Пігментні утворення на шкірі. Практично будь-який житель планети старше десяти років має ту чи іншу кількість родимок на шкірі. Розташовуватися вони можуть на будь-яких ділянках шкіри, навіть на слизових оболонках. Зазвичай з плином життя на тілі людини з'являється все більше родимих ​​плям.

Коли в клітинах шкіри накопичується занадто багато пігменту, то на цій ділянці утворюється родимка, що має темне забарвлення. Червоної вона може бути, якщо має місце розростання судин.

Родимка в переважній більшості випадків є доброякісним утворенням. Однак якщо вона піддається постійному впливу ультрафіолету, або через свого місця розташування часто травмується, таке пігментне утвореня може переродитися в меланому. Щоб запобігти цьому, лікар може порекомендувати власникові «підозрілого утворення» видалити його.

Люди здавна прагнули надати особливе значення розташуванню невусів. Родимка на пальці в залежності від близькості до долоні може

Люди завжди шукають таємний сенс оточуючих їх знаків. Не залишилися без уваги і родимки, що знаходяться на нашому тілі.

Ми настільки звикаємо до того факту, що на нашому тілі є родимки, що часто просто перестаємо звертати на ці освіти увагу. Як правило

© 2017 Zmorshki.in.ua.
Копія розміщеної інформації можлива тільки при наявності активного посилання.
Статті сайту носять інформаційний характер. Не займайтеся самолікуванням!