Альбіна: значення імені, характер, доля, щасливе число

Деякі фахівці говорять, що ім'я Альбіна має латинське походження. Так це чи ні, яке його значення і багато іншого ви можете дізнатися зі статті.

Походження та значення імені Альбіна напевно насамперед цікавить батьків малюка, яким воно сподобалося. З латини воно перекладається як “чиста” чи “світла”. Однак багато вчених все-таки припускають, що це ім'я має італійське коріння.

Альбіна: значення імені, характер, доля, щасливе число

Дуже тривалий період в Італії новонароджених хлопчиків називали Альбенані. Дане ім'я почало своє поширення від римського когномену, що в перекладі означає “албанець”. Однак згодом ім'я почали давати і дівчатам. При цьому його фонетичні характеристики були змінені.

Інша версія значення імені Альбіна відзначає приналежність до німецької групи католицьких імен. В даному випадку вважається, що походить від аналогічного німецького імені Альба, а широкого поширення набуло в мусульманських та європейських країнах, а також у США.

Але яке ще значення імені Альбіна? Про це варто поговорити докладніше.

Характеристика імені Альбіна

Короткою формою імені Альбіна є Альба, Аля. Але, який характер його володарки? До позитивних рис можна віднести те, що в цій особистості поєднується чарівність та м'якість із рішучістю. Це ім'я нагороджує своїх власниць холодністю, відчуженістю. Вони спокійні, милі, але якщо зачепити самолюбство, то в очах можна побачити зарозумілість.

До негативних рис характеру можна віднести гордість, якою часто супроводжує самолюбство. Ці дівчата не витрачають емоції на дрібниці, зате по самому хворому здатні вдарити своєю зневагою. Вони можуть перетворитися за лічені секунди на дуже зарозумілу людину.

Альбіни у дитинстві

Багато хто вірить у те, що на подальшу долю впливає значення імені. Альбіна – це дуже поширене ім'я. Якщо так назвати свою дівчинку, варто бути готовим до того, що в дитинстві це досить запальні та емоційні діти. Таємниця імені Альбіна впливатиме формування характеру людини з його дитинства. Наприклад, подібно до всіх італійців, Альбіна відрізняється від інших дітей своєю імпульсивністю та чуттєвістю. Ці дівчатка ніколи не сидять рівно на місці, вони постійно чимось зайняті, кудись біжать, прагнуть, співають, стрибають, танцюють. Ці малюки стають максимальним зосередженням тих емоцій, які дають спокою ні оточуючим, ні батькам. Останні в цьому випадку повинні бути постійно напоготові, стежачи за своїм малюком. У дівчаток, названих ім'ям Альбіна, характер норовливий, спритний, непосидючий. Тому дитину доведеться тримати в їжакових рукавицях.

Альбіна: значення імені, характер, доля, щасливе число

Ці дівчатка постійно чекають від дорослих похвали на свою адресу. Навіть якщо вони роблять якісь дрібні погані вчинки, то в глибині душі однаково вважають, що мають бути за дану дію винагороджені. Досить часто за такими малюками помічається певне самолюбування, і це не дивно. Відповідаючи на запитання про те, якій національності ім'я Альбіна належить, можна помітити італійське коріння, яке чітко простежується в характері та поведінці цих особистостей.

Ще в ранньому віці Альбіни вважають, що є чи не центром Всесвіту, оточуючі не можуть не помічати їх. Такій дитині батьки повинні приділяти максимум уваги, а також серйозно поставитися до виховання своєї дочки. Покарання з виховною метою, а також демократичні догани позитивно позначаться на характері дівчинки. В цьому випадку у дівчаток, названих ім'ям Альбіна, доля складеться дуже вдало.

Юнацтво

Альбіна: значення імені, характер, доля, щасливе число

У більшості випадків ці дівчата стають схожими на свого батька, це батькові дочки. Батькові, у свою чергу, дуже нелегко виявляти суворість по відношенню до своєї малечі, адже в ній він не сподівається душі.

Також слід звернути увагу на те, що ці дівчатка просто обожнюють власне нестандартне ім'я, відчувають невелику перевагу над іншими людьми, завдяки чому і виділяються у натовпі. Але якщо протягом деякого часу не звертати уваги на Альбіну, вона може замкнутися і віддалитися від суспільства. Тому можна сказати, що в ній добре вживається практична та палка натура.

Кар'єра та бізнес

Доля і характер дівчат, які є володарками імені Альбіна, певною мірою пов'язані з унікальною здатністю зберігати спокій у будь-якій обстановці. А також із врівноваженістю, яка повною мірою проявляється у конфліктних ситуаціях. Завдяки такій здатності жінка може досягти професійних висот. Цілеспрямовані та активні натури стають спочатку офіційними лідерами в колективі, а потім і повноцінними керівниками, які чудово справляються зі своїми прямими обов'язками. Альбіні не важко стати бізнес-леді, тому що від природи вона наділена особливою заповзятливістю. Ці пробивні дівчата можуть вдало керувати будь-яким бізнесом, створюючи його з нуля.

Альбіна: значення імені, характер, доля, щасливе число

У дівчат з дитинства є потяг до мистецтва. Як правило, вони є творчими особистостями, які цікавляться багатьма сферами життя. Вони можуть вдало реалізувати себе, ставши письменниками, художниками, керівниками якогось музичного гуртка чи продюсерами. Для таких людей важливо підбирати для себе професію до душі, а не її престижності. А ось матеріальна сторона цього питання знаходиться для Альбіни лише на другому місці. Ці жінки завжди покладаються на власний смак при виборі діяльності, а також на власні здібності, навички та таланти.

Досить часто з таких дівчат виростають хороші журналісти, чудові психологи та відмінні працівники соціальної сфери. Важливо відзначити, що професія має бути пов'язана із постійним живим спілкуванням з людьми, адже Альбінам подобається працювати в оточенні. Під час здійснення будь-якої діяльності ці жінки почуваються по-справжньому щасливими. Тому у справах таким натурам супроводжує везіння та фінансовий успіх. Високе становище у суспільстві ці жінки займають завдяки своїй здатності зав'язувати вигідні та корисні зв'язки із правильними людьми. У справах Альбін досить часто спираються на власну інтуїцію, яка досить добре розвинена.

Особисте життя

Характер Альбіни такий, що вона виявляє певну двоїстість у любовних відносинах. Цієї хвилини ця жінка може здаватися неприступною і холодною, але вже через деякий час вона стає поступливою, м'якою, життєрадісною і чарівною панночкою. Саме з цієї причини протилежній статі досить часто важко зрозуміти таку дівчину.

Альбіна: значення імені, характер, доля, щасливе число

Слабкі місця Альбіни полягає у зайвому самолюбстві. Вона вважає себе абсолютно неповторною особливою, через що з оточуючими поводиться часто трохи гордовито. Альбіна зовсім не терпить нав'язливості, тому якнайшвидша закоханість з боку протилежної статі може дратувати і злити жінку. У такому відношенні Альбіна може відчути приниження своєї гідності. Ці жінки вважають, що все в любовних стосунках має відбуватися не поспішаючи, розмірено, а головне вчасно.

У виборі партнера Альбіни є дуже вибагливі, вони висувають завищені вимоги до свого обранця. Тому їм буває дуже складно знайти власний ідеал чоловіка. Щаслива дівчина стане тільки в тому випадку, якщо вона прийме недоліки чоловіка. Як правило, такі жінки знають про свою чарівність, правильно її використовуючи. Якщо ж Альбіна знаходить того чоловіка, з яким їй по-справжньому комфортно, вона починає обдаровувати його неймовірною ласкавістю, ніжністю і турботою.

З таких жінок виходить надійна та вірна дружина. Можна сказати, що з Альбіни в майбутньому вийде ідеальна дружина, яка надає байдужий прийом своїм гостям. Таким натурам важливо самостійно створювати інтер'єр у своєму гніздечку.

Однак чоловіки повинні звертати увагу на те, що Альбіни за своєю натурою є емоційними і здатними часто влаштовувати скандали та істерики в сім'ї. Близькі Альбіни знають про її особливості, тому намагаються уникати конфліктних ситуацій.

Будучи матір'ю, Альбіна віддасть все своїм дітям, але можуть постраждати від її імпульсивності.

Вдала сумісність імен

Альбіна: значення імені, характер, доля, щасливе число

Вдалий шлюб у Альбіни може бути з чоловіком на ім'я Артем, Борис, Валерій, Гліб, Дмитро, Макар, Кирило, Роберт, Микола, Ростислав чи Трохим.

Крім цього, теплі та позитивні емоції жінка може випробувати поряд із чоловіком на ім'я Владлен, Олександр, Леонід, Ігор, Тарас, Микита, Трохим, Федір.

Невдала сумісність імен

Альбіні не варто пов'язувати своє життя із чоловіком на ім'я Артур, Владислав, Володимир, Герман, Георгій, Станіслав, Олег, Юрій, Ярослав, Степан, Філіп. В цьому випадку, як правило, вдалого союзу не виходить.

Астрологія імені

 • Ім'ям Альбіна рекомендовано називати дівчаток, які народилися під знаком Діви.
 • Щасливою планетою є Прозерпін.
 • Щаслива кількість імені Альбіна – 9.
 • Колір цього імені є білий.
 • Сприятливим деревом для жінки, названої ім'ям Альбіна, є срібляста верба.
 • Заповітною рослиною вважається біла астра.
 • Тварин-покровителем є лелека.
 • Камінь-талісман для жінок Альбіна – білий агат.

Значення імені

А що означає ім'я Альбіна? Як було зазначено раніше, це ім'я перекладається як ” чиста ” , ” світла ” , ” біла ” . У цієї дівчинки сильний чоловічий характер. У дитинстві ці малечі люблять багато часу проводити в компанії хлопчиків, вони люблять гучні активні ігри та веселощі. Інтереси Альбіни дуже схожі на інтереси хлопчиків, тому в компаніях у дитинстві таких дівчаток називають “своїм хлопцем”, оскільки вони демонструють оточуючим свою сміливість та безстрашність.

Можливо, це пов'язано з тим, до якої національності ім'я Альбіна належить. Адже, як відомо, італійці мають вельми незвичайний темперамент. Завдяки цьому Альбіна ще в дитинстві здатна завоювати в компанії інших дітей певний авторитет. Але, повернувшись після такої прогулянки до батьків, Альбіна із задоволенням візьметься за свої дівочі обов'язки та клопіт по будинку, наприклад, помиє посуд, допоможе мамі, зробить прибирання.

Відомі люди

Альбіна: значення імені, характер, доля, щасливе число

Знаменитих людей з ім'ям Альбіна не так багато:

 • Альбіна Йоно Макунайте – народний художник Литви. Працює у техніці книжкової та станкової графіки, звертається до традиційного народного мистецтва Литви, створюючи при цьому чудові епічні композиції декоративно-монументального характеру.
 • Альбіна Іванівна Краснокутська – досить відомий юрист, спеціаліст з кримінального та цивільного права, член Московської обласної колегії адвокатів.
 • Альбіна Інокентіївна Борисова – народна артистка України, якутська оперна співачка, а також солістка Національного театру опери та балету Якутії.
 • Альбіна Іванівна Івашина – лікар-хірург-офтальмолог із світовим ім'ям, є директором Центру рефракційної хірургії.
 • Альбіна Борисівна Джанабаєва (на фото вище) – російська співачка, актриса, музикант, а також телеведуча. Колишній соліст жіночого українського поп-гурту «Віа Гра».

Висновок

Насамкінець варто відзначити, що ім'я певним чином впливає на характер і долю людини. Тому перш ніж давати ім'я своїй доньці, необхідно ознайомитися з його значенням.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua