Родимка на грудях у жінок і чоловіків: значення, ніж небезпечно

Родимка (родима пляма, невус) це доброякісне пігментну новоутворення на шкірних покривах людини. Може зустрічатися на будь-якій ділянці тіла як у дорослої людини, так і у новонародженої дитини. Родимка на грудній клітці у чоловіків і жінок користується підвищеною увагою, так як розташована найближче до серця і люди з трепетом ставляться до її можливого значення, бо знаючі люди вже давно помітили зв’язок між становищем рідної плями і характером або долею його носія.

Родинка на грудине у женщин и мужчин: значение, чем опасно
Наявність невуса на грудній клітці не повинно мати ризик випадкового травмування, інакше слід усувати таке новоутворення.

Особливості розташування

По розташуванню виділяють в центрі грудної клітини, з правої і лівої сторони. У жінок зустрічаються безпосередньо на молочних залозах, на сосках, під грудьми. Важливу роль відіграє також розмір і колір невуса. Чим більше розмір і темніше колір, тим сильніше виражено його вплив. Ці критерії допомагають більш точно трактувати значення родимки.

Причинами появи невусів в районі грудної клітки є генетична схильність, часте відвідування солярію або ж надмірна любов до засмаги (особливо топлес), гормональні коливання (перехідний вік, вагітність, клімактеричний період), порушення нормальної роботи шкірних покривів і внутрішніх органів (печінки, шлунково-кишкового тракту, серця). Всі ці причини сприяють не тільки появи нових невусів, а й переродження вже наявних.

Які родимки становлять небезпеку?

Загрозу здоров’ю несуть тільки ті родимки на грудній клітці, які можуть пошкоджуватися з-за своєї форми або «мутуючі».

Якщо родима плямочка не болить, має однорідний колір, рівне обрис і відносно невеликий розмір, то не варто хвилюватися. І навпаки, якщо воно збільшилося в розмірах, кровоточить, набуло патологічний колір або ж нерівний край — це може бути небезпечно і варто негайно звернутися за консультацією до лікаря. Аномалія невуса — перший тривожний симптомом серйозного захворювання (меланоми). Для диференціальної діагностики дерматолога може знадобиться провести додаткові дослідження.

Дерматоскопія виступає найбільш інформативним методом, що дозволяє оцінити стан новоутворення візуально на поверхні шкіри і в більш глибоких шарах епідермісу. Для відстеження динаміки захворювання робиться гістологічне дослідження тканин і персональна карта знімків небезпечних родимок. Тому уважно слідкуйте за цим ділянкою шкіри і намагайтеся не травмувати його. Вчасно видалені невуси не несуть в собі небезпеку. Якщо родима пляма представляє естетичний дефект або знаходиться в потенційно небезпечному місці (наприклад, натирає під кісточкою бюстгальтера), його рекомендується видалити. Видалення відбувається хірургічним шляхом. Найпоширенішими методами є криодеструкця (вплив холодом), електрокоагуляція (вплив електричним струмом), радіохвильова хірургія.

Значення родимки на грудній клітці у чоловіків і жінок

Акуратна родимка на жіночих грудей вважається символом сексуальності й привабливості. У жінки родимка на правих грудях означає сильний і вольовий характер. Материнство для такої жінки буде в радість. Рівно як у чоловіків, так і у жінок, розташування родимки на правій стороні грудної клітини — хороший знак. Таке положення означає сильний потяг до протилежної статі. Винятком є невус чорного кольору — він обіцяє про серйозні проблеми зі здоров’ям у її володаря. Родимка на лівих грудях означає м’який, поступливий характер її власниці. Можливо, дитина чоловічої статі народиться у неї першим. Жінки з родимками в центрі грудей не схильні до крайнощів. Їх життя йде своєю чергою. Це віддані друзі і партнери для роботи.

У сильної половини людства родимка на грудях асоціюється з мужністю, розсудливістю. Такі чоловіки впевнені в собі, охоче заводять сім’ї та щасливі в справах. Якщо ж у чоловіка невус з лівого боку, то він знаний ловелас. Його велелюбність може заважати створення міцної сім’ї. Для непостійних двоїстих людей характерне симетричне розташування родимих плям на парних ділянках тіла (груди, сідниці, коліна). Такі люди довго сумніваються при ухваленні серйозного рішення, а потім можуть різко змінити його. Як у чоловіків, так і у жінок розсип золотистих родимок по обидві сторони грудей вказує на відкритість, оптимізм, доброзичливість. Такі люди обожнюють дітей. Мають високу самовіддачу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: