Значення родимок на обличчі і тілі у жінок і чоловіків

На вашому тілі багато родимок? Природно виникає питання: що ж вони означають? В далекі часи таким позначок надавали величезне значення. В давнину вважали, що людина з родимими плямами або родимками має зв’язку з нечистою силою. Таких людей могли стратити тільки за те, що природа наділила їх великою кількістю «поцілунків сонця».

Фото 1. А ви знаєте, що означають ваші рідні плями?

Сьогодні ситуація змінилася. Родимки прикрашають людину. З ним можливо визначити майбутнє і дізнатися про характер людини. Є навіть наука, що вивчає такі новоутворення. Вона носить назву «Молеософия». До речі, значення має не тільки місце розташування невуси, але і її розміри, форма. Вважається, що чим крупніше невус, тим більше збільшується його вплив на долю господаря (як негативний, так і позитивний). Дуже хорошими кармічного погляду вважаються круглі родимки, а кутасті або неправильної форми часто є передвісниками усілякого негативу. Про те, що вам доведеться важко, кажуть чорні й волохаті родимі плями. Погано, якщо на тілі присутні невуси, що утворюють квадрат і зірку. А ось якщо у вас є на тілі трикутник, коло або овал – ви щасливий і гармонійний людина.

За невусам, звичайно, не можна визначити, які конкретні події і зміни чекають людину, як це робиться, наприклад, при ворожінні на долоні. Однак дещо довідатися все-таки можна.

Отже, яке ж кармічне вплив здатні чинити ті чи інші родимі плями? Давайте розбиратися.

Кожен народ має свої тлумачення, які стосуються невусів.

Що означають родимки у чоловіка

Має також своє значення родимок на тілі чоловіків. Найбільшу увагу в цьому плані варто приділити особі, за невусу в цій частині можна судити про те, коли чоловік одружується (наприклад, якщо родимка розташувалася на правій брові, чоловік рано одружиться, а ось на лівій може означати і зовсім безбрачную життя). Очі, дзеркало душі, також багато про що можуть розповісти. У ревнивих чоловіків родимки часто селяться в куточку лівого ока. А ось відмітина над правим розповість про те, що чоловік – відмінний сім’янин. У інтелектуальних осіб родимки можуть з’явитися навіть на столітті.

Ліва сторона чоловічого чола відповідає за марнотратство і слабовілля, середина чола говорить про те, що чоловік – завойовник жіночих сердець. Неймовірно розвинена інтуїція характерна для чоловіків з родимкою між бровами. Але вони також часто страждають від головних болів і мігрені.

Подивіться на ніс свого обранця. На ньому є невус? Ви вибрали товариську людину, але труднощів на любовному поприщі вам не уникнути.

Родимки на плечах свідчать про нелегке життя, сповнене труднощів і перешкод. На спині – ваш супутник чесний і відкритий, але надмірно буркотливий. А ось нерішучі хлопці відзначені родимками на ногах, нероби – на сідницях.

Любите подорожувати? Тоді шукайте чоловіка з родимками на ступнях. Відмітини в цих місцях обіцяє вам життя, повне пригод і мандрів.

Що означають родимки на тілі дівчат

Жінки завжди багато уваги приділяють своєму тілу. Не дивно, що їх так сильно хвилює, що ж означають ті чи інші родимки, що розташувалися на різних частинах тіла. Давайте розберемо детальніше значення родимок на тілі дівчини (жінки).

Отже, невуси на обличчі у представниць прекрасної половини в першу чергу несуть естетичну красу. Коли дамочки навіть домалювали собі грайливі мушки на щічці, або над верхньою губою. Однак такі невуси несуть і смислові навантаження, що відповідають за ту чи іншу сферу життя жінки. Візьміть хоча б родимку між брів. Вона може багато чого розповісти. Наприклад, що її господиня володіє відмінною інтуїцією, тому її важко обдурити, наділена розумом і навіть якимсь містицизмом. Жінки з родимками на щоках – досить запальні обличчя. Але, повірте, примирення з такою жінкою обіцяє бути бурхливим і пристрасним. Родимки на губах є у всіх пристрасних дам, вони велелюбні і щедрі у своїх почуттях.

Родимки на жіночих грудях нерідко говорять про те, що їх власниці легковажні. Багато родимок на талії обіцяє стільки ж діток в майбутньому. Плечі відповідають за успішність в усіх починаннях, руки – за щастя та успіх. Господині невусів на щиколотках – обличчя енергійні, незалежні і дуже працьовиті.

До речі, жіночі родимки вельми загадкові, їх таємниці та тлумачення до цих пір до кінця не вивчені. І хто знає, можливо та чи інша родимка на тілі прекрасної жінки відкриє у неї якісь нові, досі непізнані якості.

Фото 2. Родимка на щоці обіцяє успіх

Значення родимок на обличчі та голові

Незвичайні родимі плямки завжди таять у собі якусь таємничість і загадковість.

Вважається, що невуси географічних форм (наприклад, схожі на півострів або озеро) говорять про любов свого господаря до подорожей. А також можуть означати швидку поїздку.

Однак такі тлумачення можуть змінюватися з часом, так як родимки теж мають властивість змінюватися з часом.

Лоб. Родимки (в тому числі і плями на лобі свідчать, що людині судилося стати великим, він здатний управляти натовпами, у них від народження багато енергії. Однак щоб досягти успіху, потрібно знайти золоту середину, щоб не перестаратися.

Якщо невус розташувався на правої брови, значить ваше заміжжя або одруження будуть ранніми і щасливими, на лівій – навпаки.

Родимки на переніссі. Якщо розташувалася біля брів, людині варто задуматися над розвитком своїх можливостей, розвитком таких талантів, як ясновиденье. Адже Не дарма буддійські божества мають такі позначки на своєму обличчі. Про власників таких невусів нерідко говорять, що вони народилися в сорочці, їх захищають невідомі сили знову. Взагалі перенісся вважається місцем «третього ока». Саме тому власники родимок в цьому місці – приховані маги і пророки.

Очі. Якщо невус розташувався під оком, можна з упевненістю сказати, що його господар – неймовірно ніжний і добрий чоловік, з благородним походженням і схильністю до самопожертви.

Значение родинок на лице и теле у женщин и мужчин
Фото 3. Такі родимки вважаються «третім оком» і говорять про дар яснобачення

Родимки на вилицях – ознака рішучості, ідейної боротьби, якої людина готова присвятити якщо не все життя, то більшу її частину. Такі люди — прекрасні організатори, які володіють прекрасними ораторськими здібностями.

Голова. Люди з такими мітками — природжені теоретики, мислителі і вчені, але з прихованим характером. У деяких тлумаченнях йдеться про те, що в минулому житті людина з відміткою на голові скоїв тяжкий злочин. Але чи так це насправді – залишається загадкою.

Якщо родимка на правій скроні, це означає, що її господар відрізняється тонким сприйняттям і інтуїцією. Деякі впевнені, що подібне пляма варто ховати від загального огляду.

Родимка на вусі означає те, що людина хвалькуватий. Однак хвастощі в цьому випадку – така собі захисна реакція. Такі люди не тримають слова, часто обманюють і навіть здатні на крадіжку. Якщо невус сховався у вусі, слід перевірити нервову систему.

Фото 4. Ви дуже щаслива людина, якщо на вашій долоні є подібна відмітина

Родимки мовою. Так-так, вони можуть розташовуватися навіть мовою. Позначки рідкісні, але здатні багато розповісти про свого господаря. Наприклад, що він не вміє слухати, нестриманий і дуже часто страждає через це.

Для чоловіка родимка на шиї – прекрасний знак і говорить про його інтелектуальності і душевності. Жінки ж з відмітками на шиї мінливі, їх долі дуже схожі на долі матерів.

Щелепа. Напевно, якщо у людини на щелепі є родимка, він постійно страждає із-за слабкого здоров’я. А це сильно впливає на майбутню професію і зростання кар’єрними сходами.

Горло. Тут родимки сприятливі в усіх відношеннях. Якщо на середині шиї є відмітина, будьте впевнені, що ви досягнете успіхів в кар’єрі, а це в свою чергу принесе фінансову стабільність.

Люди з невусами на повіках вразливі та чутливі. Такі обличчя мрійливі і часто змінюють свою думку по кілька разів на дню.

Родимка на губі — знак богині любові. Їх господарі чуттєві і люблять розкіш. Але також вони легковажні і безвідповідальні, мають веселий і грайливий характер.

Верхня губа. Про власниці родимки над верхньою губою сміливо можна сказати, що вона підступна, жорстока. Саме ці якості іноді і дозволяють жінці домогтися непоганий кар’єри та успіхів у всіх сферах життя.

Родимки на носі. За цяткою на носі, можна судити про «легкості» характеру, про розвиненому почутті гумору. А ось якщо невус розмістився на щоці прямо біля основи носа, це означає, що людина часто радить іншим, відмінно зберігає секрети і завжди допомагає у скрутні хвилини. А ще така людина прекрасно і, головне, правильно тлумачить сни.

Людина з родимка на підборідді володіє силою волі і завжди закінчує розпочаті справи. Якщо у чоловіка родима пляма розташувалося праворуч на підборідді, це говорить про те, що він жадібний і односторонній. Зліва – цілеспрямований. З жінками справи йдуть інакше, якщо праворуч – говорить про оптимізм і великодушність, мудрості та вміння слухати.

Родимки на щоці. Якщо вона оселилася на правій щоці у представника сильної половини, то сміливо можна сказати, що він неординарний, у нього живий і жвавий характер. Для жінок такі позначки також досить вдалі і говорять про те, що у протилежної статі вони користуються неймовірним успіхом. Родимки зліва говорять про талант свого володаря, що відкривається ще в дитинстві. Це люди феноменальної пам’яті, вони знаходять спільну мову з будь-яким.

Значення родимок на тілі людини

Родимки на плечах. Якщо вона має неправильну або непривабливу форму, нічого хорошого чекати не потрібно. Таких людей гнітять різні обставини, проблеми і невирішені питання з минулого. Але власники таких плям – люди терплячі та витривалі, тому всі перешкоди вона долають з високо піднятою головою.

Фото 5. Є пляма на голові? Вам судилося стати мислителем

Родимки на грудях багато значать для представниць прекрасної половини. Так, відмітка на лівій груді говорить про часті розчарування на любовному поприщі. А ось на правій – абсолютно навпаки: така жінка – прекрасна дружина, кохана, чудова мати і берегиня затишку. Поганий знак – пляма на соску, вона обіцяє хвороба чи нещастя.

Родимки на спині. Ділянка тіла, що відповідає за підвищені вимоги. Слов’янське повір’я говорить, що таких людей можуть зрадити навіть найближчі.

Ребра. Володарі родимок на ребрах (не залежно від того, з якого боку ці родимки розташовані) – слабкі і боягузливі особистості. Врятувати може тільки робота над собою і вдосконалення життя. Нерідко люди з невусами на ребрах ліниві і грубі.

Живіт. Невуси в цій частині тіла – ознака егоїзму й жадібності. Панічний страх – постійний супутник того, у кого є родимки на животі. Господарям таких родимок не чужі алкоголізм, плотські втіхи і обжерливість. Жінки з такими родимками істеричні і навіжена.

Поперек. Представники з невусами на попереку працьовиті, влюбливі і дуже віддані оточуючим. Все, чого вони домагаються – заслужено і обов’язково увінчується успіхом.

Родимки на попі. На ваших сідницях вони є? Значить ви нероба і схильні поступатися навіть там, де робити цього не варто. Однак якщо родимка розташована ближче до спини, то ви принципові і відважні.

«Поцілунки сонця на кінцівках

Фото 6. Таким людям не страшні ніякі життєві обставини

Руки. Коли пляма розташовується всередині на зап’ясті, то людина дуже ранима, а якщо таких цяток більше двох, то й зовсім надчутливий. Дуже добре, якщо родимі плями є на руках у представниць прекрасної половини – вони обіцяють щасливий шлюб. Найбільш комфортно чоловік буде відчувати себе поряд з жінкою, у якої є родимки на зовнішніх сторонах передпліч. У чоловіків же невуси у цих місцях кажуть про прекрасну енергетиці та сильної волі, а також про оптимізм і здатності заробляти гроші. Також вважається, що пара родимок на правій руці означають вірність.

Лікті. Люди, у яких є невуси на ліктях, непристосовані до життя. Такі мітки постійно притягують погану енергетику. При цьому власники таких родимок ніколи не передають свою негативну енергетику оточуючим, а тільки вбирають негатив з навколишнього середовища.

Пальці. Коли родимка розташувалася на безіменному пальці правої руки, це обіцяє майбутні розчарування. Щоб згладити удари долі, краще прикрийте невус колечком (якщо ви одружені – обручки, якщо немає – перстнем. Таку людину легко наврочити, він дуже піддається впливу негативної енергії. Але не тільки погане обіцяють родимки на пальцях рук. Вважається, що власники таких цяток чудово вишивають, в’яжуть, здатні стати фокусником або ілюзіоністом. А ще прикмети кажуть, що до таких людей липнуть гроші. Але рідко володарі родимок на пальцях стають злодіями.

Значення родимки на долоні. Невуси в цій області зустрічаються досить рідко. Але якщо вони у вас є, знайте: ви можете змінити кардинально своє життя, варто тільки захотіти цього! Дуже часто така людина стає відлюдником і отрицателем загальноприйнятих засад.

Родимка на правій долоні — це найвища ступінь успіху людини. Для вас всі починання та матеріальні добробуту мають бути вдалими. Однак, якщо чоловіки можуть розраховувати на таке щастя з самого народження, то жінки тільки після шлюбу.

А ось родимка на лівій долоні вже може свідчити про удачі і жінки і чоловіки з самого народження, але сила такої удачі трохи менше ніж на правій долоні, бо володарі такого новоутворення найчастіше мають надмірно сварливий характер або норовливість, це є перешкодою протягом усього життя.

Стегна. Люди з відмітинами на стегнах можуть відволікатися і розпорошуватися на дрібниці. Дуже часто по ночах таким людям знятися незрозумілі сни. Перше, що потрібно зробити – навчитися відпочивати. З таких людей виходять прекрасні хірурги. Викладачі та священики.

Родимка на коліні горить про квапливості своїх господарів. Хода таких людей дуже швидка, вони постійно кудись поспішають, навіть якщо просто гуляють по парку.

Родимка на п’яті кажуть, що ви стійкий і не прогнетесь ні при яких життєвих обставинах.

Якщо на ваших гомілках є родимки, ви, напевно, легко піддаєтеся умовлянням на будь-які авантюри. Такі люди — здатні акробати і танцюристи. У чоловіків – є багато прихильниць, однак вони віддані одній і неповторною. Жінки з відмітинами на гомілках чудово танцюють і мають відмінний слух.

Щиколотки. Чоловіки з такими відмітками витончені, жінки володіють сильною енергетикою і величезними здібностями. Також це свідчить про незалежне і енергійному характер. Така людина легко домагається успіху завдяки працьовитості та наполегливості.

Значення родимок в інтимному місці

Родимі плями на інтимних місцях також таять в собі щось інтимне, заборонене. Однак їх тлумачення у чоловіків і жінок дещо відрізняється. Так, якщо у представника сильної половини невус розташувався на його статевих органах, це може свідчити про відкритість та чесність людини. Такий чоловік цінує любовні стосунки і ніколи не заведе інтрижку на стороні, його шлюб буде щасливим, а в вдома ніколи не буде потреби.

Родимки на інтимних місцях у жінки обіцяють, що в майбутньому вона породить на світ видатного людину, генія. Невуси на лобку у чоловіків і жінок свідчать про їх привабливості для протилежної статі.

Якщо на мошонці у чоловіка є позначки, вони говорять про поганих рисах його характеру. Однак ліва сторона мошонки відповідає за прихильність і щасливий шлюб.

Жіночі статеві губи і родимки на них також мають велике значення. Наприклад, якщо невус розташований на лівій статевий губі, це говорить про те, що жінка наділена природною чарівністю, а на правій – величезним інтелектом.

Родимки на крайньої плоті у чоловіків – велика рідкість. Характер у таких представників сильний, вони відповідальні і дисципліновані. Кожен успіх такий чоловік по боргу смакує. А головне для нього в житті – затишок і сім’я.

На що схожа ваша родимка?

Якщо ваша родимка схожа на хрест, доля готує вам чимало випробувань. Родимки-зірочки досить рідкісні явища і завжди обіцяють своєму господареві щастя, головне, щоб таке плямочка мало п’ять кінців.

Фото 7. Такі позначки мають витончені натури

На вашому тілі є «географічні» родимки? Вони за своєю формою нагадують карти, острови і так далі. Значить, ваші почуття неприборкані, ви злопам’ятні і зневажаєте інших, а вашу поведінку не можна назвати передбачуваним.

Плями-птахи несуть позитивне значення, особливо якщо крила такий «птахи» розкриті. Ви добрі, поблажливі, працьовиті, здатні до вивчення мистецтв.

Родимки-котики таять в собі щось таємниче. Ймовірно, ви наділені магічними здібностями, які варто розвивати.

Вогонь – ознака нелегкої долі. Такі люди імпульсивні, не вміють стримувати почуттів, часто зриваються на інших, мають суїцидальні нахили.

Плями, які схожі на людські обриси — не найкращі відмітини. Така людина не може самостійно приймати рішення, йому постійно потрібні поради та інструкції до дій.

Цятки-губки обіцяють багато сюрпризів. Це своєрідні поцілунки долі.

Небесні світила на тілі наділяють свого володаря багатьма якості, найчастіше позитивними.

Як бачимо, дуже багато тлумачень. Але не забувайте, що ця інформація може служити лише доповненням і не завжди категорично говорить про тих чи інших здібностях і особливостях людини. А про особу повинні говорити тільки вчинки людини, і судити про нього тільки за родимками було б не правильно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: