Жіночі шкарпетки — стильно, гарно, тепло

Теплі шкарпетки вкрай необхідні не тільки в зимову пору, але й на період міжсезоння, коли надворі рідко з’являється скупе на тепло сонце, а в домівках стає зовсім холодно. Особливої уваги потребують ноги, бо, як відомо, коли тепло ногам, комфортно всьому організму. Тепло надто важливе жінкам, щоб уберегтися від простудних захворювань, а також захистити жіноче здоров’я, якому переохолодження дуже шкодить.

Найкращий спосіб зігрітися — подбати про наявність теплих жіночих шкарпеток. Тут на сайті розміщений зручний для користування каталог. Скориставшись системою фільтрів, кожен знайде для себе бажаний товар (за моделлю, кольором, дизайном, фактурою, ціною).

Жіночі шкарпетки

Які шкарпетки найбільше підходять для зими

Однозначні відповідь — теплі. Це зрозуміло. Але навряд чи вдасться обійтися однією парою, бо протягом дня жінка може бути зайнята різними справами і в кожному разі їй має бути комфортно. Клопотати на кухні чи прибирати дім не дуже зручно у грубих вовняних шкарпетках, бо вони дуже теплі і в ногу буде надто тепло. Тут краще за все підійдуть гігроскопічні махрові вироби чи на флісі. Загалом можна переглянути, які види продукції пропонують виробники:

  • махрові з високим вмістом бавовни;
  • вовняні (100 % натуральної шерсті);
  • з ангори;
  • козиний пух;
  • вовна верблюда.

Кожен вид має свої особливості та переваги. Для виготовлення махрових використовуються сумішові нитки з високим вмістом бавовни, що надає їм гіпоалергенності та міцності. Теплозберігаючі властивості у них невисокі, тому більше підходять для випадків, коли людина знаходиться в активному русі чи для міжсезоння.

Найтеплішими є вироби із вовни та ангори. Але тут важливо звернути увагу на фактуру. Наприклад, шкарпетки з овечої шерсті зазвичай є грубими, а от ангора чи пух можуть бути тонкими, але при цьому їх теплозберігаючі властивості знаходяться на найвищому рівні.

Дизайн — важливий критерій вибору

Жіноцтву притаманна естетичність та прагнення бути гарними скрізь і завжди. Тому до вибору дизайну та кольору вони ставляться досить прискіпливо. Виробники врахували цю жіночу особливість і зробили асортимент моделей та кольорову гаму настільки широкими, що навіть найвибагливіша покупниця залишиться задоволеною. В інтернет-магазині можна знайти будь-яку модель чи бажаний колір шкарпеток:

  • короткі, середні, довгі (з резинкою чи відворотами);
  • тоненькі чи грубого плетіння;
  • однотонні чи з малюнком;
  • зі сніжинками та оленями;
  • з новорічним принтом та ін.

Покупка в інтернет-магазині дозволяє придбати шкарпетки оптом. Можна скористатися дрібним оптом і купити вироби для себе, що буде значно економніше за ціною. Також це гарна можливість для підприємців, які займаються роздрібною торгівлею.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua