках

Оскільки невуси мають схильність виростати на тілі людини поступово, вважалося, що при появі нових пігментних утворень змінюється доля людини. Несподівано виросли родимки на руках або пальцях, можуть попереджати свого носія про прийдешні неприємності.

Зміна ступеня пігментації родимки на руках, збільшення в розмірах, її зникнення – все це приймається за вплив карми на володаря утворення на шкірі.

Невуси вважаються міткою, що говорить про те, що в минулому житті людина поводилася неправедно і в нинішній повинен розплатитися з цими боргами перед долею. За розміром, формою, ступеня пігментації і положенню, хіромант може пояснити, наприклад, що означає родимка на лівій долоні або мізинці, і передбачити долю людини.

Розмір, форма і колір

Велику роль в трактуванні розташування родимки на руках має її форма і розміри. Чим більше мітка, тим більший борг залишився за людиною, за який доля в цьому житті зажадає розплати. Значення родимок на руці, що мають темне забарвлення, як правило, обіцяє проблеми зі здоров’ям, особистим життям, фінансами, особливо якщо вони неправильної форми. Якщо розмір рідної плями збільшується – з ним зростає і величина проблеми, а якщо утворення на шкірі зменшує розмір або зовсім зникає – це знак того, що всі минулі гріхи викуплені.

Форма і колір мітки теж має певний вплив на людину. Чим вона правильніше і красивіше, тим більше позитивний вплив утворення надає на свого носія, а чим вона темніша, тим сильніше негативний вплив.

Руки

Багато про людську долю можуть сказати невуси і їх розташування на руках. Завжди вважалося, що люди, які мають родимки на руках, сильно схильні до пристріту і сприйнятливі до негативної енергії. Але разом з тим людина з мітками на руках буде надзвичайно талановитий, особливих успіхів він може досягти в медицині і творчих професіях.

Ліва рука

Мітка на руці жінки вказує на те, що її власниця буде повністю присвячувати себе сім’ї і створювати в ній сприятливу обстановку, позитивно впливаючи на всіх її членів.

У правшів родимка на лівій руці є знаком карми і печаткою роду. Ви будете жити тим долею, яка визначена століття назад, і змінити її ніяк не можна.

Сильно пігментоване утворення на лівої кінцівки є недобрим знаком, воно говорить про те, що його володаря постійно будуть переслідувати невдачі і фінансові проблеми.

Права рука

Хіроманти вважають, що чим більше родимих ​​плям на руках у людини, тим більше потоків енергії Всесвіту проходять через нього. Це сильно впливає на володаря міток і робить його характер запальним, непередбачуваним і суперечливим. Відносини його з оточуючими людьми часто натягнуті.

Родимка на правій руці означає прямо протилежне мітках на лівої кінцівки. Так, темні мітки пророкують, що їх власникові буде постійно супроводжувати удача, а всі його починання і задумки увінчаються успіхом. Чим більше утворень на правій руці у людини, тим багатше він буде. Невуси немов притягають до себе гроші.

Родимка на правій руці у сильної статі говорить про те, що її носій – природжений лідер, талановитий керівник, вміє підкоряти своїй волі людей. Така людина добре заробляє гроші, має легкий, оптимістичним характером, дуже самостійний і рішучий.

Родимки на долоні правої руки можуть з’являтися і безслідно зникати. Вважається, що невуси, розташовані на цій кінцівки, – знаки вашої власної долі, на яку ви можете вплинути і змінити визначене.

Родимки на правій руці і долонях жінки означають її здатність здаватися беззахисною і за допомогою цього вміло маніпулювати людьми. Власниці таких міток завжди домагаються свого і зовні дуже успішні, хоча всередині можуть бути глибоко нещасними і самотніми.

Пальці

Хіромантія відвела кожному пальцю свою планету сонячної системи, і наявність невусів на цих частинах тіла підсилює потоки енергії, які виходять від цих небесних світил, і надає певний вплив на долю їх носіїв.

  • Розташовані на великому пальці (Венера) родимки обіцяють їх носію удачу в любовній сфері.
  • Родимка на вказівному пальці (Юпітер) говорить про владності людини. Якщо виросла родимка на лівій долоні біля основи вказівного пальця, то – навпаки – людина намагається бути непомітним, у нього немає цілей життя, він пасивний і пливе за течією.
  • Родимка на середньому пальці (Сатурн) говорить про скандальність її володаря, що приносить йому постійні неприємності. Людина не береже близьких йому людей і часто позбавляється друзів. Родимка на пальці лівої руки підсилює негативність мітки долі, ці люди дуже самотні і озлоблені.
  • Виросли на зовнішній стороні безіменного пальця правої руки невуси несуть розчарування в любові. Щоб запобігти сварки і невдачі в особистому житті, потрібно перервати енергетичні потоки, що зв’язують родима пляма і Всесвіт, закривши його кільцем. Мітки на безіменному пальці (Сонце) приносять своїм власникам гроші і роблять їх кращими в обраній професії. Успішний початок кар’єри і її крах передрікає родимка на правій долоні, що з’явилася біля основи безіменного пальця.
  • Родимка на мізинці говорить про успішність людини, всі його плани втілюються в життя. Якщо невус зростає біля основи пальця, то це сигналізує про схильність його власника до обману і злодійства. Велика родимка на мізинці здавна була печаткою злодіїв і шахраїв.

Долоні

У хіромантії ці частини тіла вважаються дзеркалом долі, що відображає все минуле і майбутнє. Провісники можуть з точністю визначити, що означає родимка на долоні щодо її розташування на горбках і лініях.

Родимка на долоні може з’являтися і зникати. Це знак того, що її володар вплинув на свою долю і змінив її.

Якщо ж долоню позбавлена ​​невусів – у людини чиста карма, і життя його нічим не затьмарена.

Родимки на долоні означає, що їх носії – ранимі і вразливі люди. Емоції часто занадто сильно захоплюють їх і перекривають голос розуму.

Родимка на долоні, що виросли прямо на лініях життя, вказують на проблеми саме в цих сферах. Помічені рідними плямами лінії життя і серця вказують на хвороби і страждання. Лінія шлюбу з невусів пророкує нещасливий союз, лінія долі – проблеми та фінансові труднощі. Родимка на долоні, що виросла на лінії розуму, може говорити як про майбутню травмі голови, так і про нездатність людини тверезо мислити.

Значення родимок на долоні правої руки – це та інформація, яку вам посилає Всесвіт у вигляді попередження. Розташовані на цій частині тіла знаки можна змінити зусиллям волі і позитивними вчинками.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: