Найменше цукру – більше здоров'я!

Люди стали більше вживати вуглеводів, які завдають шкоди здоров'ю, а й додають зайві кілограми.

Найменше цукру – більше здоров'я!

Фото: eshsmelo.ru

Навіть якщо продукт сам по собі досить солодкий, ми обов'язково додамо ложечку рафінованої для більшої солодощі, ніякі чай і кава без «солоденького» теж не обходяться.

Прості цукру необхідно скоротити, інакше ви будете ставати більшими і більшими, а від зайвих кілограм не так легко позбутися, особливо в холодну пору року.

Ось кілька порад, як уберегти себе від зайвих некорисних вуглеводів:

  • Контролюйте кількість цукру, який додається в чашку. Чай або кава можна пити без цукру або скоротити кількість ложок цукру в них. Чай сам по собі – смачний, з насиченим ароматом, що не вимагає підсолоджувача. Достатньо одного або двох тижнів пити гарячий напій без цукру, і ви вже звикнете.
  • Відмовитися від покупних соків, солодких газировок та інших напоїв. Всі соки у продажу складно назвати натуральними та корисними, якщо ви любите соки, вам необхідно придбати соковижималку та робити їх удома самостійно. Мало того, що ви знатимете, з чого зроблено ваш сік, так ви ще й зможете контролювати кількість цукру. Або не додавати його зовсім. Крім цього можна вдома варити компоти із фруктів та ягід, і це теж принесе лише користь.
  • Замінити десерти та шоколад фруктами та ягодами. Це смачно та корисно. Не завжди можна замінити солодке фруктами та ягодами, і хочеться просто з'їсти шоколадку (буває, що дуже хочеться солодкого). У цьому випадку віддайте перевагу гіркому шоколаду без цукру.
  • Готуйте вдома. Холодна пора року – самий пік домашніх посиденьок, випічок та гарячого чаю. Не відмовте собі в задоволення готувати пироги та кекси, ви зможете не тільки балувати себе іноді солодким, але й знати, з чого вони зроблені. Цукор можна додавати менше норми, що прописано в рецепті, замість нього додавати цукрозамінник, сухофрукти, варення та ін.

Слідкуйте за споживанням вуглеводів і будьте здорові.

Лисовец Наталия
zmorshki.in.ua