Приємні слова коханому хлопцю: навіщо говорити та 50 прикладів

Приємні слова коханому: нащо говорити і 50 прикладів

Чи важливо говорити приємні слова хлопцю та навіщо це робити? 50 прикладів приємних для чоловіка фраз на будь-який випадок.

Говорити приємні слова хлопцеві – це не подвиг, а норма. Але чому це так? Хіба чоловіки потребують компліментів, пестливих прізвиськ і солодких фраз? І які гарні слова краще вживати у різних випадках? Про те, чому важливо хоч іноді балувати свого обранця милими висловлюваннями, а також що саме йому говорити, і йтиметься далі.

Як говорити приємні слова чоловікові та навіщо?

Кожен, навіть найвпевненіший у собі чоловік не відмовиться від приємних фраз на свою адресу. Якщо підходити до підбору компліментів і лагідних висловів із змістом, можна порадувати будь-якого хлопця. Що буде, якщо хоча б кілька разів на день говорити своєму обранцю ніжні слова?

 • Пара емоційно зблизиться . Зміцняться почуття, довіра, порозуміння. Зменшиться ризик зрад, кількість конфліктів.
 • Чоловік надихнеться на нові вчинки чи певну манеру поведінки, намагатиметься зробити щось приємне у відповідь.
 • Це чудовий спосіб самої отримати кілька ласкавих слів натомість . Якщо балувати його такими висловами регулярно, він і сам почне частіше говорити приємні речі без приводу.
 • Поліпшиться самооцінка хлопця , рішучість, його віра у власні сили. Завдяки цьому він часто матиме гарний настрій. У такому стані він стане з більшою ймовірністю досягати успіхів у всьому.

Коли чоловік чогось досягає або просто вкладає багато сил у певну справу, йому, природно, хочеться отримати порцію визнання. Якщо він отримує її саме від коханої жінки, то завжди повертатиметься додому з посмішкою на обличчі. Навіть у виборі між друзями та дівчиною, він швидше віддаватиме перевагу останньої.

Якщо ж пара не вважає за потрібне хоча б зрідка висловлювати свою турботу, підтримку, любов через слова, у гості приходить рутина. Партнери починають жити просто як сусіди, виникає відчуття «послуга за послугу». При цьому сварки можуть бути взагалі відсутні, але близькості теж не буде.

Компліменти не покликані перекривати негатив . І вони цього не роблять. Приємні фрази не мають належного ефекту, якщо жінка раз у раз вимовлятиме щось на зразок:

 • «Як ти взагалі себе чоловіком назвати можеш? Навіть зачинені дверцята полагодити не зумів».
 • «І що, що ти посуд помив? Я цим щодня займаюся. І нічого, жива, подвигом не вважаю».
 • «Заробляєш мало, квіти я вже кілька років не бачила, твоя мама вже дістала своїми порадами. Що з тебе взяти?».
 • «Та що тут розуміти? Тільки найтупіший такого зрозуміти не зможе. Ще раз пояснюю…» тощо.

Тобто приємні слова коханому чоловікові завжди створюватимуть і накопичуватимуть позитив, створюючи гармонію. Але вони не приховують і не скасовують сказані раніше хворобливі та образливі фрази.

А що ж робити, якщо сказати ласкаві компліменти хочеться, але на думку зовсім нічого не спадає? Тоді саме час заглянути до списку відповідних варіантів та вибрати парочку під свою ситуацію та на власний смак.

Приклади приємних фраз коханому.

1. Після сварки.

 1. Вибач за те, що зірвалася. Я не хотіла тебе образити, просто ти і все, що пов’язане з нашими стосунками, дуже важливе для мене, тому я так емоційно реагую. Я постараюся надалі бути з тобою м’якшим, рідним.
 2. Я думаю, що ми обидва по-своєму винні у сварці, але я не хочу продовжувати грати у «мовчанку». Ти для мене дуже дорога людина, і навіть хвилина образи між нами вже неприємна. Давай миритись?
 3. Я трохи подумала і вирішила прийти миритись першою. Ти багато для мене зробив, я ціную тебе і поважаю, тож хочу виявити ініціативу. Вибач мені, будь ласка, за те, що я… (накричала, обдурила, не виконала чогось і т.д.).
 4. Ти так мило дуєшся, що неможливо продовжувати ображатись на тебе. Я в такі моменти згадую, за що я тебе покохала і який ти в мене добрий. Мир?
 5. Якби ти був мені байдужий, я зараз просто пішла б кудись або продовжувала б займатися своїми справами як ні в чому не бувало. Але я дорожу тобою і хочу, щоб у нас все було добре. Тож давай спробуємо обговорити проблему вкотре, але спокійно. Я вірю, що в нас вийде.
 6. Визнаю, я не повинна була так поводитися. Мені шкода, я намагатимусь більше так не робити. Але я була б вдячна, якби ти трохи пішов мені назустріч і… (іноді допомагав зі збиранням, приділяв більше часу тощо).
 7. Я люблю тебе і щаслива бути твоєю дівчиною. Але я думаю, що у нас все буде ще краще, якщо ми постараємось одне для одного. Я обіцяю, що прямо з цього моменту працюватиму над… (своєю проблемою). Допоможеш мені?

2. Вранці.

 1. Люблю твою сонну мордочка. Розплющую очі, бачу, як поряд лежить рідне диво, — і ось день уже задався. Тільки твоя присутність піднімає мені настрій і заряджає енергією на весь день.
 2. Доброго ранку коханий. Як же приємно прокидатися поряд з тобою, сонно потягуватись і тягнутися до тебе, щоб обійняти та притиснутися. Це моя найулюбленіша частина дня.
 3. Ненавиджу вставати вранці. Але навіть будучи справжнісінькою совою і бурчачи на будильник о 7 годині, я мимоволі посміхаюся, переймаюся теплом і любов’ю, коли бачу, як ти спиш поруч.
 4. Навіть найкрасивіший сон не приносить мені такого задоволення, як бачити тебе у своєму ліжку. З доброго ранку, мій гарний.
 5. Милий, спиш? Прокидайся, солодкий. Там увесь світ чекає, доки ти встанеш і розпочнеш свій черговий подвиг. Без тебе прямо зовсім ніяк. І я теж не можу почати день без тебе.
 6. Мені сьогодні снився найкращий чоловік на землі. Снилося, як ми ходимо за руки, обіймаємось, цілуємось, сміємось разом. Прокинулася від сну, розплющила очі — а він тут поряд зі мною лежить.
 7. Не можу вилізти з-під ковдри та почати займатися справами. Я хворію. У мене нестача поцілунків та обіймашок. Ммм, поцілував. Ну ось, одразу ожила, підбадьорилася! Що хочеш на сніданок?

3. На ніч.

 1. Хочу, щоб ти до мене й у снах приходив, а не лише наяву. Тоді це будуть найприємніші, найсолодші, найкращі сни на світі.
 2. Надобраніч дорогий. Ти сьогодні чудово попрацював і заслужив гарний відпочинок. Спи міцно та солодко. Я так тебе люблю!
 3. Навіть такий мужній і сильний чоловік, як ти, потребує хорошого відпочинку. Тому скоріше засинай і нехай тобі насниться щось дуже приємне. Солодких снів.
 4. Останнє, що я сьогодні побачу, — це твої улюблені риси. Тепер мені просто зобов’язані наснитися гарні сни. Як це здорово засипати разом.
 5. Мій сон завжди міцний, а сновидіння яскраві та приємні, коли ти засинаєш поряд. Напевно, завдяки твоїй присутності я почуваюся в повній безпеці і від того добре відпочиваю.
 6. Можна я згорну клубочком поруч (обійму тебе, засну у тебе на плечі і т. д.)? Хочу, навіть засинаючи, відчувати твій запах, сильне тіло, чути рівне заспокійливе дихання та стукіт рідного серця. Доброї ночі коханий.
 7. Поцілуй мене, любий, нехай цей день закінчиться на найкрасивішій та найніжнішій ноті. Ну от, тепер це точно був зручний день, і я прожила його не дарма.

4. У розлуці.

 1. Словами не описати, як сильно я за тобою сумую. Мені страшенно не вистачає звуку твого голосу, твоїх торкань, обіймів, слів підтримки. Я сподіваюся, що ми скоро знову будемо разом.
 2. Без тебе все так сіро, незатишно, безрадісно. От би ти якнайшвидше повернувся і все знову стало добре, легко, райдужно. Приїжджай за першої ж нагоди, чекаю тебе.
 3. У мене відчуття, ніби ми не бачилися цілої вічності. Моя б воля – вже була б з тобою, притискалася, обіймала, цілувала і грілася поряд з тобою.
 4. Ти далеко, і я як ніколи відчуваю порожнечу довкола. У такі моменти розумію, як сильно я тебе люблю і наскільки ти мені потрібен, важливий, дорогий.
 5. Мені так погано без тебе, що буквально відчуваю, як хворію. Повертайся якнайшвидше, мій солодкий вітамінчик (рятівник, лікар, герой).
 6. Подруги сказали, що стала гірше виглядати. А я відповіла: «Так нема для кого, дівчатка. Мій головний поціновувач краси поїхав, тепер ось навіть не хочеться чепуритися, фарбуватися, вбиратися».
 7. Так, я розумію, що в тебе важливі справи, які не терплять зволікань. Розумію, чесно. Але все одно нічого вдіяти не можу, сумую за тобою шалено. Нехай все швидше вирішиться само собою, і ти зможеш повернутися додому.

5. Перед важливою йому подією.

 1. Розслабся, дорогий, не нервуй. Я вже добре знаю, що ти в мене найуспішніший, найсильніший, найрозумніший і просто незамінний. А сьогодні ще й увесь світ (твій начальник, тренер, керівники компанії тощо) про це дізнається.
 2. Звісно, у тебе все вийде! Це ж ти. Я не уявляю, хто може виконати це завдання, крім тебе. Наполегливість, розум, досвід, сила — у тебе є все, щоб досягти успіху.
 3. Я знаю, що тобі трохи не по собі, ти хвилюєшся, бо це нелегке завдання. Глибоко вдихни, розправи плечі і просто будь собою. Я в тебе вірю.
 4. Я дуже тобою пишаюся. Не кожен зможе зайти так далеко і зважитися на цей крок. Саме тому все буде чудово. Вони захоплюватимуться тобою так само, як і я.
 5. Пам’ятай, що буду поруч (подумки, у залі, біля кабінету та інших.). Я триматиму за тебе кулачки. Сподіватися на позитивний результат не стану, тому що я впевнена, що він і так буде.
 6. Рідний, ти доклав багато зусиль у цій справі. Впевнена, що жоден інший кандидат не впорався б із таким навантаженням. Успіх тобі забезпечений.
 7. Давай обійму і поцілую тебе на удачу. Хоча вона тобі не така вже й потрібна. Сьогодні безперечно твій день і ти станеш безперечним переможцем.

6. Коли він поганий настрій.

 1. Я знаю, що ти засмучений, мені справді шкода, що все так вийшло. Але життя складається не лише із темних смуг. Ось побачиш, скоро удача тобі посміхнеться. Ти заслуговуєш багато і скоро все це помітять.
 2. Знаєш, іноді ми чогось не отримуємо, щоб потім доля подарувала нам подарунок удвічі більший за колишній. Я думаю, що ти заслуговуєш набагато більшого і незабаром доля надасть тобі нові, ще кращі шанси.
 3. Я шкодую, що тобі довелося пройти через це. Що я можу зробити, щоб тобі полегшало? Дозволь мені допомогти тобі і хоч ненадовго прогнати погані думки.
 4. Коли ти в такому стані, то й у мене все виходить дуже погано. Відразу псується настрій, нічого не хочеться, все дратує. Я не хочу, щоб тебе щось засмучувало. Давайте спробуємо виправити ситуацію разом.
 5. Давай зараз трохи відвернемося, підемо прогуляємося і провітримо голови. Думаю, невеликий перепочинок піде тобі на користь, тим більше ти так багато працював весь день.
 6. Що тебе турбує? Розкажи мені, будь ласка, докладніше. Я хочу дізнатися причину твоєї смутку, тоді ми разом знайдемо рішення. Обіцяю, вислухаю від початку до кінця, не перебиваючи.
 7. Сонце моє, рідний, коханий, золотий, дорогий мій. Я тебе дуже люблю. Не сумуй, бо навіть сонце ховається за хмарами, птахи не співають, і я ходжу сама не своя. Давай краще спробуємо розвеселити тебе. Ходімо в кафе (парк на прогулянку, розважальний центр, ліс на пікнік тощо).

7. Після сексу.

 1. Це було неймовірно! Ти щоразу мене приємно дивуєш. Звідки в тобі стільки витримки (фантазії/пилу/пристрасті)?
 2. Все тепер тиждень ходити нормально не зможу. Ноги тремтять і підкошуються. Вау, в ліжку ти просто неприборканий.
 3. Ти напам’ять знаєш усі мої ерогенні зони. Найменший дотик, легкий поцілунок у чутливу точку — і я тану в твоїх руках.
 4. Мммм, а чи можна добавки? Це було так солодко, а в мені якраз прокинулася невгамовна ласуня.
 5. Який ти гарячий. У мене від тебе голова йде кругом, мислити стає неможливо, усередині все вогнем палахкотить.
 6. Як же я люблю, коли ти такий пристрасний (ніжний, лагідний, наказує). А ці м’які (різкі, швидкі, плавні) рухи, темп!
 7. Це був найкращий секс у моєму житті. Так, я знаю, що говорю так постійно. Але мені й справді щоразу так здається.
 8. Люблю, коли ти домінуєш (стогнеш, дражниш, використовуєш брудні слова). Мене одразу ж накриває сотнею хвиль задоволення.

Дівчата звикли приймати на свою адресу часті компліменти. На жаль, але не всі з них готові вимовляти приємні слова хлопцеві так само регулярно. Адже добре, підбадьорювальне слово у бік свого чоловіка здатне покращити стосунки з ним, завоювати його симпатію, повагу, вдячність. На щастя, цей список допоможе швидко виправити проблему та порадувати свого обранця парою лагідних фраз.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua