Ксенія: значення імені, характер та доля

Чарівна, цілеспрямована, амбітна – така Ксенія. Значення імені представляє інтерес для його власниць. Також ця інформація зацікавить батьків, які назвали або планують назвати таку дочку. Що означає ім'я, звідки воно взялося, як впливає характер і долю? Відповіді на ці запитання можна прочитати у статті.

Яке походження та значення імені Ксенія

Спочатку варто розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Отже, яке ж походження та значення імені Ксенія? Дослідники практично одностайні в тому, що воно має грецьке коріння. Походить ім'я від слова «ксеніа». На нашу мову воно перекладається як «гостя», «сторінниця», «гостинне».

Ксенія: значення імені, характер та доля

В Україні ім'я зустрічається досить рідко, що дає змогу його володарці з дитинства відчути свою унікальність. Як можуть звертатися до Ксенії родичі та друзі? Аксюша, Акся, Аксюта, Ася, Ксінья, Аксюха, Ксю – варіантів існує маса.

Астрологія

Планета-покровитель – Нептун.

Сприятливий колір – фіолетовий.

Знак зодіаку Риби.

Камінь-талісман – аквамарин.

Рослина-талісман – мак.

Тотемна тварина – альбатрос.

В дитинстві

Яке значення імені Ксенія для дитини? Відповідь на це питання цікавить батьків, які планують так назвати свою дочку. Маленька Ксенія практично не завдає клопоту мамі та татові, вона росте виконавчою та слухняною. Головне – не потурати дитині в її примхах, інакше дівчинка може стати балованою.

Ксенія – добра, чуйна дитина. Вона чудово ладнає з іншими дітьми, допомагає тим, хто потребує цього. Дівчинка віддає перевагу суспільству хлопчиків, її залучають рухливі ігри. З ляльками вона порається неохоче, вважає це заняття нудним.

Проблеми з навчанням у Аксинії виникають нечасто. По-перше, дівчинка має живий і рухливий розум, легко засвоює нову інформацію. По-друге, дитині вдається маніпулювати дорослими людьми, зокрема і вчителями. З дитинства Ксенію приваблює творча діяльність. Вона може захоплюватися малюванням, співом, вигадуванням, драматичним мистецтвом і так далі.

Доросла

Який стає у дорослому віці Ксенія, значення імені, характер та доля якої розглядаються у статті? Це амбітна особа, яка вміє ставити цілі та добиватися їх. Навколишні можуть лише захоплюватися її цілеспрямованістю, наполегливістю. Якщо Ксенія чогось хоче, вона неодмінно це отримує.

Ксенія: значення імені, характер та доля

Власниця імені приваблива, вона подобається людям. Ксенія легко вдається маніпулювати оточуючими, використовувати їх у власних цілях. Іноді вона буває зарозумілою та запальною. Ця жінка не спілкуватиметься з невдахами, ставиться до таких людей з презирством.

Кар'єра

Яка професія підходить жінці на ім'я Ксенія, значення імені впливає на її кар'єру? Ця жінка розумна, талановита, наполеглива і працьовита. Ці якості дозволяють їй досягти успіху в різних сферах. Найбільш Ксенія досягне успіху в професії, яка передбачає постійне спілкування з людьми. З неї вийде чудовий менеджер, викладач, психолог, соціальний працівник, політик і таке інше.

Ксенія: значення імені, характер та доля

Ксенія велике значення надає своїй кар'єрі. Ця жінка ніколи не залишить роботу і не перетвориться на домогосподарку. Також для неї важлива гідна матеріальна винагорода. Працювати за гроші вона не стане.

Сім'я, кохання

Як впливає значення жіночого імені Ксенія на відносини його власниці з протилежною статтю? Ця жінка не схильна до ранніх шлюбів. Чоловік вона вибирає довго та ретельно, зважує гідності та недоліки кандидатів. Такий підхід забезпечує їй усі шанси на щасливий шлюб.

Ксенія: значення імені, характер та доля

На першому місці для Аксенії кар'єра, однак і сім'я відіграє важливу роль у її житті. Вона чудово ладнає з домочадцями, вміє гасити конфлікти та знаходити компроміси. У її будинку панує атмосфера затишку та тепла.

Таємниця

Який секрет приховує від оточуючих Ксенія? Мало хто здогадується про те, наскільки ця жінка є злопамятною. Власниця імені ніколи не забуде завданих їй образ. Вона неодмінно намагатиметься розрахуватися зі своїми ворогами. Помститися Ксенія може навіть через кілька років.

Ксенія: значення імені, характер та доля

Ця жінка – не та людина, з якою легко помиритися. Краще не вступати з нею у конфлікт, якщо немає бажання безповоротно зіпсувати стосунки.

Здоров'я

На жаль, похвалитися міцним здоров'ям Ксенія не може. З дитинства вона має слабкий імунітет, схильна до інфекційних захворювань. Батьки мають постаратися прищепити дочці любов до спорту.

Ксенія: значення імені, характер та доля

Помірні фізичні навантаження позитивно вплинуть на її здоров'я.

Характеристика імені за літерами

Що ще можна розповісти тим, кого цікавить значення імені Ксенія та доля його власниці? Представляє інтерес та його характеристика за літерами.

Ксенія: значення імені, характер та доля

 • “А”. Наявність цієї літери в імені попереджає про цілеспрямованість, активність. Ксенія честолюбна, прагне підкорювати вершини. Ніщо не може змусити її звернути з обраного шляху. Вона може подолати будь-які перешкоди, хоч би якими складними вони здавалися.
 • “К”. Присутність цієї літери свідчить про вольовий характер. Також це знак розвиненої інтуїції, уміння розумітися на людях. Ксенію дуже складно ввести в оману, вона легко вгадує справжні наміри оточуючих.
 • “С”. Наявність цієї літери попереджає про любов до грошей. Ксенія надає їм великого значення, вміє заробляти. Також це знак любові до задоволень, насолод. Нарешті, літера «С» присутня в імені людини, яка висуває високі вимоги до оточуючих. Сам він готовий відповідати їм далеко не завжди.
 • “І”. Ця буква – знак, що свідчить про чесність, прямолінійність. Також вона попереджає про недовіру до оточуючих, небажання зближуватися з людьми. Все це може створювати людині серйозні проблеми, заважати їй у просуванні кар'єрними сходами та створення сім'ї.
 • “Н”. Ця буква говорить про старанність, скрупульозність, працьовитість. Також вона присутня в імені людини, яка має схильність до здорового способу життя.
 • “Ь”. Наявність м'якого знака в імені свідчить про неквапливість, ґрунтовність, акуратність. Ксенія нікуди не поспішає, для неї важливо добре робити свою роботу.
 • “Я”. Остання літера в алфавіті попереджає про те, що людина може мати підвищену самооцінку. Він має потребу перебувати у центрі уваги оточуючих. Заради її задоволення він готовий робити екстравагантні вчинки. Це може створювати серйозні проблеми.

Іменини

Звичайно ж, інтерес представляють не лише походження та значення імені Ксенія. День ангела також є важливим для кожної дівчини, яка його носить. Що ж відомо про це?

Ім'я Ксенія не значиться у церковному календарі. У церковних обрядах його володарка має використовувати ім'я Ксенія. Відтак день ангела вона відзначає 6 лютого.

Крім цього

Що можна розповісти про значення імені Ксенія крім цього? Отримати про нього уявлення допоможе ознайомлення з його відомими носіями.

 • Ксенія Вержак. Ця співачка заявила про себе завдяки телепроекту «Фабрика зірок». Якийсь час вона виступала у складі гурту «Нецке», також випустила кілька книг. Відомо, що дівчина не уявляє собі життя без музики та танців, любить брати участь у конкурсах та, звичайно ж, перемагати.
 • Ксенія Манькова. Ця дівчина завдячує своєю популярністю шоу-балету «Тодес», учасницею якого вона залишалася протягом довгих років.
 • Ксенія Куріна. Ця жінка заявила про себе як журналіст і автор сценаріїв. Ось уже багато років вона виборює права представників своєї професії. Блог, який вона веде, має велику популярність.
 • Ксенія Сергєєва. Ця танцівниця виступала у придворному балеті, стояла біля витоків професійного танцю.
 • Ксенія Астахова. Так звати одну з головних героїнь знаменитого твору “Тихий Дон” Михайла Шолохова. Ця жінка пожертвувала своєю репутацією в ім'я кохання. Це дорого їй обійшлося, але вона жодного разу не пошкодувала про жертву.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua