Як позбутися целюліту на ногах, прибрати з ляшек і стегон в домашніх умовах, фото

Найпоширеніші місця утворення целюліту — ноги і сідниці. Такий проблемі схильні багато дівчат і жінки, причому далеко не завжди мають надлишкову вагу. Залежно від стадії розвитку целюліту його можна прибрати за допомогою народних методів в домашніх умовах, так і вдавшись до допомоги фахівців.

Причини виникнення целюліту

Целюліт — це утворення надмірної кількості жирових клітин у клітковині під шкірою, порушення обміну речовин в зоні їх виникнення. Жир — це невід’ємна складова нашого організму, але його надлишок є і наслідком, і причиною порушення роботи внутрішніх органів.

На виникнення целюліту можуть вплинути, як зовнішні фактори, так і внутрішні. До внутрішніх можна віднести:

 • порушення роботи щитовидної і/або підшлункової залоз;
 • гормональний збій;
 • дисфункцію яєчників;
 • венозну і лімфатичну недостатність (у тому числі варикоз);
 • неправильне харчування;
 • стрес;
 • спадковість.

Як правило, серйозний вплив надає одночасно кілька чинників. Із зовнішніх основними є:

 • різкі коливання ваги;
 • безконтрольний прийом медикаментів;
 • пристрасть до сигарет і алкоголю.

Часто дівчата, які займаються спортом і мають гарну фізичну форму, стикаються з проблемою виникнення целюліту, абсолютно не розуміючи, як таке можливо. Насправді при різкій зміні ваги, особливо при зниженні, організм не встигає перебудуватися, вода швидко йде, шкіра стягується, підшкірний жир виходить на поверхню». Однак якщо правильно скласти план тренувань, включаючи вправи, що сприяють розщепленню жирів, то такої проблеми можна уникнути.

При занятті йогою целюліт з’являється рідко.

На поява горбків на шкірі ніг та сідниць впливає вік. Чим старша людина, тим повільніше відбувається регенерація клітин, в результаті ризик виникнення целюліту зростають. До статевого дозрівання ймовірність його появи практично нульова. Найбільш схильні до проблеми жінки після 30 років.

Целюліт — це жіноча проблема. Якщо він і зустрічається у чоловіків, то вкрай рідко, в результаті надлишку в організмі жіночих гормонів.

Целюлітні клітини відрізняються великою кількістю і розміром жирових відкладень

Розрізняють 4 стадії розвитку целюліту. З кожною новою стадією проблема починає набувати не тільки косметичний, але і медичний характер. До третьої стадії целюліт може почати приносити больові відчуття. А це вже сигнал до того, що необхідно вдатися до лікування. Біль пояснюється «зрощенням» жирових клітин, щільно прилеглих один до одного. У цьому випадку можна говорити про патології. Жир перешкоджає нормальному кровообігу і роботі лімфи, судини забиваються.

Взагалі 4 стадію лікують вже тільки лікарі.

ксюня

http://www.woman.ru/beauty/body/thread/4254024/

Кожна стадія викликає все більш небезпечні наслідки

Як позбутися целюліту на ногах і сідницях

Головне питання, яке хвилює власниць целюліту, як від нього позбутися. Боротися з целюлітом можна як в домашніх умовах, так і звернувшись до спеціаліста. Перший варіант набагато дешевше другого, але ефект він принесе тільки в тому випадку, якщо ви є дуже організованим людиною і будете регулярно виконувати необхідні процедури. Крім того, самостійно позбавитися від проблеми можна на перших стадіях її розвитку. Якщо ж ситуація запущена, то бажано відразу звертатися до фахівця.

Пийте багато води. Це допоможе швидше досягти результату в боротьбі з целюлітом, корисно для профілактики і загального стану організму. Бажано випивати 1,5–2 літра води в день.

Питна вода сприяє виведенню з організму шкідливих речовин, в тому числі шлаків і токсинів

Терміни усунення проблеми

Ще одне важливе питання — за який час можна позбутися целюліту? Якщо гнатися за швидким результатом, не отримаєте ніякого. Ніхто не зможе сказати, скільки часу потрібно витратити, щоб досягти бажаного ефекту. Це пояснюється тим, що до вирішення проблеми потрібен індивідуальний підхід. На швидкість результату впливають наступні фактори:

 • наявність/відсутність надмірної ваги;
 • стадія розвитку целюліту;
 • спосіб життя;
 • якість харчування;
 • схильність до появи целюліту (наприклад, повільний обмін речовин);
 • стан нервової системи;
 • шкідливі звички;
 • вік;
 • кількість часу, що приділяється боротьбі з проблемою;
 • регулярність виконання відповідних процедур;
 • використовувані методи.

Теоретично від целюліту можна позбутися і за тиждень, але далеко не всім. У середньому жінки витрачають на це від 1 до 3 місяців. Можливо, вам вистачить і 2 тижнів не вистачить і півроку. Висновок: чим рідше дивіться на годинник, тим швидше біжить час. Налаштуйтеся на якість результату, а не на швидкість.

Боротьба з целюлітом в домашніх умовах

Під боротьбою в домашніх умовах мається на увазі виконання фізичних вправ і використання народних методів. Бажано використовувати і те, і інше одночасно.

Дівчатам, які мають надлишкову вагу, необхідно поєднувати вправи, спрямовані на схуднення, а також різні способи для боротьби з целюлітом.

При виборі фізичних вправ важливо зробити акцент не на зміцнюють м’язи, а на тих, що сприяють прискоренню обміну речовин в галузі освіти «апельсинової кірки».

Я в тому році великого за 2 тижні повністю прибрала. Ніяких масажів. Каталася з навантаженням в ногах.

Чекаю сезон з нетерпінням!

Лоя

https://www.u-mama.ru/forum/women/diet/568442/index.html

Фізичні вправи

Фізичні вправи допомагають не тільки зменшити прояви целюліту, але і привести в тонус весь організм. Розглянемо основні фізичні вправи для боротьби з целюлітом на сідницях і ногах.

Біг

Біг — це незамінний вправа для всього тіла! Біг повинен бути присутнім у кожній спортивній програмі. Він сприяє м’язової активності, прискорює обмін речовин. Крім того, на ноги і сідниці виявляється значне навантаження, що призводить до бажаного результату. До того ж ви отримаєте здорову дихальну систему і підтягнуте тіло. Бігом необов’язково займатися кожен день, така наполегливість буде навіть зайвим. Досить приділяти йому 2-3 рази в тиждень по 30-60 хвилин. Обов’язково робіть розминку перед бігом і розтяжку після нього!

Біг задіює більшу частину м’язів нашого тіла

Незамінна скакалка

Скакалка — друге після бігу незамінний вправу. Особливість полягає в тому, що ні при якому іншому варіанті стрибків ноги не знаходяться в напрузі такий тривалий час. Як і з бігом, займатися досить 2-3 рази в тиждень. В ідеалі виконувати за один підхід 200 стрибків. Якщо складно, робіть перерви. Не стрибайте всією стопою, приземляйте ноги на носки, щоб не пошкодити суглоби.

Вправи зі скакалкою зміцнюють м’язи ніг, а також виступають кардіостимулятором

Звичні присідання

Присідання спрямовані на зміцнення м’язів ніг і сідниць

Присідання задіють сідниці і стегна. Існує незліченна безліч варіантів присідань: з навантаженням, широко розставленими ногами, затримкою в положенні сидячи, подпрыгиваниями і т. д. Ви можете самостійно вибрати зручний для себе тип вправи. Стандартні необхідно виконувати присідання з прямою спиною, ноги поставити на ширину плечей, корпус в присядемо трохи нахиляється вперед, а коліна не заходять за шкарпетки. Перевантажувати ноги не варто, робіть вправу щодня (або можливості), починаючи з 15 разів і поступово збільшуючи кількість (але не більше 30-40). Для посилення ефекту в руки можна взяти гантелі.

Відео: фізичні вправи проти целюліту на ногах і сідницях

Народні методи усунення проблеми

Одних фізичних вправ буде недостатньо, так як вони впливають тільки зсередини. Для досягнення результату на жирові клітини необхідно надавати дію і зовні. Розглянемо народні засоби боротьби з целюлітом.

Обгортання

Самим ефективним і швидкодіючим способом позбавлення від проблеми є обгортання, при якому підвищується температура тіла на проблемній ділянці, це призводить до спалювання жиру і прискоренню обміну речовин. Рецептів обгортання існує безліч, можна придумати свій, якщо знати про корисних компонентів використовуваних продуктів. Проводити терапію необхідно 3 рази на тиждень протягом місяця. Перед процедурою шкіру очистити і розпарити. Потім нанести відповідний засіб, обернути шкіру плівкою і обмотати рушником (можна використовувати теплий одяг). Залишити на півгодини, після чого змити водою. На завершення процедури розім’яти шкіру масажними рухами.

Обгортання розгладжує шкіру, усуваючи прояви целюліту

З медом

Мед — найпопулярніший продукт для цієї процедури, він багатий вітамінами A, B, C, E та ін., містить амінокислоти, антиоксиданти. Його можна використовувати як у чистому вигляді, так і з використанням 3-4 крапель ефірного масла апельсина.

Мед зволожує і підтягує шкіру, відновлює водно-сольовий баланс

З кавою

Кава розщеплює жирові освіти, прискорює обмін речовин. Для процедури знадобиться кавова гуща, в яку можна додати кілька крапель ефірного масла апельсина або розмарину.

Кава стимулює обмін речовин, виводить з організму токсини і надлишки жиру

З глиною

Для обгортання можна використовувати блакитну глину, розведену водою до стану густої кашки. Вона багата мінералами і мікроелементами. Також можна додати ефірні масла.

Блакитна глина сприяє розкриттю пір, вона глибоко проникає під шкіру, виводить шкідливі речовини

Ванна з морською сіллю

За рахунок високого вмісту мінеральних речовин морська сіль стане відмінним і досить ефективним помічником у боротьбі з целюлітом. В наповнену ванну (температура води повинна бути близька до температури тіла) додати 0,5 кг морської солі, дати розчинитися. Провести у ванній не більше 20 хвилин. Таку процедуру проводити 1 раз на тиждень.

Морська сіль виводить з організму зайву рідину

Масаж

Механічний вплив на шкіру в поєднанні з обгортанням і сольовими ваннами прискорить вирішення проблеми. Масаж можна проводити руками або з використанням масажера. Для проведення такої процедури необхідно використовувати відповідний крем або масло. Робити масаж треба 3-4 рази в тиждень.

Масаж руками

Ручний масаж проводиться наступним чином:

 1. Шкіру розпарити, нанести на руки масажне масло.
 2. Почати процедуру необхідно з м’яких погладжуючих рухів, щоб підготувати тіло.
 3. Поступово посилити натискання, але не до синців.

Проти целюліту допомагають пощипуючі, відтягують, сминающие руху.

Баночний масаж

Для нього знадобиться силіконова баночка.

 1. Шкіру обробити маслом або кремом.
 2. Баночку злегка здавити в руці і притулити до оброблюваного ділянки шкіри. Коли ви приберете руку, вона розправиться і присмокчеться.
 3. Не відриваючи інструмент від шкіри, повільно проводите по всій проблемній зоні. Не залишайте баночку на одному місці довше, ніж на 10 секунд, в іншому випадку може утворитися синяк.

З використанням механічного масажера

Процедуру бажано проводити у ванній кімнаті, попередньо розпарити шкіру.

Антицелюлітний масаж можна проводити за допомогою спеціальних тренажерів
 1. Нанести масло або крем, розім’яти оброблюваний ділянку руками.
 2. Масажувати шкіру масажером. На кожну зону відвести 5-10 хвилин. Не тисніть на шкіру занадто сильно, щоб не допустити утворення синців.
 3. Після процедури знову розім’яти шкіру руками.

Відео: антицелюлітний масаж

https://youtube.com/watch?v=PeubkVPaAyc

Салонні процедури для боротьби з проблемою

Багато салонів краси пропонують послуги по боротьбі з целюлітом. Як правило, їх використання коштує чималих грошей, так як головна умова для досягнення ефекту — комплексність процедур. Якщо ви прийдете в салон 1 разів, кардинальних змін не побачите. Які ж існують салонні методи вирішення проблеми?

Криолиполиз

З допомогою спеціалізованого препарату окремі ділянки тіла потрапляють у вакуумний простір, в цей же час вони піддаються впливу холоду. В результаті цього жир розсмоктується. Вартість однієї процедури варіюється від 7 до 15 тисяч гнр залежно від проблемної зони. Крім того, далеко не всі салони можуть похвалитися такою послугою.

Криолиполиз здійснюється з допомогою апарату Zeltiq

LPG масаж

LPG — це апаратний масаж, основу якого становить вакуумне «витягування» зайвих жирів. До шкірі приєднується апарат, який затягує її у вакуум і переміщається по всій поверхні оброблюваної зони. Таку процедуру можна замінити домашнім банковим масажем, але видимий ефект доведеться чекати значно довше.

LPG масаж може застосовуватися для всього тіла

Кавітація

Незважаючи на складну назву «кавітація», суть послуги досить проста. На проблемні ділянки впливає вібрація, яка розщеплює жирові відкладення. Вартість послуги — від 1 до 3 тисяч грн. Для досягнення результату знадобиться не менше 10 сеансів.

Кавітація дає результат, який помітний після першого сеансу

Ручний масаж

Ручний масаж — це найбільш затребувана салонна антицелюлітна процедура. Вона представляє оптимальне співвідношення ціни та якості. Як правило, один сеанс коштує від 200 до 800 грн.

Антицелюлітний масаж надається у більшості салонів краси за доступною ціною

Чим небезпечний целюліт

Целюліт — це не тільки негарно, але ще й небезпечно. Головна небезпека полягає в наслідках. Целюліт призводить до ожиріння, сприяє порушення роботи серця, з-за надлишку жиру забиваються посудини, підвищується навантаження на вени, внаслідок чого виникає варикоз.

Саме тому з целюлітом слід почати боротися вже на перших стадіях, поки це можна зробити просто і швидко. У першу чергу варто змінити спосіб життя: більше рухатися, пити багато води, їсти здорову їжу.

Як розпізнати проблему

Відмінною рисою целюліту є поява горбистості шкіри при легкому стисненні.

Щоб визначити целюліт, злегка стисніть шкіру пальцями

Найважче визначити 1 стадію, яку неможливо помітити неозброєним оком. Що стосується 3 і 4 стадій, то тут досить придивитися до шкіри: якщо вона не просто спухла або набрякла, а покрилася «апельсиновою кіркою», значить, це дійсно целюліт. Однак остаточний вердикт можна винести тільки косметолог.

Звичайно, проблему виникнення целюліту краще не допустити, ніж потім усувати. Але якщо все-таки вона є, то зволікати з прийняттям заходів не варто. Існує безліч варіантів боротьби з целюлітом, найефективнішим є комплексний вплив на проблемні ділянки. У першу чергу варто відмовитися від шкідливої їжі, пити більше води і вести активний спосіб життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: