Значення імені Адам в ісламі: характер та доля

Ім'я Адам нерідко представляє набагато більше інтересу, ніж будь-яке інше. Як мінімум тому, що так звали першу людину на землі, біблійного персонажа. Однак зараз йтиметься не про це. Слід розглянути значення імені Адам в ісламі, а ще поговорити про те, як воно впливає на долю хлопчика, якого вирішили назвати батьки, і його характер.

Походження

Ім'я Адам поширене серед народів усього світу. Його носять християни, юдеї, мусульмани. Однак, прийшло воно з івриту. В оригіналі пишеться як אָדָם, дослівний переклад – «створений із червоної глини».

У Корані, Торі та Біблії це ім'я носить прабатько всього людства. Цікаво, що згодом у нього з'явився інший переклад, який почав вважатися символічним значенням – “людина”.

А ще не можна не відзначити, що завдяки створенню «на образ і Божу подобу» Адама назвали «сином Господа». Це призвело до його зіставлення з образом Ісуса Христа.

Але яке походження та значення імені Адам в ісламі? Абсолютно аналогічне. Мусульмани шанують Адама як першого пророка Аллаха та батька всього людства.

Важливо відзначити, що багато хто ототожнює це ім'я з іншим, схожим. «Адам» та «Едем» справді співзвучні, але вони мають зовсім різне походження та значення. Важливо це запам'ятати.

Значення імені Адам в ісламі: характер та доля

Дитинство

Від розгляду походження та значення імені Адам в ісламі можна перейти до вивчення того, як воно впливає на характер свого власника.

Хлопчик, якого батьки так назвали, зовсім на них не схожий, а також відрізняється рідкістю. Якщо Адам чогось захотів, він це отримає. Маля вміє бути завзятим і наполегливим. Однак, поряд із цими якостями, йому властива підвищена вразливість.

І нехай Адам неврівноважений та емоційний, друзів у нього багато. Тому що цей хлопчик напрочуд товариський і доброзичливий.

Також він радує батьків прагненням спорту. Його варто віддати як мінімум в одну секцію. Адже в майбутньому він справді може стати успішним спортсменом.

Ще дорослих дивує його потяг до порядку та чистоти, потяг до навчання, бажання отримувати хороші оцінки та нові знання. Загалом проблем хлопчик практично не завдає.

Здоров'я

Це є важлива тема. Говорячи про значення імені Адам для дитини, треба обговорити і те, наскільки сильним буде імунітет.

Загалом здоров'я у хлопчика міцне. А заняття спортом його ще й покращать. Але є схильність до захворювань серцево-судинної системи. Це зазвичай виявляється на ранніх роках життя. Якщо регулярно проходити обстеження, то вдасться уникнути неприємностей.

Слабким місцем Адама, що подорослішав, стане нервова система. Тож берегти її треба з юності. І потрібно не зловживати шкідливими звичками. У Адама до них є схильність, але здатний її придушити.

Значення імені Адам в ісламі: характер та доля

Юність

Те, яким цей юнак стає у міру дорослішання, теж варто знати, коли йдеться про значення імені Адам в ісламі.

У підлітковому періоді хлопець відрізняється романтичністю та закоханістю. Він дуже популярний серед дівчат, а тому не втрачає свого шансу справити гарне враження на них і почати за кимось доглядати.

Серед однолітків він викликає повагу своєю сміливістю та рішучістю. Та й узагалі, Адам, з властивим йому почуттям стилю, не може не сподобатися. Він вимогливий до свого вигляду не тільки тому, що прагне бути популярним, але ще й через любов до естетики.

У юності Адам дуже честолюбний. А тому прагне бути першим у всіх конкурсах та змаганнях, у яких має шанс проявити себе.

Зрілість

Продовжуючи обговорювати значення імені Адам в ісламі, треба сказати, що з віком він починає мислити тверезо. З часом його аналітичний розум дається взнаки – багато можливостей розкриваються повною мірою.

До себе і до оточуючих він, як і раніше, вимогливий. Однак людині, яка його чимось не влаштувала, ніколи не зробить зауваження. Тому що в глибині душі розуміє – ніхто не повинен йому подобатися.

Також дорослий Адам має дуже корисне вміння: він не робить поспішних висновків. Спочатку чоловік досконально вивчає ситуацію, і лише потім ухвалює те чи інше рішення. Це йому допомагає уникнути проблем та конфліктів.

Друзі у дорослого Адама не дуже багато. Однак люди, з якими він зблизився у юності, залишаються з ним на все життя. Він їм довіряє, завжди допомагає, підтримує. Але зради не пробачить. Якщо близький завдасть йому образи – Адам запам'ятає це на все життя.

Значення імені Адам в ісламі: характер та доля

Особистісні особливості

Вивчаючи значення імені Адам в ісламі і те, який воно накладає відбиток на характер свого володаря, слід зазначити деякі його риси. Ось особливості, властиві цьому чоловікові:

 • Дисциплінованість.
 • Добродушність, чутливість, товариськість.
 • Щирість.
 • Стабільність, що виявляється у всьому.
 • Легкість у спілкуванні.
 • Ранимість, що поєднується з умінням стримувати свої емоції.
 • Оптимізм та незалежність.
 • Доброта.
 • Цілеспрямованість.
 • Інтуїтивність.
 • Практичність та працьовитість.
 • Гордість, прагнення скрізь і завжди бути найкращим.
 • Постійність у життєвих принципах та поглядах.
 • Нездатність йти на компроміси. Іноді вони йому вдаються, але важко.
 • Іноді емоційна нестійкість і впертість, що проявляється.
 • Злопам'ятність.
 • Гостро сприйняття життєвих невдач.

Розмірковуючи про значення імені Адам для хлопчика в ісламі, необхідно зазначити, що деякі якості цієї людини можуть стати сюрпризом для оточуючих.

До таких відносяться егоїзм, балакучість, скритність, імпульсивність та самовпевненість. Виявляються вони лише під впливом певних причин.

Значення імені Адам в ісламі: характер та доля

Трудова діяльність

Продовжуючи тему, що стосується значення імені Адам для хлопчика, треба сказати, що це дуже різнобічна людина, яка має безліч талантів і здібностей. Він може займатись хоч спортом, хоч мистецтвом. Точно одне: він постійно потребує нових відчуттів та знань.

Адам любить у всьому порядок, визначеність та організованість, тому начальство його цінуватиме. Згодом повною мірою проявляються його аналітичні здібності, дисциплінованість і працьовитість, що призводить до статусу кращого працівника.

Втім, і так зрозуміло, що він досягне успіху – Адам нізащо не проґавить можливості реалізувати свої лідерські задатки. Однак якщо він дійде до керівної посади, то поводитиметься категорично та вимогливо. Але ж справедливо! Він уміє не лише керувати людьми, а й мотивувати їх, винагороджувати.

Хто ж може вийти з Адама? Насправді, цей чоловік здатний побудувати кар'єру в будь-якій сфері діяльності. Він може стати будь-ким – письменником, ветеринаром, священнослужителем, програмістом. Але найчастіше власники цього імені обирають медичну, торгову, комерційну, спортивну, літературну чи художню сферу.

Найголовніше, щоб обрана професія приносила йому задоволення. Адам просто не зможе займатися рутиною. Добре, якщо робота дозволятиме подорожувати. Як уже говорилося раніше, він потребує нових вражень.

Хобі

Вже було багато сказано про значення імені Адам та долю його носія, але ні слова про захоплення такої людини. Що ж, найбільше йому подобається спорт. Йому чоловік приділяє чимало часу. І добре, адже заняття позитивно позначаються на його здоров'ї.

Також Адам любить подорожувати та відпочивати на природі. Ще йому подобається творити. Коли є час, він годинами сидить над створенням унікальних, дивовижних за своєю красою речей.

І, звичайно, така добра і щира людина не може не любити тварин. Він приходить у дитяче захоплення від вихованців, із задоволенням проводить із ними час.

Значення імені Адам в ісламі: характер та доля

Любов

Зрозуміло, таку важливу тему не можна залишити без уваги, розповідаючи про значення імені Адам в ісламі. Його власник – хлопець, який починає цікавитися дівчатами раніше за однолітків. Але всі підліткові відносини не триватимуть довго. Адам швидко втрачає симпатію до дівчини, якої в нього вдалося досягти.

Таких романів у хлопця багато. Про те, що час шукати дружину, він задумається приблизно після 30 років. Визначальним критерієм буде зовнішність. Адаму важливо, щоб майбутня дружина була гарною і мала гарну фігуру, тому часто він просто не звертає уваги на скромних дівчат із багатим внутрішнім світом.

Його красуні-дружині пощастить. За зовнішність він пробачить їй будь-які недоліки, навіть терпітиме закиди. Але зради та зради, зрозуміло, не винесе.

Ще важливо відзначити, що цей темпераментний чоловік надає великого значення сексу. Якщо дівчина не доставлятиме йому задоволення, то пропозицію він їй не зробить.

Значення імені Адам в ісламі: характер та доля

Шлюб

Не завжди Адам одружується з тією дівчиною, на якій варто було б. Але навіть якщо йому не вдасться знайти з нею взаєморозуміння (він не досконало розуміється на жіночій психології), він все одно буде хорошим чоловіком і чудовим батьком, якщо з'являться діти.

Одружившись, на зраду не піде. Він заглядатиметься на інших дівчат, оцінюватиме їх, але нізащо не зрадить дружину. Він не підла людина. І буде абсолютно щасливий, якщо знайде ту, яка віднесеться до його характеру з розумінням і не вимагатиме того, чого він не може зробити.

Розглядаючи значення імені Адам і долю, іменем накреслену його власнику, треба уточнити, що цей чоловік хоч і не терпить командування, але жінці по дому допомагає. Причому відчутно. Йому не складно розділити з дружиною домашній клопіт, допомогти з вихованням дітей та облаштуванням побуту.

Значення імені Адам в ісламі: характер та доля

Сумісність

Що ж, цією темою варто завершити розповідь про значення імені Адам, характер та долю, які воно наказує своєму власнику.

Згідно з антропонімікою, у цього чоловіка добре складуться стосунки з такими жінками:

 • Єва. Їх об'єднає безліч спільних інтересів, життєлюбність і спрага набуття свободи. Обом чужа самотність і приємна атмосфера свята та веселощів.
 • Ребекка. Чарівна, приваблива, гостинна, яка не тягнеться до лідерства – вона підкорить Адама. А він, у свою чергу, виявиться тим відкритим, порядним і справедливим чоловіком, якого вона шукала.
 • Сара. Ця різнобічна, безпосередня, весела дівчина зарядить Адама безмежним оптимізмом із першої зустрічі. Потім вона його підкорить своїм життєлюбством, добротою та щирістю. Разом вони будуть насолоджуватися життям та суспільством один одного.
 • Лія. Вона здається такою рішучою, високодуховною, ґрунтовною, натхненною, що Адам просто не може не закохатися. Лія дуже незвичайна, і якщо вона іноді утихомирюватиме свій ентузіазм, поводячи себе як проста, тиха, поступлива і чуйна дівчина, то він її стане на руках носити.
 • Жанна. Ця дівчина дуже ексцентрична, ініціативна, винахідлива та активна. Адам бачить у ній споріднену душу. Не дивно, що він нею цікавиться.

Закінчуючи розмову про значення імені Адам та характер, яким воно наділяє свого носія, треба перерахувати і тих дівчат, з якими у цього чоловіка шансів на стосунки найменше. Серед них Ярослава, Марія, Ія, Влада, Наталія, Агнія, Еля, Альона, Єлизавета, Ольга, Віра, Кіра, Дар'я, Ріна, Ада, Ганна, Евіта, Мирослава та Ніна. Ці дівчата Адаму не підходять на енергетичному рівні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua