ТОП-20 способів переключити увагу чоловіка на себе

ТОП-20 способів переключити увагу чоловіка на себе

Я думаю, у твоєму житті не раз траплялися моменти, коли тобі просто потрібно було привернути увагу певного чоловіка. Причини могли бути різні, але за моїми спостереженнями найчастіше, нам жінкам, переключити на себе чоловічу увагу буває просто необхідно.

Чому вміння переключити увагу чоловіка на себе так важливо

ТОП-20 способів переключити увагу чоловіка на себе

Фото автора Nadin Sh: Pexels

 • якщо чоловік, який нам подобається, навіть не дивиться в наш бік, або мало уваги приділяє, тут потрібно показати себе.
 • щоб переключити його інтерес з іншої жінки, на себе потрібно постаратися.
 • щоб просто підвищити собі настрій та самооцінку, ніколи не буде зайвим отримати увагу протилежної статі.

Вченими давно доведено, що зацікавлений чоловічий погляд збільшує в організмі жінки викид ендорфінів і рівноцінний за «дозою задоволення» з'їденим найсмачнішим тістечком або випитою склянкою улюбленого напою.

ТОП 20 способів переключити увагу чоловіка на себе

Отже, якщо ти поставила собі за мету привернути його увагу, читай цю статтю далі, і ти дізнаєшся 20 найефективніших способів, які тобі в цьому допоможуть:

 • думаю, ти розумієш, наскільки важлива у справі привернення уваги візуальна складова, тому насамперед пропоную почати з елементарного – зовнішнього вигляду. Пам'ятай, нам дуже важливо виглядати привабливо і підкреслювати свої сильні сторони.

Не зайвим буде записатися в салон краси та на фітнес. Адже навіть найпрекрасніші зовнішні дані можуть загубитися через недоглянутість;

 • запиши сама або попроси когось записати з тобою відео сюжет, в якому ти могла б спостерігати свою манеру рухатися і розмовляти. Дуже часто ми навіть не уявляємо, як виглядаємо збоку.

При необхідності попрацюй над манерою подачі себе, над тембром голосу, мімікою, пластикою та м'якістю рухів. Зайва різкість, незграбність, метушливість і верескливий голос, часом заважають жіночої привабливості проявляти себе повною мірою. Поліпшити ситуацію допоможуть танці, заняття з постановки голосу тощо;

 • Далі я дуже рекомендую дізнатися, який типуж більше подобається чоловікові, увагу якого ти хочеш привернути. Це досить легко зробити навіть просто проаналізувавши, на кого він підписаний в соцмережах. Ще краще, звичайно, якщо ти знаєш, з ким він раніше був у стосунках, у кого закохувався.

Якщо ти підходиш під цей типаж, то, швидше за все, легко зачепиш його увагу. Але якщо ти розумієш, що залучити чоловіка буде дуже складно, то може краще ну його?

ТОП-20 способів переключити увагу чоловіка на себе

Як звернути увагу чоловіка на себе?

Навколо повно інших чоловіків і, напевно, серед них знайдеться той, хто зацікавиться тобою, без якихось особливих зусиль з твого боку;

 • Залишайся собою. У жодному разі не варто вдавати і намагатися бути для нього тією, ким ти не є;
 • якщо ж ти відчуваєш, що вона між вами точно взаємна, то тоді пропоную почати вже частіше проводити час разом. Просто чудово, якщо у вас будуть спільні хобі та захоплення;
 • якщо поки що спільних захоплень немає, обов'язково дізнайся, що чоловікові подобається. Залежно від улюбленого проведення часу можеш організувати спільний похід у тир, на виставку, катання на ковзанах і т.д.
 • прекрасною ідеєю організуватиме вечірку, де буде він зі своїми друзями. Продумай образ, меню, розваги для гостей. Постарайся на цій вечірці виблискувати. Думка друзів про його жінку дуже важлива для чоловіка. Здорово, якщо ти зробиш так, щоби вони тобою захоплювалися;
 • Наступний метод варто використовувати з обережністю, але в деяких випадках він діє безвідмовно – спробуй створити видимість появи у тебе таємного шанувальника, замов собі квіти через службу доставки нібито від уявного кавалера або розкажи, що тобі написують в соцмережах з пропозицією познайомитися і т.д.

Якщо чоловік до тебе небайдужий, то наявність конкуренції може миттєво пробудити в ньому ще більший інтерес, включити інстинкт мисливця (тільки дивися по ситуації, цей метод може виявитися не такий гарний, якщо ти хочеш привернути увагу надто ревнивого чоловіка).

 • жартуй з ним і фліртуй, даруй посмішку, стріляй очима, але водночас залишайся загадковою. Чоловік любить, коли жінка трохи грає з ним. Не варто відповідати на всі його запитання. Інтригуй і хвилюй його, нехай він частіше думає про тебе і намагається розгадати;

ТОП-20 способів переключити увагу чоловіка на себе

Giphy

 • якщо ж ти хочеш звернути на себе увагу чоловіка, який має іншу жінку, то для початку добре подумай, чи варто боротися за його увагу. Досвід показує, що в більшості випадків краще таких чоловіків відразу викидати зі своєї голови та життя.

Але ситуації бувають різні. І якщо ти все одно вирішила, що тобі просто потрібна його увага, легше його буде привернути на етапі, коли він якоюсь мірою охолодів до суперниці. Проаналізуй, чим вона могла йому набриднути і постарайся в цьому сенсі бути її повною протилежністю.

Наповни ваше спільне проведення часу позитивними емоціями. Створюй яскраві моменти, що запам'ятовуються. Зроби так, щоб на зустрічі з іншими жінками у нього не залишалося ні часу, ні бажання.

 • виділяйся. Загалом ми так влаштовані, що нашу увагу привертають ті, хто чимось відрізняється від оточуючих. Спробуй знайти свою вигідну перевагу на тлі інших;
 • уважно слухай чоловіка, стань йому приємним, розуміючим співрозмовником;
 • захоплюйся ним. Якщо він розповідає про свої досягнення, не скупися на похвалу;
 • не забувай про зоровий контакт. Тут, звичайно, не варто тумочити (переборщувати), надто пильний погляд, як на допиті, може відлякати чоловіка, а ось легкі переглядання дуже сильно заінтригувати;
 • використовуй приємні запахи. Але бризкай зовсім трохи, зазвичай чоловікам подобаються на жінках легкі свіжі ненав'язливі аромати;
 • виявляй інтерес, але не в жодному разі не будь нав'язливою;
 • не забувай про магію дотиків. Можеш іноді, злегка і ненароком торкатися його руки;
 • стеж за собою, своїми звичками. Мало кому з чоловіків подобаються брутальні, матерящі, курці та п'ють дівчата;
 • знайди, що між вами спільного, ваші точки дотику і повідом йому, що поділяєш його позицію з якогось питання, якщо це дійсно так. Звичайно, не варто погоджуватися з ним у всьому, але нам, майже завжди, більш привабливі люди з подібними поглядами;
 • ну і останній пункт, хоч і не менш важливий – живи цікавим, яскравим, насиченим життям, розважайся, спілкуйся з друзями, займайся улюбленою справою, доглядай за собою. Така жінка завжди привертає значно більше уваги.
Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua