Ласкаві слова для дівчини: як говорити та 50 прикладів

Ласкаві слова для дівчини: як говорити та 50 прикладів

Як говорити ласкаві слова дівчині та чому важливо це робити? Чи завжди це доречно? 50 прикладів допоможуть упоратися з цією проблемою.

Ласкаві слова для дівчини – це не примха, а її потреба. Щира приємна фраза навіть найсумнішу чи буркотливу жінку змусить усміхнутися. Але які ще плюси мають компліменти? Як їх правильно говорити? Які вирази краще використати? Чи обов’язково їх вигадувати самостійно? Відповіді на ці питання, а також список із 50 пестливих прізвиськ у цій статті.

Чому важливо говорити ласкаві слова дівчині?

Чоловіки за своєю натурою практичніші, тому частіше звертають увагу на вчинки. Але навіть вони потребують порції лагідних слів. Що вже казати про дівчат. І хоча сміливі дії, зовнішня турбота від хлопців теж важливі для них, кілька приємних фраз закріплять позитивний ефект. Однак жінки сприймають компліменти не просто як спосіб потішити самолюбство.

Почути лагідне слово на свою адресу для дами — значить переконатися, що почуття її обранця справді міцні, справжні, серйозні. Вона хоче знати, що бажана , улюблена, єдина, цінна для свого кавалера. Якщо щодня звертатися до дівчини мило, ласкаво, то:

 • вона частіше перебуватиме у гарному настрої. А це – менше сварок та знижений ризик зрад чи флірту на стороні;
 • вона намагатиметься робити компліменти у відповідь. Причому все не обмежиться просто приємними прізвиськами. Жінка намагатиметься по-справжньому підтримувати;
 • відносини стануть довірливішими, оскільки зміцниться емоційна складова;
 • обраниця з більшим полюванням дбатиме про коханого — смачно готувати, створювати затишок у спільному будинку, поступатися йому в дрібницях.

Їй важливо чути приємні слова , оскільки це доказ того, що вона все ще захоплює, хвилює, хвилює кров своєї молодої людини. Це ще й прояв поваги, оскільки компліменти — спосіб зробити їй приємно, переконати, що її потреби так само важливі, як потреби, інтереси партнера.

Ніжні прізвиська добре впливають на самооцінку. А впевнена у собі жінка:

 • краще стежить за собою , одягається сексуально, але не вульгарно, займається фізичною формою, використовує приємний та легкий макіяж тощо;
 • не дозволяє собі підвищувати тон . Вона в принципі спокійніша, тому що розуміє, що її поведінка вдома і за її межами закономірно відбивається на репутації коханого і на відносинах з ним;
 • постійно розвивається . З нею завжди цікаво. Їй чим поділитися, чим захопити, що розповісти. Вона не вимагає у хлопця проводити з нею щохвилини його життя, бо вміє сама себе розважати;
 • зважає на думку , інтереси, потреби партнера. У ній немає надмірного егоїзму чи “синдрому недолюбленої дитини”. Вона віддає стільки ж ласки, турботи, кохання, уваги, скільки і приймає;
 • знає, як успішно вирішувати конфлікти . Вона не відкладає та не замовчує проблеми. Бачить їх тверезо, оцінює аналітично, чинить мудро.

Загалом дівчина, як кошеня. Можна годувати, напувати, розчісувати, виховувати його. І це буде турботою. Але маленька кішечка не відмовиться від погладжування чи пари м’яко сказаних слів. А ось це вже ласка.

Залишилося тільки зрозуміти, як краще промовляти ці ласкаві прізвиська. Адже кожна жінка по-своєму незвичайна. А неправильно, необережно кинута фраза може її образити.

Як говорити ласкаві слова коханій дівчині?

Навіть за величезного бажання зробити коханій приємно, можна сильно «накосячити». Тому вміння робити компліменти підживлюється як любов’ю, а й певними правилами. Важливо також розуміти, що ці «закони» можуть відрізнятися у випадках із різними дівчатами. І те, що захопить одну, образить іншу.

Щоб показати себе з кращого боку та викликати щиру посмішку жінки, доведеться звертати увагу на свій тон, міміку та навіть положення тіла. Важливим є також доречний вибір моменту та самих слів. Тож як правильно промовляти ласкаві слова для дівчат?

1. Вираз особи.

Говорити «рідна» із щільно стиснутими губами, зчепленими зубами та насупленими бровами — погана ідея. Весь сенс приємного вираження втрачається через таку маску.

Діаметрально протилежна проблема включати актора пафосного театру. Це коли чоловік починає посміхатися на всі 32, широко розплющувати очі, закочувати їх. У ці моменти він схожий на клоуна, поганого брехуна, що ображає сатирика, але ніяк не на людину, яка перейнялася бажанням порадувати свою жінку.

Щоб слова мали максимальний ефект , важливо стежити за обличчям, а саме:

 • розслабляти мімічні м’язи. Не можна морщити лоба або стискати щелепи;
 • трохи посміхатися. Доречна посмішка виражатиме ніжність, ласку та якусь батьківську турботу. Це м’який вигин губ, не схожий на двозначну усмішку;
 • можна дивитися в очі або зверху вниз, трохи прикривши повіки, але не гордо. Якщо комплімент робиться якийсь частини тіла чи поряд, бажано дивитися саме них;
 • Можна надавати особі виразу легкого подиву, захоплення. Але тут дуже важливо не перебрати з посилом.

Нічого складного, зате дівчина буде вдячна, зворушена та вражена.

2. Дії.

Звичайно, ніщо не заважає сказати приємне слово просто стоячи навпроти або займаючись іншими справами. Але набагато краще, якщо під час вимовлення милого прізвиська хлопець:

 • обіймає або цілує кохану;
 • ніжно гладить її по щоці або прикладає долоні до її обличчя;
 • погладжує їй спину, ногу, волосся (залежно від положення);
 • притискається своїм чолом до її;
 • піднімає на руки або кружляє, як у танці;
 • бере її руки у свої.

Такі дії помітно посилять значення слів. «Господарка моя» звучатиме куди ніжніше, якщо обійняти кохану ззаду, поки вона миє посуд, поцілувати в щоку, а потім вимовити комплімент. А «моя тигриця» більше асоціюється з поцілунком у шию та легким, майже недбалим погладжуємо вниз по зовнішній стороні стегна.

3. Голос.

Шепіт творить дива. Як правило, про найважливіші речі не кричать. Можливо, саме тому шепотіння викликає мурашки та довіру до того, що було сказано. Але навіть без нього можна сказати фразу максимально приємно. Для цього є кілька правил:

 • вираз обличчя та стиль вимови відповідають один одному. Це закон;
 • тон можна зробити нижчим, ніж зазвичай, додати легкої хрипоти або кумедного мурчання;
 • нехай у кожному звуку прозирає ніжність. Сказане таким чином «курочка моя» звучатиме набагато миліше, ніж із криком та фонтаном емоцій;
 • тільки якщо ситуація справді емоційна, можна дозволити собі підвищити тон до захопленого. Це новина про вагітність, одужання, довгоочікуване (для дівчини) підвищення і т.д.
 • Важлива також щирість. Саме вона підказує, який тон краще вибрати.

4. Підбір слів.

Яка реакція буде у солідної кар’єристки та у домогосподарки, якщо кожну з них назвати «пупсенцем»?

Цілком непередбачувана для малознайомої людини. Найзапекліша залізна леді може, як дитина, радіти такому прізвисько, бо це мило. І навпаки, хранителька вогнища вважатиме подібне слово чи не образою, що ставить під сумнів її зрілість.

Про що це каже? Що свою жінку важливо вивчати від і до. Під усіма зовнішніми масками, наодинці з коханим, дівчина може відкритися з несподіваного боку. І вже, відповідно до її внутрішнього стану, настрою, поточної ситуації можна вибирати відповідні вислови.

5. Вибір ситуації.

Іноді навіть найласкавіші слова можуть дуже дратувати або ставити в незручне становище. Декілька прикладів:

 • назвати її «шахраєм/жулькою» при її колегах, бізнес-партнерах та інших малознайомих людях, думка яких для неї дуже важлива;
 • сказати «мій секс, моя гаряча попка» при її батьках, бабусі-дідусі чи інші родичі;
 • зворушливо-дитячим голоском вимовити «злюка» в самому розпалі сварки, коли вона вже на межі свого терпіння;
 • видати «приколисточка» в момент серйозної розмови, коли вона намагається сказати щось важливе і немає навіть натяку на жарт.

Зрозуміти, що момент ідеально підходить для приємностей, допоможе елементарна логіка та турбота про почуття своєї обраниці. Якщо ж потрапила справжня жінка-загадка, реакцію якої складно зрозуміти, краще запитати безпосередньо про те, яке прізвисько їй подобається і коли його краще вживати.

50 прикладів лагідних слів для дівчини.

1. Зовнішність.

 1. Милашка.
 2. Красуня, красуня.
 3. Стройняшка, фітоняшка, спортсменка.
 4. Зеленоока/зеленоока моя (кароока, сіроока і т. д.).
 5. Витончена лань/кішка/тигриця.
 6. Довговолоса русалочка, Рапунцель.
 7. Дюймовочка (якщо невеликого зросту або помітно нижче за хлопця).
 8. Міс Чарівність / Краса / Чарівність, топ-модель, модель, моделька.
 9. Ангельське личко.
 10. Афродіта (або богиня краси, юності, кохання в міфології іншого народу).

2. Характер.

 1. Розумниця, розумниця, розумниця.
 2. Господиня, хранителька вогнища, трудяжечка.
 3. Гумористка, приколістка, регіт.
 4. Капризуля, капризулька.
 5. Пустотливість, забава, пустуня, пустунка.
 6. Ніжна, ласкава, жіночна моя
 7. Скромниця, скромняжка.
 8. Фантазерка, фантазія, мрійниця.
 9. Злючка, колючка, шкода.
 10. Таємниця, загадка моя, секрет мій.

3. Ставлення до неї.

 1. Світла, промінчик, промениста.
 2. Кохана, улюбленка, улюблениця.
 3. Єдина.
 4. Рідна, рідненька, ріднуля.
 5. Мила (серцю).
 6. Дорога, дорога.
 7. Найкраща.
 8. Моя хороша.
 9. Солодощі, золотці, янголятко.
 10. Серце, щастя, скарб мій, душа, пісня, моя радість.

4. Її значимість.

 1. Принцеса, королева, богиня, леді.
 2. Довгоочікувана, незамінна моя.
 3. Бажана, омріяна моя.
 4. Моя нагорода, мій подаруночок.
 5. Моя половинка.
 6. Моя підтримка, втіха, опора.
 7. Неземна, ненаглядна.
 8. Довгоочікувана моя.
 9. Окриляюча, п’янка, чарівна моя.
 10. Мій ідеал, моя досконалість, моя мрія.

5. Найласкавіші.

 1. Перлина, бусинка, буся, бусин.
 2. Малятко, маленька, дівчинка, дитино моя.
 3. Лапочка, лапуля, лапулечка.
 4. Зефірка, цукерка, кексик (будь-яка насолода, яка до вподоби самій дівчині).
 5. Кошеня, зайчик, лисичка, білочка, ласочка, їжачок (мила тварина).
 6. Полуниця, яблучко, персик, вишенька (улюблений фрукт чи ягода дівчини).
 7. Диво, чудік.
 8. Крихітка, крихта, крихітулька.
 9. Лялечка, ляля, лялечка.
 10. Кіндер, кіндереня, кіндеренок.

Бонус-зброя: її ім’я.

Ласкаві прізвиська хоч і тішать жіноче вухо, але не замінять ласкаво, ніжно, трепетно вимовленого імені. Його вживання виражає повагу до обраниці. Цим чоловік показує, що цінує свою жінку як особистість.

Щоб вимова її імені не стала чимось повсякденним і непоказним, можна:

 • говорити їй його пошепки, на вушко;
 • вимовляти його м’яким, трохи мрійливим тоном;
 • вживати незвичайну форму (Світлана – Лана, Іра – моя Ра);
 • додавати ласкаві суфікси (Маринка, Оленька, Надюша);
 • визнаватись, як сильно подобається її ім’я;
 • вигадувати кумедні рими (Віка-ожина, Настя – моє щастя).

Ім’я можна також писати на запітнілій дзеркалі, залишати записки з ним на холодильнику, дарувати кружки або футболки з відповідним друком. Так кохана точно повірить, що її ім’я гарне та цінне.

Ласкаві слова для дівчини допомагають висловити кохання, турботу, ніжність, трепетне ставлення. Індивідуально підібране ім’я показує, що жінка єдина, виняткова, не така, як усі, для чоловіка. Тому вчитися говорити такі милі прізвиська краще одразу. Тоді кохана теж радуватиме своєю підтримкою, вірністю і захопленим поглядом.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua