Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня

Нас чекає повний місяць у Близнюках — час подорожувати, спілкуватися з друзями, розважатися. Тебе охопить відчуття легкості та безтурботності буття. Життя прекрасне і дивовижне!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня

Понеділок, 5.12

Ти можеш зайняти нехарактерну собі пасивну позицію. Це може призвести до неприємних наслідків: якщо нічого не зробиш зараз, у результаті доведеться діяти, коли ситуація погіршиться. Сьогодні це лише невелика проблема, але вона може розроститися як снігова куля і вийти з-під контролю. Це не піде тобі на користь.

Вівторок, 6.12

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня

День відвертості та задушевних розмов. Твоя готовність бути чесною та щирою змусить співрозмовника також відкрито розповісти про те, що лежить у нього на душі. Це допоможе уникнути непорозуміння та плутанини, які в іншому випадку здатні створити атмосферу недовіри у відносинах із близькою людиною.

Середа, 7.12

У твоїй голові можуть крутитися найсміливіші та найперспективніші ідеї, але поки що у тебе не вистачає енергії, щоб приступити до їх реалізації. Натомість ти віддаси перевагу розслабитися. Справді, цього дня варто трохи побалувати себе, подбати про своє здоров'я. Якщо сумніви змушують тебе відступити, не піддавайся їм.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня

Все може скластися не так, як ти розраховувала. Почасти це буде пов'язано з якимись непередбаченими обставинами. Не варто нервувати, метушитися і намагатися все виправити. Відпусти ситуацію і стань стороннім спостерігачем. Це той випадок, коли душевний спокій здатний допомогти тобі досягти набагато більшого.

Неділя, 11.12

Цього вихідного ти зможеш легко вирішити будь-які дружні розбіжності та суперечки. Що стосується сімейних проблем, то чим більше ти їх обговорюєш, тим більш заплутаними вони можуть стати. Залиш це до наступного тижня, скоро все налагодиться. Як варіант – з'явиться несподіване пояснення поведінки партнера.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua