Як залучити чоловіка, щоб він закохався, правильно

Як залучити чоловіка, щоб він закохався, правильно

Відносини на самому початку, як правило, сповнені радості, порозуміння, трепету, захопленості одне одним. Ви не можете надихатися, емоції сповнені пристрасті, любові та насолоди.

Такий період здатний тривати довго, проте пізніше настає момент, коли можуть бути розбіжності. Пов'язано це з тим, що пара починає притиратись один до одного. Різниця характерів, виховання, принципів життя, поглядів різні речі відбиваються на обстановці у союзі.

Причини складнощів у спілкуванні жінок із чоловіками

Як залучити чоловіка, щоб він закохався, правильно

Фото автора Ron Lach: Pexels

Чоловіки та жінки неймовірно різні за своєю природою. І йдеться не лише про фізіологічні відмінності. Вони не схожі у своїй психології. Ми мислимо по-різному, відчуваємо, відчуваємо, діємо. Наше сприйняття дійсності та реакція на неї відрізняється.

Саме тому нам складно в деяких моментах зрозуміти одне одного. Коли минає період сильної закоханості, партнери починають помічати ці відмінності дедалі виразніше. На той час здатні виникнути труднощі у спілкуванні та стосунках. Для того, щоб знайти порозуміння, обидва партнери повинні вміти підлаштуватися один під одного.

І тому їм варто розуміти як особистісні переваги та особливості обранця, а й загальні принципи психологічних особливостей протилежної статі.

Основні особливості у спілкуванні з чоловіками

Для побудови гармонійних відносин варто розбиратися в чоловічій психології та дотримуватися у спілкуванні з сильною статтю наступних правил:

 • Прохання формулюй чітко.

Якщо ти бажаєш, щоб чоловік допоміг у будь-якій справі, тобі варто про це чітко та ясно попросити. Формулювання має містити всі дрібниці, які ти чекаєш при виконанні завдання. Не варто чекати, що чоловік здогадається про них сам.

Наприклад, ти хочеш, щоб чоловік купив твої улюблені цукерки, але кажеш йому: «Купи мені щось смачненьке». Тобі здається, що він сам здогадається про твоє бажання. Він іде в магазин і купує солодощі, але зовсім інші, які йому здаються смачними.

У зв'язку з тим, що він не вгадав свого бажання, ти починаєш на нього ображатися, що згодом здатне спровокувати конфлікт. Так відбувається завжди через те, що жінка не в змозі сказати про те, що вона по-справжньому бажає, чітко висловлюючи свої думки.

 • Не бійся просити.

Знов-таки через те, що жінці постійно, щось здається, вона думає, що не варто просити чоловіка допомогти їй, наприклад, у побутових питаннях. Їй здається, якщо він не йде сам допомагати, то йому все одно на неї та її проблеми. Насправді, це не так.

Знов-таки чітке формулювання допомагає вашим відносинам набути розуміння. Чоловік може не помічати, що тобі потрібна допомога. Але нічого складного, про це попросити. Навряд чи він тобі відмовитиме, чоловіки готові прийти на допомогу коханій.

 • Не чекай від нього надмірної відвертості.

Жінкам здається, що чоловік, прийшовши додому, почне розповідати про свої проблеми, події емоційно, барвисто та у всіх подробицях. Проте чоловіки не люблять обговорювати складнощі. Їм важко ділитися внутрішніми переживаннями. Хоча бувають і винятки.

Як залучити чоловіка, щоб він закохався, правильно

Що робити, якщо Ви закохалися в інтроверт?

Тому, якщо твій обранець не поспішає розповісти свої останні новини, не переймайся і не тисни на нього, не ображайся. Дай час відпочити після робочого дня. Можливо, трохи розслабившись, він захоче довірити тобі все, що в нього всередині.

 • Не вимагай розмов про кохання.

Для нас, жінок, важливі розмови про почуття, наміри. Чоловіки далекі від бажання говорити про таке. Такі бесіди здатні спровокувати спробу замкнутися та віддалитися, що для жінки вже привід з'ясувати стосунки.

Є чоловіки, які взагалі дивуються, що про почуття варто говорити. Вони міркують так: «Навіщо ти питаєш, чи люблю я тебе? Я недавно казав тобі про це. З того моменту у мене нічого не змінилося.

Для того, щоб зрозуміти такий підхід, варто просто прийняти нашу різницю і намагатися менше звертати увагу на такі дрібниці. Чоловік – людина справи, дій, вчинків. Зроби акцент на тому, як він до тебе ставиться.

 • Рідше з'ясуй стосунки.

Скандали чоловіка не виносять. Особливо, якщо жінка застосовує у них всю свою емоційність. Та й постійні розмови у претензійній формі лише відштовхую чоловіків. Намагайся не звертати уваги на дрібниці, до них, правда, варто звикнути.

Такі речі як розкидання шкарпеток – не привід псувати стосунки. Адже ми всі неідеальні і в цьому наша краса. Дозволь йому вдома бути таким, яким він є. Якщо все ж таки тебе турбують моменти, на які ти не бажаєш «заплющувати очі», обговорюй їх у спокійній формі.

Лише невибаглива, але в той же час конкретна бесіда призводить до повного порозуміння та бажання почути прохання партнера.

 • Використовуючи маніпуляції, будьте обережні.

Маніпулювати обранцем не варто, однак, якщо ти все ж таки вирішила вдатися до жіночих хитрощів, використовуй лише мудрі обережні прийоми. Інакше, якщо чоловік здогадається про твої «махінації», здатні виникнути розбіжності та віддалення.

 • Хвали та дякую.

Кожен чоловік любить позитивну оцінку своїх мінімальних дій. Тому, якщо він допоміг тобі впоратися зі складнощами, варто дати позитивну оцінку, досить просто сказати: Ти такий молодець!. Йому стане тепло та добре на душі.

Подяка не менш важлива. Навіть якщо це, якісь банальні щоденні справи, відчуття, що твоя праця не марна, дозволить чоловікові почуватися потрібним поряд зі своєю обраницею. Як правило, подяка призводить до реакції у відповідь, і чоловік теж починає хвалити і дякувати тобі у відповідь.

Як знайти підхід до конкретного чоловіка інтроверта

Крім основних чоловічих особливостей, у побудові стосунків варто враховувати й особистісні особливості свого обранця. Тут важливо все: його темперамент, характер, у якому середовищі він виховувався, який спосіб життя веде.

Ти, швидше за все, вже трохи познайомилася з його звичками, поглядами на життя, а також цілями та принципами. Вже з таких моментів, ти здатна зрозуміти, як варто поводитися з ним, а чого робити не варто.

Як потрібно поводитися з партнером, на шляху до гармонійних відносин?

 • Щира відкрита розмова.

Коли ви відчуваєте, що починається період притирання; варто сісти і відверто проговорити все, що вас обох турбує, турбує, не подобається. Тут варто зачепити всі найменші аспекти, включаючи, хто як поводиться в сварках, хто до чого звик, і які моменти вважаються неприйнятними у спільному житті.

 • Записати на папері домовленості.

У розмові ви зможете обговорити і проблемні моменти, тому деякі домовленості, можливо, записати на папір. Так легше дотримуватись обіцянок і виховувати правильні звички.

 • Будь мудрішим.

Жіноча мудрість допомагає нам відчувати, коли у партнера поганий настрій і до нього не варто підходити зі своїми проблемами, а коли він у чудовому настрої і з ним можна обговорити все.

Вміння зрозуміти, коли обранцеві потрібна підтримка; коли ласка і турбота; а коли він просто бажає, щоб ти полежала поруч, обійнявши та притиснувши до себе. Саме до такого варто прагнути, а для цього варто вивчати свого партнера, поважаючи його мінуси та плюси.

 • Сварись за його правилами.

Сварки – важливий аспект у відносинах, адже зіткнення трапляються досить часто. Однак ти здатна навчитися сваритися з конкретним чоловіком так, що конфлікт виходитиме меншими втратами.

Чоловіки не люблять першими провокувати розмову про примирення. Тому, щоб не страждати від мовчання і образ, намагайся сама вивести його до розмови. Тут все дуже індивідуально, тому варто дивитися на конкретну ситуацію ваших суперечностей.

За основу відносин все ж таки варто брати пошану і любов. Проте вміння розуміти чоловіків та свого партнера, зокрема, знати всі його слабкі та сильні сторони, усвідомлювати природу його дій та вчинків, полегшить тобі стосунки з ним та додасть гармонії та взаєморозуміння у ваші почуття.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua